Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

2456719

Komentarz

  • kochani,
    już jesteśmy w szóstkę, niestety cały czas nie możemy znaleźć samochodu tak żebyśmy mogli wszyscy sie do niego zmieścić, jak byście coś wiedzieli że ktoś chce sprzedać auto rodzinne to bardzo prosimy o wpis
    pozdrawiamy
  • My mamy caravelkę z 2000 automat, ale doświadczenie miesieczne.... Na razie zadowoleni jesteśmy :cool:
  • [cite] Witek (dawniej RiW):[/cite]
    Z automatów tej wielkości można zdecydowanie polecić Hondę Odyssey z amerykańskiego rynku. Tyle że silnik benzyna 3,5 litra.
    o Odyssey, to mial byc nasz następny samochód! Ale mi przeszło, ekonomia przywróciła mi pion :-) i jeździmy dalej Toyotą Previą.
  • [cite] duke6:[/cite]kochani,
    już jesteśmy w szóstkę, niestety cały czas nie możemy znaleźć samochodu tak żebyśmy mogli wszyscy sie do niego zmieścić, jak byście coś wiedzieli że ktoś chce sprzedać auto rodzinne to bardzo prosimy o wpis
    pozdrawiamy
    My się musimy pozbyć sześcioosobowego Fiata Multipla 1,9 JTD '2005, przebieg 100 000 km, kolor pomarańczowy :) Spis wad rzetelny mogę przedstawic w każdej chwili. Chcemy ją sprzedac za 25 000, po targach spuścimy do 24 000 :)
    Bo nas z kolei już siódemka.

    A czy ktoś pozbywa się może samochodu 7-osobowego, nie starszego niż 6-7 lat, w dobrym stanie, z niezadużym przebiegiem?
  • Konrad - jak żonka?
    i chłopaki?

    sorki za OT
  • Poszukuję drugiego samochodu bo do jednego 8 osobowego się już nie mieścimy..
    T4 są u nas dość drogie. W każdym razie wyraźniej droższe od Ulysesa, Evasiona, 806, Zeta.
    Zauważyłem że dostawcza wersja tych samochodów czyli Jumpy Kombi itp jest również dużo droższa. Mają dobre silniki diesla 1,9 jtd hdi jak zwał tak zwał.
  • [cite] Sylwunia:[/cite]Konrad - jak żonka?
    i chłopaki?

    sorki za OT
    U nas wszystko w porządku, dziękuję, od poniedziałku rodzinka w domu w komplecie :)))
  • My się musimy pozbyć sześcioosobowego Fiata Multipla 1,9 JTD '2005, przebieg 100 000 km, kolor pomarańczowy :) Spis wad rzetelny mogę przedstawic w każdej chwili. Chcemy ją sprzedac za 25 000, po targach spuścimy do 24 000 :)
    Bo nas z kolei już siódemka.

    A czy ktoś pozbywa się może samochodu 7-osobowego, nie starszego niż 6-7 lat, w dobrym stanie, z niezadużym przebiegiem?[/quote]

    :bigsmile:
    Przede wszystkim gratuluję kolejnego (jeśli dobrze pamiętam) syneczka:)
    o -niezłą ekipę macie!

    Wiesci o aucie przekaże męzowi-bo dzisiaj "wyjechany"
    Co prawda mysleliśmy minimum o siódemce...ale na pewno obejrzymy w necie:)
  • Nasz chrysler voyager szuka nowego własciciela:wink:
  • Ktos z Was moze uzywa takiej nalepki na swojego dzieciobusa?
    Tak mozna?

    IDB01677.JPG&quality=1&widthMax=700&heightMax=600
  • ... bo jak otwieram drzwi stojąc przy jezdni to cała drżę :shocked:
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Nasz chrysler voyager szuka nowego własciciela:wink:
    Wasze autko piękne, pamiętam :)
    Ale chyba poza naszym zasięgiem finansowym. O jakim pułapie cenowym myślicie? Jaki ma silnik, przebieg?
    Pozdrowienia serdeczne dla Was od Nas!!! :bigsmile:
  • Chrysler dużo pali, ok 12/100km. Diesla nie należy kupować bo się psuje.
  • A spalony pełny bak ropy w miesiac codziennego jeżdzenia do sasiedniego miasta plus wycieczki i sprawy urzedowe to duzo? Musze sprawdzic ile kilometrow to bylo...
  • Może ktoś chce sprzedać Evasion, Ulysses lub 806 w dieslu. Poszukujemy rocznik 2001 lub 2000.
  • [cite] zbyszek:[/cite]Chrysler dużo pali, ok 12/100km. Diesla nie należy kupować bo się psuje.

    Nie mogę potwierdzić - nasz Grand Voyager, rocznik 2004, 205 000 km, 2,5 CRD - tfu, tfu nie psuje się :bigsmile:

    Spalanie na trasie - prędkość do 130 km/h - do 8 litrów ON / 100 km
    W mieście max 9,5 Litra ON/ 100 km.

    przy naszym modelu 2+5: pakowny; od 2 lat mamy jeszcze box dachowy 600 l.
    I jest OK.
  • Do Małgorzata32
    możesz coś więcej napisach o tym chryslerze czy to może grand, jak by co to podaje maila duke5@tlen.pl
  • Katano podaję tylko informację którą otrzymałem od sprzedawców amerykańskich samochodów "auto handel" przy moście na Przeróbkę.
  • aldi na południu Polski te samochody są bardziej popularne niż u nas, wystarczy się rozejrzeć. otomoto, allegro tam znajdziesz oferty
  • My z naszego chryslera też jesteśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza ja:wink:. Też diesel- 2,8 CRD, automat. Wersja limited...Ale jest już nas za dużo...

    A co do sprzedaży, to na razie chyba nie wchodzi w grę...Tzn wchodzi, ale jest mały problem- auto kupione za granicą bez Vat-u, więc sprzedając go teraz w Polsce musielibyśmy zapłacić róznicę podatku czy czoś takiego...Podobno jakiś czas auto musi byc zarejestrowane w Polsce...

    Konrad, dzięki za pozdrowienia!
  • A ja z czystym sercem i sumieniem polecam Kia Carnival :bigsmile:

    Taki trochę udawany Chrysler, ale cenowo bajka.

    Rok już jeździmy, mąż pokonuje tysiące kilometrów służbowo, wakacje - i wszystko bez zarzutu. Kupiliśmy dwulatka. Chociaż recenzje wcześniejszych modeli nie są zachęcające, to jednak ten rocznik działa bez zarzutu. Poczytajcie na moto-forach.

    Za jakiś czas nasz pójdzie do firmy, a my przymierzamy się do nowszego, ale ten sam model.

    Na prawdę polecam!
  • My nosimy się z zamiarem kupienia Toyoty Previi. Czy ktoś może coś doradzić w tej kwestii, może macie takie auto?
  • O,dostalam maila od siostry wspólnotowej.Spróbuję wkleić.Wiem,że od Nich można kupić,bo bardzo uczciwi ludzie.

    Do sprzedania Lancia Phedra

    silnik: Diesel, 2.2 JTD, 2179 cm3, 94kW (128KM)
  • Sprzedajemy nasz 7-osobowy samochod i najchetniej oddalibysmy go w dobre
    rece komus, komu rzeczywiscie sie przyda. Moze znacie kogos, kogo taka
    oferta moglaby zainteresowac? Maila z danymi mozna swobodnie przekazywac
    dalej - moze akurat znajdzie sie jakas wieksza rodzina poszukujaca
    czegos takiego.
    Wszystkie dane sa tutaj:

    http://lancia.szura.net/

    Glowny powod sprzedazy jest taki, ze - w odroznieniu od Polski - Lancia
    jest w ogole niedostepna na rynku finskim i w razie potrzeby jest wielki
    problem z serwisem. W Poznaniu serwis Lancii jest na miejscu. Poza tym
    juz od dawna powinnismy przerejestrowac auto na finskie, z czym wiaze
    sie zaplata sporej 'oplaty celnej', wiec rozsadniej bedzie
    sprowadzic
    inne z Niemiec niz przerejestrowywac to.

    Pozdrawiam Was serdecznie,
  • [cite] elzbietta:[/cite]My nosimy się z zamiarem kupienia Toyoty Previi. Czy ktoś może coś doradzić w tej kwestii, może macie takie auto?
    my mamy; którą wersję chesz kupić, bo jest I, II i III? Wg mnie I jest bardziej udana niż II (III to jakis nowoczesny kosmos, o którym się nie wypowiadam), choć ma swoje wady. Produkcja do '99.
  • Mielismy zamiar kupowac Previe, ale zrezygnowalismy, bo - malo jest tego w Polsce i mechanicy twierdza, ze jest ogromny problem z czesciami, są sprowadzane z dwóch tylko krajów świata i to z daaalekich...
  • nie mam problemu z serwisowaniem samochodu. Centralny magazym toyoty jest w Belgii, sprowadzenie częsci to normalna procedura i zajmuje max 2 dni. Gros częsci jest na miejscu, dopiero raz musiałem czekać dwa dni na osony amortyzatorów, bo tzw podróbki są funta kłaków warte w tym przypadku.
    Nie wiem co za mechanicy Ci mówili takie bzdury.
    Fakt pozostaje faktem, ze mało kto chce serwisować PRevię I bo ma silnik nie pod maską ale pod siedzieniem i to niestety przerasta niektórych "mechaników".
  • No wlasnie.... a wiec nie wszyscy chca serwisowac i trzeba sprowadzac czesci.....
    W oplu wymiana zarowki kosztuje 10 zł plus zarówka. A w toyocie?
  • Fajna ta lancia i stosunkowo duży bagażnik ma za siedzeniami
  • Pracuję nad Mężem, bo Lancia straasznie mi się podoba :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.