Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seksistowska taryfa komórkowa

edytowano październik 2007 w Polityka
Co dzień, to nowa oferta. Dzisiaj Plus zaprezentował nową taryfę - tym razem zamiast dla młodych, jak w przypadku Orange - dla kobiet.

Nowa taryfa - Cafe Plus - składa się z trzech pakietów do wyboru. Gorąca linia to nieograniczona ilość minut do wykorzystania na rozmowy z jednym numerem w sieci Plus. Z kolei oferty Przegadane wieczory i weekendy oraz W gronie przyjaciół to powrót słynnego czasowstrzymywacza - po 2 minutach rozmowy naliczanie zostanie zatrzymane na 58 minut- w pierwszym pakiecie w wieczory i weekendy, w drugim - gdy będziemy rozmawiać z wybranymi numerami. Z sieci Plus, oczywiście. Dzięki temu, w skrajnym wypadku, taryfa Cafe Plus 75, która zawiera 120 minut do sieci Plus, umożliwi rozmawianie nawet przez 3600 minut, czyli 60 godzin. Wychodzą po 2 godziny dziennie, co wielu kobietom powinno w zupełności wystarczyć.

Do wyboru będą też typowo kobiece telefony. Oraz trochę mniej kobiecych - linia Mocca zawierająca Nokię 6125 i Motorolę K1, linia Cappuccino z Nokią 7370 i Samsungiem E570 oraz linia Espresso z tragiczną Nokią 5200 i nijakim Sony Ericssonem W300i.

Dodatkowo każda abonentka Cafe Plus będzie mogła ściągnąć specjalne â??kobiece" aplikacje (np. biorytmy, licznik kalorii) oraz skorzystać ze specjalnych serwisów SMS-owych dotyczących tego, jak np. pielęgnować urodę. Przez pierwsze 3 miesiące dla abonentek Cafe Plus są one za darmo. Ot, takie kobiece sprawy których mężczyźni nie muszą rozumieć.


Źródła
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.