Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pieluchy wielorazowe

1434445464749»

Komentarz

• @Lulu a prawnie na długim programie w 60 stopniach nie zabija robali?
  • @Lulu przy stripie to naturalne wkłady nawet wrzątkiem zalewam (podziała?), a wełniane spodenki mam głównie własnej roboty, więc przeszły pranie na 90C. Myślę, że kolejne nie zrobiło by im krzywdy :) Teraz jest też wełna superwash. Jakbyś chciała to mogę Ci coś chętnie uszyć :smiley: tylko to nie profesjonalna robota ;)
  • Ja bym chętnie potestowała, gdyby było na tyle, żeby dzielić. 
    k. 
  • Szukam chętnych do testowania pieluszek wielorazowych.

Już pieluchujących i mających o pieluchowaniu pewne pojęcie - rodziców noworodka / małego niemowlaczka (płci obojga), około 1-1,5rocznych dziewczynek, starszaka 2-3 latka (płci obojga).

• Mnie, mnie wybierz! Mam niemowlaczka i omc 2 latka :) 
    Podziękowali 2Marsjanka Hanq
  • odpisałam na wszystkie maile
  • Ja chętnie ale noworodka dopiero będę miała w październiku, a 2 latek się odpieluchowal niestety
  • Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym się różnią pieluszki wielorazowe kieszonki one size u Marsjanki na wielorazowo w cenie 62 zł od wielorazowych pieluch bambusowych kieszonek na allegro za 30 zł..?
    Serio pytam...
    Chce używać wielorazowych przy malenstwie. Trochę mam już w domu ale kilka nowych chcę dokupić i wkłady bambusowe ale nie wiem gdzie i jakie....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.