Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

1457910

Komentarz

  • chyba od dzis w lidlu staniki do karmienia..
  • Byłam w lidlu zaraz po badaniu krwi i staników było 4, wszystko przebrane i nie wiem jakim cudem, bo było rano. A właściwie to wiem, bo kiedyś przyuważyłam, że oni wystawiają towar 2 dni przed promocją po innej cenie, ludzie kupują, a potem w dniu właściwej promocji cenowej towaru jest już niewiele :)
  • W Rossmanie są pampersy w dobrej cenie (52 gr sztuka) na kartę Rossnę do końca roku. Sporo promocji na artykuły dziecięce( kosmetyki, chusteczki, obiadki)
  • Krakowianki - w obuwniczym przy ul. Opolskiej, pawilon przy kładce, jest wyprzedaż butów, głównie wysokich kozaków za 15 zł - warto się wybrać i pooglądać, większość butów tam mają skórzanych.
  • Iwona dla dzieci czy dla dorosłych?
    gdyby się któraś Krakowianka wybierała poproszę o kontakt :)
  • Dzisiaj widziałam tylko dla dorosłych, ale dopiero przyklejali ceny, więc może..., zajrze tam jeszcze w razie czego dam znać.
  • Real 5,99 body z długim rękawem: widziałam rozmiary 56 cm, 62 cm, 68 cm, 74 cm, dalej nie patrzyłam, bo czas nas gonił.
  • Dziś trafiliśmy na wyprzedaż butów w Bata- sporo butów dziecięcych.
    Przeceny 70%. Np porządne skórzane buty przecenione ze 160 na 48!
  • Nie chcę mnożyć wątków, więc padło na ten :D

    Znalazłam na FB pewnej blogerki ;)


    zarz biorę się za przeglądanie
  • @M_Monia

    DOSTAWA:

    POCZTA POLSKA

    -------------------------------

    PRZESYŁKA EKONOMICZNA

    DO 350G- 6ZŁ

    OD 350 G- 1 KG- 7ZŁ

    OD 1 KG-2KG- 12 ZŁ

    OD 2KG- 17ZŁ

    ------------------------------------

    PRZESYŁKA PRIORYTET

    DO 350 G- 8ZŁ

    OD 350 G- -1KG- 10 ZŁ

    OD 2 KG- 15 ZŁ

    --------------------------------------

    WYSYŁKA DARMOWA JEST REALIZWANA PRZY JEDNORAZOWYM ZAMÓWIENIU NA KWOTĘ POWYŻEJ 60 ZŁ TYLKO ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ.


    Powyższe - ze strony sklepu

  • @rusalka
    a gdzie takie wyprzedaże talerzy?
  • Te talerze to świetne!
    Nawet jaglanka na nich musi wyglądać apetycznie ;)
  • Magda przestan z ta jaglanka!!!!

  • A talerze fajne!!!
  • A ile to jest kilogram talerzy?
    np 12 talerzy zupowych ile może ważyć?
  • To faktycznie tanio wychodzi. Jutro jadę na polowanie
    :D
  • A ja z ostrzeżeniem...
    Ostatnio w Stg mieli promocję w Biedronkach na nabiał. Mleka pasteryzowane, śmietany, twarożki...

    mleka się rozwarstwiają i glutują, śmietany słodkie mają niezidentyfikowane, pływające kluchy, kwaśne - spleśniałe.
    Już drugi tydzień z rzędu się nacięliśmy. P. mówi, że musiało im w transporcie przymarznąć... no... może... ale sprzedają szajs.

    uważajcie!
  • @Dorotak.

    Dzięki za info.

    A byliście zwrócić w Biedrze?

    Mój szanowny małżonek to pojechał kiedyś ze śmierdzącym mielonym - w misce już z dosypanymi przyprawami - wtedy jeszcze były sklepy PLUS
    Trzasnął miską z mięsem w kierownika, nazdał ile wlezie, ze śmierdzące, zepsute mięso sprzedają.
    Przeprosili, miskę umyli
    I tyle
    Ale On miał satysfakcję, ze nie odpuścił :)

  • Do tego Biedro, gdzie robimy zakupy, najblizszego, mamy ponad 8km... W zeszlym tyg odkrywalam po jednym produkcie, ze zepsute i powtarzalam, ze nie warto jechac taki kawal, ale dzis chyba normalnie nie odpuszcze. Zakupy robimy raz w tygodniu w pt, pootwieram wszystko chyba dzis i sie przejade...
  • Wkurzające to jest...
    Nie raz zdarzyło mi się olać, bo po prostu nie opłaca się dojeżdżać w sprawie reklamacji :(
    I tak ze 3x trafiło się skwaśniałe mleko ryżowe z Tesco za ponad 11pln...
    I kilka razy "Kozie mleczko" Danimisa spleśniałe... no wiem, że to nie normalne jedzenie, ale był to swego czasu mój jedyny przysmak jak karmiłam.
    Przy takich rzadkościach to może być niewiedza sprzedawcy... ale w przypadku tych codziennych artykułów żywnościowych, to zastanawiam się czy przypadkiem nie liczą na to, że klient odpuści procedury reklamacyjne :(
  • Właśnie też tak myślę... jeśli drugi tydzień pod rząd zdarza się to samo, to już trudno mi uwierzyć, że to niewiedza...
  • A ja polecam duński sklep z ubrankami dla dzieci. - Jak ktoś ma blisko. pzrecenione rzeczy o 50 %, a jak ktoś kupuje więcej niż 3 sztuki to o 70 % zniżka. Całą torbę pięknych ubrań kupiłam za 160 zł. To są rzeczy doskonałej jakości i mają piękne kroje.
  • @MagdaCh , jakies namiary , gdzie ten sklep? Jak kiedys bede w Polsce, to moze sie wybiore:)
  • edytowano luty 2014
    Zaczęli sprzedaż internetową też - ale ta ich strona bardzo słabo działa - większości rozmiarów tam po prostu nie ma.
    Ja mam blisko do Centrum Handlowego Auchan Łomianki w którym jest ten sklep i taki drugi duński z duperelami Tiger (bardzo sympatyczne szkolne gadżety oraz do robótek ręcznych etc.), Draconesso. I - ponieważ to nie Warszawa - te sklepy ubraniowe nie są przeładowane nadmiarem klienteli, a więc dużo rzeczy zostaje do pzrecen końcowych. Mam nadzieję na spotkanie na szczycie, jakbyś dojechała do Warszawy - możemy się tam umówić, mają też jadło na sąsiednim stoisku :)

  • edytowano luty 2014
    PS No i w tym sklepie "tapalej" w stacjonarnym mi powiedziały, że jak minimum 3 rzeczy wezmę za 50 % to zniżka będzie na wszystko 70 %,
    Kurtki, swetry-budrysówki - wyszły po 30 zł, rajstopki i skarpetki to w ogóle jakieś grosze. A naprawdę ładne.
  • To trzeba bedzie przy okazji mej wizyty w stolicy urzadzic jakies mile spotkanko:)
  • Ja ten sklep odkryłam tydzień temu w ch janki.
    Poleciła mi sąsiadka - ona się nacięła, bo kupiła dla swojej córki sporo rzeczy i musiała oddać. Ta córka jest dość dobrze zbudowana (nie jest gruba, tylko taka grubokoścista). Ja mojego szczuplasa obkupiłam w spodnie - po przecenie po 30zł sztruksy. Świetne kroje, dobra jakość, tylko dużo szczupłych rzeczy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.