Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18081838586111

Komentarz

  • Dobra, zdecydowałam

    - zaczynam z Wami 30tego, a te dni pomiędzy ofiaruję róząniec za Małgorzatę32 i jej rodzinę

    - uff - wczoraj wieczorem mnie natchnęło
  • @Iśka - jesteś wielka!:kissing:
  • To ja dołączam do Was.
    Jakoś tak zżyłam się z Różańcem, że nie wyobrażam sobie przestać wysyłać te zdrowaśki do Nieba.
    Dzięki Nowennie po prostu pokochałam Maryję.
    Ona naprawdę jest Królową pełną miłości... Przekonuję się o tym każdego dnia.

    Liczę, że do 30 grudnia wykrystalizuje mi się intencja. Ludzi w potrzebie omodlenia sporo...
  • Mnie też wpisz od 30-go
  • Hmmm, tę Nowennę odmawia mi się wyjątkowo trudno,dlatego..................myślę, że jest potrzebna! I ja tez zaczynam z Wami 30 grudnia-będę walczyć. Skoro jest tyle przeciwności, to znaczy, że tym bardziej warto!!!Jak to było w "Braciach z Bronksu"-kiedy o.Thomasowi przytrafiały się koejne trudności (cały spolot takich wydarzeń), mówił sobie w duchu : "Dobrze, świetnie, to dobry znak, to dobry znak." :-))))
  • Chyba i ja zdecyduje się zacząć z wami razem 30 grudnia.
  • [cite] Aleks:[/cite]Chyba i ja zdecyduje się zacząć z wami razem 30 grudnia.

    Proszę wymazać "chyba" ze swojego wpisu. Zostałaś wpisana na listę, a ja nie umiem wymazywać. :cry::cool::wink:
  • A ja Was proszę o modlitwę. Jestem prawie na finiszu, a nie mogę sie zebrać, dwa dni w plecy, czasu mało, mąż wyjechał , wszystko spadło na moją głowę...itp. i najważniejsze tracę wiarę, że intencja zostanie wysłuchana. Westchnijcie za mnie.

    Skoro z trudem mi idzie, proszę o dopisanie mnie od 30 grudnia.
  • Artettka - dasz radę!

    Ja Cię codziennie omadlam w południe +++
  • Arletto będę Cie wspierać +++
    Będzie dobrze!
  • ufff nie było mnie w tym watku od 1,5 m-ca.

    moja pierwsza Pompejanska skonczyłam 28 pazdziernika. Jej owoce - lub ich brak moglam obserwowac przez kolejne 10 dni, bo były one zwiazane z intencją.

    Przyszly z zupelnie innej strony, niz sie spodziewałam. Ale przyszły. Nie spektakularne, nie stał się jakiś niewypowiedziany cud.

    Ale kilka małych - owszem.

    Bogu niech będą dzięki.


    I teraz weszłam, bo rozwazalam podjecie kolejnej od 1 stycznia, a tu widze, ze wy sie zbieracie na 30 grydnia. skad akurat 30?

    eh, znowu kusicie!
  • pustynny dopisać, dopisać :dw:?
  • Bo 30.12 Święto Św. Rodziny :bigsmile:
  • Skoro zostałam dopisana to ruszam 30. 12.
    Przyznam się, że mam większe obawy czy dam radę niż zaczynając pierwszy raz.
  • Aleks, mam to samo. jeszcze mnie nie dopisujcie. tchórz jestem :wink:
  • Ale wiecie co, 30.12 to nie może być Nd. Św. Rodziny, bo to jest piątek:shocked:


    ale ja tam się nie czepiam, możemy zacząć i 30go
  • ps. aaaaaaaa,już się doczytałam, że Katia o tym napisała. A z ciekawości,dlaczego tak jest???tzn. dlaczego nie obchodzimy tej niedzieli w niedzielę?
  • Wiem ,że tutaj też dużo pracy...jeśli ktoś byłby w stanie dziś tez w intencji Małgorzaty to zapraszam :bigsmile:
  • [cite] agnieszkamama:[/cite]ps. aaaaaaaa,już się doczytałam, że Katia o tym napisała. A z ciekawości,dlaczego tak jest???tzn. dlaczego nie obchodzimy tej niedzieli w niedzielę?

    Bo w tym roku nie ma "wolnej" niedzieli w oktawie Bożego Narodzenia - Boże Narodzenie przypada w niedzielę, a uroczystość św. Rodziny musi być w oktawie. Następna niedziela, to już Nowy Rok- uroczystość św. Bożej Rodzicielki, więc gdzieś musiało się zmieścić pomiędzy :wink:
  • Ja też mam kryzys, bardziej związany z brakiem wiary, że cud moze sie zdarzyc. Dwie nowenny za ludzi bliskich, którzy jej potrzebują, wydawało by sie, ze po ludzku bez szans na pojednanie. Każdą nowennę zaczynam"intencja po ludzku niemożliwa, ale Ty Maryjo możesz wyprosić, tak jak cud w Kanie"... a potem zaczynają sie szopki, bo żadnego śladu wysłuchania modlitwy... a ja taka niecierpliwa jestem. Do pionu stawia mnie tekst ks. Marka z innego nwątku, ale i tak mi trudno. Mi mo to nie przestaję, św. Monika podobno modliła się 20 lat
  • Dodam jeszcze, że jak zaczniemy Nowennę 30-ego, to zakończymy część błagalną 25.01, we wspomnienie Nawrócenia Św.Pawła. Może więc warto o czyjeś nawrócenie...?
  • Katia no ja Cię normalnie kocham! :da:
  • Ojejku, a ja myślałam, że tylko Pan Bóg to potrafi!? (kochać mnie:wink:)
  • Katia - dzięki Tobie wykrystalizowała mi się intencja na 30-tego :bigsmile::da:

    edit. lit.
  • Mnie chyba też :bigsmile:
    Dzięki!
  • Pójdę za ciosem, zdecydowałam się, więc się szybko wpisuję, zanim mi się coś odwidzi.
    Dopiszcie mnie od 30.12
  • Katia to co napisałaś tylko mnie utwierdza w obranej intencji :bigsmile:
  • I mnie dopisać proszę!
  • Ja tez juz myślałam by zacząć kolejna pompe po świetach.
    Zajrzałam tu na chwilę a tu taka znamienna dla mnie i mojego małżonka data. Dokładnie 5 lat temu 30 grudnia w wigilie święta św.Rodziny braliśmy ślub :db:

    A oprócz tego właśnie wyliczyłam że skończylibyśmy dzień przed Popielcem wiec na Wielki Post można by już zacząć nową :bi:
    Tylko jak z Wami zacznę to już nie bede tym sławnym "PELETON-EM :crazy:

    Ach tam proszę mnie dopisać , bedzie mi bardzo miło w Waszym towarzystwie

    :swingin:
  • Jeszcze parę dni i zbierze się nas pokaźna grupa :bigsmile:

    Dzięki gielki - też miałam ten dylemat, ale we wspólnocie jakoś raźnieniej idzie modlitwa, więc poczekam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.