Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

1246719

Komentarz

  • ja tez wyslalem :-)
  • Ja nie wysłałem

    Ale może zamiast wysyłać maile ktoś by kupował-sprzedawał te auta?

    Ja sprzedaję nadal multiplę i poszukuję 7-osobowca nie starszego niż 5-6 lat
  • Czy ktoś wie jak sprawuje się Alhambra?

    Ja już prawie zdecydowana na Mazdę5, ale w sumie nie wiem...
  • O Alhambrze pisałam wcześniej.
  • [cite] knrdsk1:[/cite]Ja nie wysłałem

    Ale może zamiast wysyłać maile ktoś by kupował-sprzedawał te auta?

    Ja sprzedaję nadal multiplę i poszukuję 7-osobowca nie starszego niż 5-6 lat
    Nie rozumiem po co otwartemu na zycie malzenstwu auto wieksze tylko o jeden fotel?
  • [cite] Nika8:[/cite]
    [cite] knrdsk1:[/cite]Ja nie wysłałem

    Ale może zamiast wysyłać maile ktoś by kupował-sprzedawał te auta?

    Ja sprzedaję nadal multiplę i poszukuję 7-osobowca nie starszego niż 5-6 lat
    Nie rozumiem po co otwartemu na zycie malzenstwu auto wieksze tylko o jeden fotel?

    Bo my lubimy zmieniać samochód co jakiś czas - jasne? A w okolicy w której mieszkamy kupowanie większego samochodu, męczenie się z jego gabarytami i wieczne szukanie miejsca do zaparkowania nie jest niczym przyjemnym. Jak ktoś lubi chodzić w za dużych butach bo mu paznokcie rosną - jego sprawa. Ja wolę w butach na miarę.
  • :bigsmile:

    My auta szukalismy pół roku, jakbym miała to przechodzic znowu to dziekuje :tongue:
    Ale rozumiem...
  • Co do Alhambry - nam potrzeba 7 siedzeń (choć dzieci troje) pełnowymiarowych, bagażnik nie musi być duży, musi być diesel i się za bardzo nie psuć.

    Oglądaliśmy zabytkową Previę 8-osobową, ale niestety 2 środkowe fotele niewymiarowe i pasy nie pięciopunktowe. A i cena jakaś z kosmosu za tak stary samochód.

    Szukamy dalej. Nie spieszy się nam, ale na wakacje w długą drogę jedziemy corollą - dzieci wchodzą na wcisk... :confused:
  • Pasy pieciopunktowe? A jakie to??
  • [cite] Nika8:[/cite]Pasy pieciopunktowe? A jakie to??
    zazwyczaj między nogami dziecięcia pasek z gniazdem i do tago szelki z obu stron dziecięcia przyczepione do fotelika na górze i na dole - razem 5 pktów, wszystko spina się 2 klamrami do gniazda - tak to zazwyczaj działa.
  • chciałam powiedzieć trzypunktowe...
    czyli takie normalne, a nie tylko pas jak w samolocie.
  • No tak, 3-pktowe to jak normalny pas samochodowy - w odróżnieniu od czasem jeszcze spotykanego 2-pkt, czyli pasek przez brzuch.
  • [cite] knrdsk1:[/cite]
    [cite] Nika8:[/cite]Pasy pieciopunktowe? A jakie to??
    zazwyczaj między nogami dziecięcia pasek z gniazdem i do tago szelki z obu stron dziecięcia przyczepione do fotelika na górze i na dole - razem 5 pktów, wszystko spina się 2 klamrami do gniazda - tak to zazwyczaj działa.
    :shocked:
  • Chcielibyśmy kupić samochód - dlatego pytanie do was ( już tu tyle przeczytałam mądrych rad więc na pewno będziecie wiedzieć :) )

    Mamy małego fiacika z 3 drzwiami i jest to mega nie wygodne, a że w zimie przybędzie dzidziuś i wózek (choć i chusta też :) ) szukamy czegoś większego i wygodniejszego.

    W grę wchodzi opcja kombi ( czyli te wszystkie Ople Astra, Volkswageny Passaty itp) lub wersja (nie wiem jak się nazywa) ale w stylu Renault Kangoo, Opel Combo, Citroen Berlingo. Finansowo tak do 6 tyś.

    Czy ktoś z was jeździł takimi samochodami? możecie któryś polecić? jaką markę warto kupić? i co jest bardziej ekonomiczne?

    Proszę o podzielenie się doświadczeniem :)

    No a może ktoś ma do sprzedania taki samochód?? (najchętniej z Małopolskiego)?
  • Mamy u znajomych Multiple do sprzedania, duzo w nią włozyli, na chodzie auto, kupili większe i to sprzedają. Śląskie

    Chcieli za nią 10tys ale moze cos sie zmieniło..
  • My WRESZCIE kupiliśmy auto:):):)Pierwszy raz taka sprawa mnie cieszy
    :bigsmile:Przede wszystkim dlatego,ze i ja sie zmieszczę:wink:

    Kupiliśmy Toyotę Sienne-sześciolatka- na razie "tylko" okazało się,ze kilka dni stał pod blokiem z niezamykającymi sie drzwiami:shocked:
    Już wiemy,ze ciepłe nawiewy nie działają...a wiecej niespodzianek nie chcemy:)
  • Nika8 - oj to dla nas za dużo tak 6 tys to max - i właśnie nie wiem czy w tych pieniądzach to coś większego sensownego dostaniemy;/
  • uJA my mamy Renault Kangoo...jak dla mnie świetny samochód:bigsmile:...mąż też zadowolony...jedyny minus, że się nie rozrasta z każdym nowym członkiem rodziny, więc aktualnie się w nim nie mieścimy i mamy dylemat co z tym fantem zrobić dalej:confused:
  • My mamy do sprzedania Forda Mondeo Kombi
    http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-OKAZJA-Ford-Mondeo-II-Kombi-98-Klimatyzacja-W0QQAdIdZ294358636

    Mieszkamy w Krakowie :smile:
  • aldi - wieczorem napisze priva jak pokażę mężowi :) ale ładniutki jest :)

    M&D - dawaj fotkę, cenę - dogadamy się :) choć większego w zamian nie mam
  • uJa pogadam z mężem i jak coś się odezwę...swego czasu temat sprzedaży przewijał się w rozmowach...fotki też gdzieś mam:bigsmile:...tylko musisz cierpliwie czekać, bo ja w Łodzi, a mąż dalekooooooooooo:-)...i tylko wieczorem na skypie gadamy:-)...jak coś będę wiedziała dam znać na priv
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Nasz chrysler voyager szuka nowego własciciela:wink:


    aktualne to jeszcze? bo właśnie takiego szukamy
  • to ja się podłączę ze swoją prywatą :-)
    Toyota Previa na sprzedaż
    Cena do ustalenia, potrzebuję sprzedać zeby mieć na drugie auto.
  • do 13 tys. I tak żeby jeszcze trochę pojeździł. Nie stać nas na kupowanie drugiego samochodu za dwa trzy lata.

    Tytus toyoty bardzo lubię, (jeżdżę yarisem 10 lat) ale szukam czegoś młodszego, nie mamy garazu i obawiam sie że blachy by się posypały po zimie.
    :sad:
  • w previi po 16 latach rdzewieją z tyłu nadkola i dół tylnej klapy. Standardowo. Tez trzymamy pod chmurką.
    Jasne, rozumim Cię, tylko zeby kupić auto na pare lat za ok 13 tys to trzeba mieć albo okazję albo duze szczęscie. Moje obserwacje mówią, ze jak kupisz z niepewnego źródła to musisz dołozyc min. 20-30% ceny na doprowadzenie auta do stanu używalności.
    Podziękowali 1Aga85
  • Witajcie!
    Rodzina sprzedaje fiata Ulysse - tu linka do oferty.
    http://otomoto.pl/fiat-ulysse-C20493597.html

    Auto służyło dobrze, aż do powiększenia się rodziny :)
    Pozdrawiam,
    k.
  • Tak, tylko jak sprawdzić źródło i samochód. Dużych samochodów nie ma tak wiele na sprzedaż. My w naszym yarisie przez 10 lat mieliśmy tylko dwie naprawy, więc lałam tylko benzynę i jechałam, ale rodzice którzy kupili starszą corollę z pewnego źródła co chwilę musieli w nią coś wkładać. Cóż ma już swój wiek i przebieg. Chociaż teraz śmiga aż miło.

    Podoba nam się ten

    http://otomoto.pl/opel-sintra-rzetelny-egzemplarz-C20556594.html

    ale boję się pułapki
  • Jakieś takie za bardzo wychwalone...
  • No trudno uwierzyć w brak jakiejkolwiek stłuczki czy wgniecenia przez 12 lat.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.