Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

1246710

Komentarz

  • Tanie pieluchy, dobre, sprawdzone, można kupić przez net tutaj. Przy zakupie 300 sztuk kurier gratis.
  • Jesli ktos ma w orange nr na karte to sa od paru dni kody doładowujące.Dzis jest kod GRATULACJE na nr 80101.kod daje 200sms.Wazne aby kody pisac duzymi literami.
  • [cite] Ania D.:[/cite]Tanie pieluchy, dobre, sprawdzone, można kupić przez net tutaj. Przy zakupie 300 sztuk kurier gratis.

    Zdecydowanie, to jest dobry wybór!
  • Podzielę się z Wami odkrytym sklepem internetowym z używaną odzieżą ( dosłownie przed chwilką skończyłam przeglądać ), wybór duży , ceny też niczego sobie, koszta przesyłki względne .
    Sama upatrzyłam sobie kilka łaszków, ale póki nie mam wolnych środków, nawet takie zakupy muszą zaczekać:sad:ale oczywiście sklep wylądował w "ulubionych":wink:

    http://www.i-ciucholand.pl/index2.php

    Może i Wam coś wpadnie w oko.
  • W Biedronce śliczne drewniane instrumenty muzyczne dla dzieci po 6 zł
  • A dzis w orange kod NIEBO.Na ten sam numer co wyzej podała.Daje 10zl
  • @Bridget, no normalnie jesteś wielka! Napiszę na priv.
  • Mam tylko 159cm:)
  • @Bridget, poszło.

    E, ja mam 157cm. No w porywach 158 :bigsmile:


    Małe jest piękne:bigsmile:
  • Zdjęcia nie oddaja rzeczywistosci. Na Laudesy super!
  • Odpisalam Dorota.
  • edytowano lipiec 2013
  • w Auchan widziałam wczoraj butki w różnych rozmiarach od dziecięcych po duze rozmiary, w kilku kolorach :
    http://stylio.pl/zdjecia/622/622193_l/katherinkaa27/UGG+czy+EMU+?.jpg

    w prawdzie z oryginalnymi UGG czy też Emu nie mają nic wspólnego , ale na suche , chłodniejsze dni uważam , że są ok . A już dla dzieci ze wzg na to, że są ultra lekkie są super.
    Siostrzenica co roku w takich zaiwania i o dziwo nie padają po jednym sezonie.
    Kiedyś siostra kupiła w Pepco, może i tam też dostępne, jak dobrze pamiętam też było ok 30 zł.
    Ja też mam takie " nie oryginały " już chyba 2 lata, moje na śniegu nie przepuszczają żadnej wilgoci , po kałużach w nich nie paradowałam, więc nie powiem :wink:

    Cena: 29,99 zł te z Auchan
  • Kod na dzis OGNISKO w orange..120smsow do innych.
  • [cite] M_Monia:[/cite]Ja karmie moją 16 miesieczna córke mlekiem modyfikowanym z kaszka ryżową lub kukurydzianą przynajmniej 2 razy dziennie. Ona to uwielbia i zasypia przy takiej butli. Jak zobaczyłam tą promocje to nakupowałam na zapas i pomyslałam o Was. Normalny koszt takiego mleka i takiej kaszki jest dwa a nawet trzy razy większy.

    No a piersią karmiłam niestety (bardzo żałuję) dosć krótko.
    pilnuj zebów w takim razie mocno. zasypianie przy butli z kaszka to swietna sprawa dla mamy, ale bardzo sprzyja rozwojowi próchnicy. wiadomo ze niektorych sie ona nie ima, ale trzymaj reke na pulsie
  • [cite] Ania D.:[/cite]
    To jest wątek o tanich produktach - gotowe jedzenie nie jest tanie. Zawsze produkty przygotowane w domu będą tańsze niż gotowce ze słoiczków czy torebek.
    no tu sie nie zgodze, bo dochodzi jeszcze cena czasu. gotowiec wychodzi taniej jesli mamy malo czasu i jest on dla nas bardzo cenny. to tak tylko w kwestii formalnej
  • Można samemu przygotowywać porcje i mrozić. I potem raz dwa wyjmuje się, podgrzewa i jest. Wiem że moje koleżanki tak robią. U nas akurat Antek w ogóle nie chciał słoików, więc jak już łaskawie coś je to jest to to samo co my mamy na obiad i nie gotuję dla niego specjalnie.
  • Nie trzeba mrozić. Można w słoiki. Tylko jak jest mięso to dwa razy te słoiki trzeba zagotować.
  • tyż fakt :bigsmile:
  • Kiedys ladowalam w sloiki po koncentracie pomidorowym wyparzone wrzątkiem po prostu - na gorąco lałam, żeby zassało, kilka dni stały i były ok :wink:

    Teraz wlewam w woreczki jednorazowe, robię supełek i zamrazam

    Odmrazam zanurzając woreczki we wrzątku, i wyrabiając w dłoni aż sie temperatura wyrówna, potem ścinam rożek, wyciskam do miski i wsuwamy do buzi :cool:
  • ORANGE to dzis kod ,ktory daje 60min do innych sieci.Dorotak:)
  • Honorato, są rzeczy, na które musi być czas. Czy ktoś powie, że nie myje zębów, bo nie ma czasu? Albo się nie myje, z takiego samego powodu? Do takich rzeczy należy też gotowanie. Nie wierzę, że ktoś nie ma zupełnie czasu na proste gotowanie - bo zwykle jest tak, że na gotowanie nie, ale np. na telewizję, internet, pieczenie, plotki etc ten czas jest. Przygotowanie zupy nie jest ani pracochłonne ani czasochłonne. Argument o cenie czasu - czy Tobie ktoś za ten czas niewykorzystany na gotowanie zapłaci? Bo na pewno w końcu zapłaci się za to własnym zdrowiem za jedzenie gotowców, a wtedy i potrzebny będzie czas na lekarzy i pieniądze na leczenie. Wg mnie nie ma lepszej inwestycji niż czas poświęcony na domowe przygotowanie jedzenia.
  • O, Ania nic nie mowi o moim sposobie przygotowywania zupek.. A balam sie ze cos moze zle robie? :tongue:
  • Nika8, ja jestem zwolenniczką gotowania świeżego, bez pakowania do słoiczków czy zamrażania. Oczywiście, jeśli mamy wybierać między gotowcami fabrycznymi, a swoimi słoiczkami czy mrożonkami, to wybór jest jasny, swoje lepsze. Gotowanie zupki dla dziecka nie zabiera dużo czasu - to przecież małe kawałeczki warzyw, nie ma dużo obierania i mycia, ile maluch może na raz zjeść. Staram się gotować dla takich maluchów na świeżo, potem jedzą to, co my.
  • Do konca tygodnia pieluchy w biedronce 19 z kawalkiem... czyli tanio naprawde... w tesco reklamuja dwupaki bebiko na gazetce ale maz twierdzi, ze nie ma.. :/ a 2x 350g za 19,49, wiec na prawde tanio... no i w carrefour 4paki chusteczek pampers fresh za chyba 22 zł, ale to za daleko wiec sie zadowolilismy 2 pakami ww.chusteczek z polomarketu za 12..tez w promocji..
  • mój mąż tez nie znalazł
  • Mój też... :sad:
  • A nie wiecie jak to jest? Nie raz sklep robi promocję, trąbią o tym, a potem rzucą na sklep klka sztuk/paczek. Promocja była? Była. No to o co chodzi? :bigsmile:
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Można samemu przygotowywać porcje i mrozić. I potem raz dwa wyjmuje się, podgrzewa i jest. Wiem że moje koleżanki tak robią. U nas akurat Antek w ogóle nie chciał słoików, więc jak już łaskawie coś je to jest to to samo co my mamy na obiad i nie gotuję dla niego specjalnie.
    no mozna mozna, ale na to tez potrzeba czasu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.