Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku lodówka!

2

Komentarz

• A potem sie dziwi, że półki nie wytrzymują obciążenia.....:bz:
  • :ap:,no właśnie
  • Dobre.:rolling:
  • Barbara, gratuluję podjęcia decyzji!
    Ja nadal tkwię na etapie wyboru żelazka. Lodówka jeszcze przede mną.
    Może z umywalką będzie łatwiej.
  • podbijam bo szukam lodówko-zamrażarki. dla (póki co) czteroosobowej rodziny. musi być duża i niezawodna. głowa mnie boli od szukania.help
  • O rety, nawet nie wiedziałam, że tyle czasu już mineło. Melduję, że mój Whirlpool bez zastrzeżeń jak na razie i oby tak dalej.
  • Usłyszeliśmy szeptem od pracownika RTV EURO AGD ( po 20 pytaniu żony jaką markę pan poleci?) "Nie ma znaczenia marka tylko gwarancja na 5 lat..."
  • a liebherra ktoś zna?
  • Up musimy kupić lodówkę! Najlepiej 2 agregaty j tanio ;)
  • @Jadwiga a beko jest ok?
  • My liebherr mamy 3 lara i póki co, śmiga bez zastrzeżeń. Chuda i długa, jedna z niewielu, która się mieściła ;)
  • @Monica służył nam 10 lat, wymieniliśmy na większy model, LG, szafa dwudrzwiowa
  • @Taja, Beko ok, ale Bosh byłby lepszy ;)
    Jak masz możliwość, to kupuj no frost. Mam teraz taką lodówkę i jestem zachwycona (tym bardziej, że nie musieliśmy za nią płacić ;) )
  • Mąż mi gada że Bosch albo whirpool będzie drogi jak np pójdzie termostat! Tzn że serwis drogi. I weź tu człowieku idź na kompromis.
  • Libherr bardzo OK. Ta lodówka, którą obecnie użytkuję ma ponad 13 lat i nie sprawia żadnych problemów.
  • My mieliśmy lodówka bosch 16 lat bez najmniejszej naprawy,wymienielismy na wiekszą.
  • @Katarzyna, dlatego OK, bo ma już 13 lat ;) Jak byłaby o połowę młodsza, to nie wiem, czy jeszcze byłaby OK

• @Jadwiga - nie można wykluczyć. Mam poczucie, że te sprzęty z roku na rok coraz gorsze produkują :-(
  • edytowano sierpień 2014
    Niestety :/ A co gorsze, część jest nienaprawialna, więc po kilku latach trzeba kupować nowy sprzęt, a stary na wysypisko śmieci. Bo w przypadku lodówki nie mozna jej oddać do skupu złomu- za dużo w niej plastiku.   Zastanawiamy się nieraz z M., gdzie są ekolodzy? Kilkanaście lat temu sprzęt był dużo sprawniejszy, częsci były metalowe, pakowano to w listewki drewniane. Teraz, coraz więcej części plastykowych (chociażby bęben w pralce), robione tak, że ma wytrzymać tylko kilka lat, pakowane toto w styropian i folię, więc ...zasypują nas śmieci :((
  • gówniany świat jednorazówek :(
  •  a może używana   my  mamy od niego pralkę bosch   i  lodówko zamrażarkę  bosch     http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10579726
  • edytowano sierpień 2014
    @Jadwiga, dokładnie. Tymczasem ekolodzy zajmują się psimi gówienkami na trawnikach, bo to żadnemu potentatowi biznesu nie psuje. Nie żebym lubiła czyścić buty z pieskowych odchodów, ale skala jakby nie ta. A tu ciiiisza...
  • @Taja, mój M. twierdzi, że lepszy od Beko jest Polar, Whirpool, Elektroluks i Bosh (nie elektroniczny- bo ten ma drogie części)- w takiej kolejności. I to wcale nieprawda, że Whirpool ma drogie części. :)
  • @Jadwiga, ja tak z ciekawości zapytam-a jak Siemens-bo my mamy Siemensa i jak wybieraliśmy, to wiele osób mówiło, że to są bliźniacze modele Bosha?
  • @Hania, być może, bo Bosh i Siemens, to jedna firma. Generalnie wiele modeli (szczególnie pralek) ma bliźniaczo podobne części, tylko zmienia się maskownica, nazwa i jest już niby inny rodzaj pralek. Taki klimat ;)  Ważne, by biznes się kręcił

• A Samsung? Bo mamy na oku taka jedną ;)
  • Samsung od lat jest dobry, więc chyba ostatnio nie zmienił dobrej marki.
    Najważniejsze, żeby było jak najmniej (lub wcale) elektroniki, bo jak się zepsuje, to czasem nie opłaca się naprawiać
  • To widzę, że dobrze wybraliśmy, bo elektroniki to tam prawie nie ma-zwykłe pokrętło ;-)
  • Mam i sobie chwalę Ardo :) Wybrana głównie ze względu na rozmiar - mogę oprzeć się o nią łokciem i wygodnie wyglądać przez okno :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.