Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18182848687111

Komentarz

  • Ja nieśmiało proszę o egzorcyzm za mnie moją rodzinę. W ciągu 2tyg tato(zawał) , siostra( nie wiadomo co- szukają przyczyny nie mogą znaleźć, a stan ciężki) w szpitalu, mama ciężko zachorowała- leży w domu, Za dużo tego, żeby wierzyć w przypadek.
  • izsa - ja za Ciebie przecież co dziennie, 3xdziennie. Ufaj!
  • Mam nadzieję, że do 30-go trochę powera mi przybędzie,bo czarno to widzę:sad:
  • To ja tu oficjalnie poproszę o dopisanie na start 30 grudnia.
    @agnieszkamama, mam nadzieję, że wkrótce dostaniesz kopa energetycznego. Ja właśnie wczoraj dostałam i już drugi dzień trwa, mam nadzieję,że to oznacza, że ten obrzydliwy początek mam za sobą.
  • @Predikato - szczęściaro!
    Ja dostałam kopa w 14tc! Początek to było czołganie się, autentyczne :wink:
  • @ Haku, nie masz pojęcia jak mnie to cieszy. Dziś udało mi się zrobić uszka, nieco ogarnąć mieszkanie i zrobić bazę na ozdoby świąteczne (teraz tylko pomalować i włala). Aż nie wierzę w swoje szczęście. I z tego wszystkiego aż mi się zachciało Pompę odmawiać.
  • Mnie możecie dopisać. Miałam jechać z trzecią od razu, ale ostatnie dni tak dają mi w kość, że muszę sobie przerwę zrobić na czas Świąt.
  • potwory, kusicie, kusicie...
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]potwory, kusicie, kusicie...

    A Ty kokietujesz. Wpisane. Done! Koniec gadania.:wink:
  • U mnie także spektakularnych cudów niet...
    Ale kilka pomniejszych - i owszem.:bigsmile:
    Jestem pełna ufności, że Bóg zna czas i miejsce.:bigsmile:
    Dlatego zaczynam 30 nowa NP, choć intencje na razie mam dwie i nie wiem, którą wybrać...:bigsmile: Która na dzisiaj ważniejsza... Liczę, że się skrystalizuje do rozpoczęcia.:wink:
  • Mnie też proszę dopisać. "Powalcze" o nawrócenie syna.
  • Proszę dopiszcie i mnie,chociaż 30.12,mam bardzo trudny dzień i jak pomyślę o nim to się boję że już na starcie nawalę.:wink:
  • A ja jestem z Wami cały czas, bo moją NP kończę 12 stycznia i już wiem, że raczej na pewno podejmę kolejną. Tak więc już teraz uprzejmie proszę o wpisanie mnie na listę, żebym wiedziała kogo omadlać egzorcyzmem :-)
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] pustynny_wiatr:[/cite]potwory, kusicie, kusicie...

    A Ty kokietujesz. Wpisane. Done! Koniec gadania.:wink:

    niestety, to żadna kokieteria. patrząc, jak mi szła NP za dzieci Małgorzaty, boję się zacząć.

    i nie chodzi o czas czy o chęci. tylko jakoś to już mechanicznie robię - tzn. medytowanie nad tajemnicami. Potrzebuję sie chyba zresetować modlitewnie. Macie jakąś fajną stronkę z radami, jak medytować, albo jakieś cytaty, które wzbogacą rozważania tajemnic?
  • Ja mam książeczkę:
    Różaniec z Janem Pawłem II - bardzo pomocna, mogę sobie otworzyć na blacie kuchennym w trakcie roboty i różaniec leci.
  • Wiecie, co sobie dziś pomyślałam?
    Że nawet dobrze, że zaczynamy z opóźnieniem kilkudniowym... Damy Matuchnie kilka dni na odpoczynek w połogu. :wink:
  • :bigsmile:
  • Ja nie wiem,co się dzieje. Jeszcze niedawno nawet cały różaniec to był hardcore, o NP myślałam; może kiedyś, w daaalekiej przyszłosci, a teraz włączyłam się do nowenny za Małgorzatę na głupie 2 dni i nagle czytam o 30 i myślę, a może by teraz też...
  • Myślę sobie że właśnie teraz jest dobry czas bo BŁOGOSŁAWIONY.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Wiecie, co sobie dziś pomyślałam?
    Że nawet dobrze, że zaczynamy z opóźnieniem kilkudniowym... Damy Matuchnie kilka dni na odpoczynek w połogu. :wink:

    Pięknie napisane:) Przypominają mi się zeszłoroczne Święta i czas oczekiwania na Frania - termin miałam na 30XII, cudnie było tak trwać razem z Maryją :heart: To był błogosławiony czas z finiszem w Święto Trzech Królów :)

    Zmobilizowana nowenną za Weronikę proszę o dopisanie do listy!
  • [cite] agnodike5:[/cite]Ja nie wiem,co się dzieje. Jeszcze niedawno nawet cały różaniec to był hardcore, o NP myślałam; może kiedyś, w daaalekiej przyszłosci, a teraz włączyłam się do nowenny za Małgorzatę na głupie 2 dni i nagle czytam o 30 i myślę, a może by teraz też...

    Wpisać nie wpisać? Jak się ktoś za długo zastanawia, to ja nie wytrzymuję tego napięcia i wtedy dopisuję. :wink:
  • Kochani, ja naprawdę nie wiem, jak to działa...Że ludziska tak się mobilizują do modlitwy.
    Ja sama jeszcze kilka miesięcy temu nic nie słyszałam o NP. A teraz nie wyobrażam sobie życia bez różańca.

    A z tą NP to bardzo zastanawiająca sprawa. Wczoraj rozmawiałam z zupełnie mało mi znaną osobą, co do religijności której nic nie mogę powiedzieć. A ona do mnie "A może by nowennę Pompejańską zacząć?"
  • Pompejanki i Pompejanie! Bożych Świąt, odpoczynku (maleńkiego;) od pompowania i wielu, wielu, wielu łask w 2012. Westchnijcie za mnie 25-ego, bo czeka mnie trauma spotkania z Rodziną :confused:
  • W związku Małgośkową Nowenną,brak mi czasu na wpisanie się tutaj .Dziś to robię-zgłaszam sie od 30tego:)
  • A ja się zastanawiam. Po świętach pewnie jakąś decyzję podejmę. :bigsmile:
  • Ja też się zastanawiam. Chcialabym i boję się.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.