Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

1356719

Komentarz

  • Zgadzam się z Tytusem- problem z serwisowaniem Previi to tylko kwestia znalezienia dobrego mechanika- pierwszy lepszy to się na niej prawdopodobnie nie będzie znał. Ale ostatecznie kto jeździ do pierwszego lepszego mechanika? Z częściami to raczej problemu nie ma. Generalnie zresztą do nich części są w ogóle stosunkowo rzadko potrzebne... I mechanicy też. :bigsmile:
    [cite] Tytus:[/cite] Wg mnie I jest bardziej udana niż II .
    Znasz obie z autopsji?
  • [cite] juka:[/cite]czy ktoś jeździ alhambrą albo sharanem???
    ja mam jakis uraz do niemców (jak ta wanda :dw:) , a mój mąż się uparł kupić. i sprzedać mojego "renifera" ulubionego :ak:

    Jeździłam Alhambrą przez kilka lat. I super mi się jeździło. Niewątpliwy plus to oddzielne "pełne" fotele dla każdego pasażera. I bardzo małe spalanie. Nasz diesel palił baaardzo niewiele. Tylko, że przy komplecie osób nie ma bagażnika...
    Szczerze polecam!
  • my z bólem serca :wink: do sprzedania mamy citroena xsarę.
    rocznik 1999, przebierg 125 tys, kupiony w salonie w PL, czarne tablice, 1,4 benzyna , na 10000% bezwypadkowy, 2komplety kół

    póki jej nie sprzedamy, nie uzbieramy na większe auto ;)
  • my chcielibyśmy kupić jakieś 6 lub 7 os. autko... no tak do 12 tysi...
  • [cite] Tytus:[/cite]
    [cite] elzbietta:[/cite]My nosimy się z zamiarem kupienia Toyoty Previi. Czy ktoś może coś doradzić w tej kwestii, może macie takie auto?
    my mamy; którą wersję chesz kupić, bo jest I, II i III? Wg mnie I jest bardziej udana niż II (III to jakis nowoczesny kosmos, o którym się nie wypowiadam), choć ma swoje wady. Produkcja do '99.
    My myślimy właśnie o I. Czytaliśmy fora i dużo osób chwali I. Problem w tym, że trochę ciężko jest kupić rocznik 1998-1999. Chyba że w grę wchodzi ściągnięcie jej z Niemiec. Tytus jesteście zadowoleni? A co ze spalaniem? Macie gaz czy benzynę?
  • [cite] zbyszek:[/cite]Mówisz i masz

    dzięki Zbyszek, ogłoszenia staramy się śledzić w miarę a bierząco + modlitwa o uczciwego sprzedawcę/porządny samochód :bigsmile:
  • [cite] MamaMika:[/cite]O,dostalam maila od siostry wspólnotowej.Spróbuję wkleić.Wiem,że od Nich można kupić,bo bardzo uczciwi ludzie.

    Do sprzedania Lancia Phedra

    silnik: Diesel, 2.2 JTD, 2179 cm3, 94kW (128KM)

    Fajne autko, ale pojawił się dopisek "Przepraszam, ale na chwilę obecną ogłoszenie jest już nieaktualne."
    Oby udało im się dobrze sprzedać i potrzebującemu Wielodzietnemu :)
  • [cite] Agagaw:[/cite]Pracuję nad Mężem, bo Lancia straasznie mi się podoba :wink:
    Pomagasz mu w kampanii?
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agagaw:[/cite]Pracuję nad Mężem, bo Lancia straasznie mi się podoba :wink:
    Pomagasz mu w kampanii?

    za Wiki, jak nasz "ulubiony" prezydent (co tam, nie będę gorsza ;-))

    Kampania - region administracyjny w południowych Włoszech
    kampania ekologiczna - ekologiczne akcje
    kampania (gry strategiczne)
    kampania (gry fabularne)
    kampania (wojskowość)
    Kampania Buraczana - płyta zespołu "Amadeusz i Grupa 3mająca władzę"
    kampania francuska 1940
    kampania na Missisipi (1862-1863)
    kampania prezydencka Ala Gore'a (1988)
    Kampania Przeciw Homofobii
    kampania reklamowa
    Kampania Wodna â?? akcja Polskiej Akcji Humanitarnej
    kampania wrześniowa (1939)
    kampania wyborcza
    kampanie w rolnictwie i przemyśle spożywczym, np.:
    kampania żniwna - żniwa
    kampania cukrownicza - zbiór buraków lub trzciny cukrowej i produkcja cukru
    kampania ziemniaczana - zbiór ziemniaków i ich przemysłowy przerób
    kampania marketingowa

    Taw, którą miałeś na myśli, bo mi kurczę nic nie pasuje :tongue:

    A jeśli już, to ta we Włoszech :bigsmile:
  • Przyjechał lancią z czteroosobową ochroną funkcjonariuszy Biura Ochrony ... działacze partyjni, posłowie oraz podhalańscy samorządowcy...
  • [cite] Taw:[/cite]Przyjechał lancią z czteroosobową ochroną funkcjonariuszy Biura Ochrony ... działacze partyjni, posłowie oraz podhalańscy samorządowcy...

    Nic mi nie wiadomo, żebym była Jego żoną:wink:

    To by się dopiero Mąż zdziwił i chyba nie tylko on :wink:
  • [cite] Barbara:[/cite] Znasz obie z autopsji?
    I - tak, jeździmy nią juz ze siedem lat jako zywo. Wg mnie ergonomia świetna, tylna kanapa dzielona na pół i rozkładana na boki, robi sie mega bagaznik. Przy normalnym ustawieniu bagaznik jest ciągle duzy, wchodzi koło na "leżąco". Nie jest tak jak w VW sharanie i podobnych, ze przy 3ech rzędach bagaznik jest symboliczny. My mamy w drugim rzędzie obracane "kapitny" wiec dzieciaki mogą sobie robić "swoją przestrzeń".
    II - nie widzialem, znam z opowiadać uzytkowniików obu wersji. Jest to auto nowoczesniejsze z większą gamą silników, cichsze okonomiczniejsze. Ale środek nie jest tak obszerny.
  • [cite] elzbietta:[/cite] My myślimy właśnie o I. Czytaliśmy fora i dużo osób chwali I. Problem w tym, że trochę ciężko jest kupić rocznik 1998-1999. Chyba że w grę wchodzi ściągnięcie jej z Niemiec. Tytus jesteście zadowoleni? A co ze spalaniem? Macie gaz czy benzynę?
    Previa I była produkoqana do 99. Ciężko kupić ten rocznik w dobrym stanie. Wg mnie tylko Szwajcaria. Balbym sie kupowc teraz w kraju. Tam samochody są droższe ale wydaje mi się, ze pewniejsze.
    Spalanie i głośność w środku to dwie główne wady w PRevii I. Standardowe spalanie to 10 - 14 (trasa - miasto). W "jedynce" był montowany tylko jeden beznynowy silnik 2.4. Nie jest on okonomiczny, ale tez przy dobrym uzytkowaniu - nie do zajeżdznia. JA mam obcesnie 300 kkm. i silnik chodzi bez żadnego zarzutu. Gaz - niestety ten silnik gazu nie lubi, gaz ma inną temp spalania, a głowica w tym silniku jest dość "koronkowa" wiec wystarczy drobne rozregulowanie mieszanki, i zaczyna się z wypalaniem gniazd zaworowych itd. Jak poczytasz sobie forum previa.pl to zobaczysz opinie uzytkowników i przeciwników gazu w tym aucie. Suma sumarum - ja w swojej gazu nie mam, i nie mam kłopotu z pęknięta głowicą.
    I jak macie wybór - to myślcie o automatycznej skrzyni biegów, nie do zajechania a komfort ogromny.
  • elzbietta - wyslalem wiadomosc na prv
  • Tytus, pytałam czy znasz z autopsji obydwie wersje, żeby porównać wrażenia.
    My mamy obie, więc opisywać mi nie musisz ;o)
    No i właśnie to co piszesz chociażby o bagażniku jest prawdziwe, ale tylko w Previi I. W II to już taki sharanowaty bardziej jest.
  • [cite] Nika8:[/cite]Ktos z Was moze uzywa takiej nalepki na swojego dzieciobusa?
    Tak mozna?

    IDB01677.JPG&quality=1&widthMax=700&heightMax=600
    Podbijam... Serio chciałam nakleić a nie wiem czy legalne to? Czy tylko zarezerwowane na busy szkolne?
  • Ten znak powyżej to przecie "Uwaga! Zboczeniec - pedofil" :wink:
  • [cite] Spioch:[/cite]Ten znak powyżej to przecie "Uwaga! Zboczeniec - pedofil" :wink:
    Znak uwaga zboczeniec różni się nieznacznie od powyższego...
  • Tytus , Basia wysłałam Wam wiadomość na prv.
  • ops, a gdzie to można odczytać? chyba powinno trafić na moj adres email skonfigurowany w profilu, czyż nie? W takim razie nic nie dochodzi.... :shocked:
  • Ponownie wysłałam i myślę, że tym razem dojdzie.
  • Do mnie nic nie doszło. Wysyłałaś zwykłego maila, czy wiadomość z profilu?
  • I tak i tak , Basiu sprawdź jeszcze raz i daj znać
  • Nic nie mam w dalszym ciągu. Wysyłam jeszcze raz pw do Ciebie, sprawdź i daj znać czy doszło.
  • Twój list doszedł. Odpisałam ale nie mam go w wiadomościach wysłanych! Jeżeli nie dojdzie to proszę Cię o to abyś opisała swoje auto, wrzuciła kilka aktualnych zdjęć i cenę. Pytanie mojego męża: dlaczego sprzedaż auta padła akurat na to?
  • Właśnie doszło :bigsmile:
    Właściwie nie sprzedajemy- tzn jak dotąd nie powstało żadne poważne ogłoszenie. A to, dlatego, że to o takim akurat pisałaś :wink:
  • Basiu i co dalej?
  • Wysłałam maila.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.