Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Woda mineralna

edytowano maj 2011 w Ogólna
1 zgrzewka gazowanej Cisowianki:

- Makro - 6 zł
- sklepik na bazarze - 9 zł
- supermarket Stokrotka - 12 zł

Komentarz

  • Zaskoczyło mnie, jak wysoka jest cena w "tanim" supermarkecie.
  • Kranówa - prawie za darmo.
  • A pamiętacie?:cool:

    syfon.jpg
  • U nas w domu tylko ja piję kranówę, bo nie mamy stacji uzdatniania pod względem biologicznym. Ale ja akurat piłem już niebutelkowaną wodę w Indiach, więc swoją kolekcję ameb zgromadziłem :)
  • W Indiach?

    Nieustająco mnie czymś zaskakujesz!:wink:
  • U nas również nie ma stacji uzdatniania ani filtrów. Od 10 lat piję kranówę i żadnych sensacji nigdy nie miałem (a była to kranówa częstochowska, krakowska, ustczańska i zagraniczna)
  • @C&P:

    Jako dobrze zapowiadający się badacz byłem w Chennai na konferencji dotyczącej zapobiegania samobójstwom. Przy okazji się nieco szlajałem tu i tam.

    @P&O:

    Zapewniam Cię, że nasz "bukiet" drobnoustrojów pobranych z własnej studni jest znacznie bogatszy, niż w sieci wodociągowej :)
  • [cite] Maciek:[/cite]1 zgrzewka gazowanej Cisowianki:

    - Makro - 6 zł
    - sklepik na bazarze - 9 zł
    - supermarket Stokrotka - 12 zł
    Wojcieszowianka 10zł skrzynka w "monopolowym".
  • kranówa przefiltrowana i zostawiona na jeden dzień w zamrażarce lepsza niż mineralna(czyli ścieki przefiltrowane i chemicznie domineralizowywane).
  • ja kranówkę piję z kranu ale w ramach NPR staram się ograniczac
  • Paweł, bardzo dobrze, ze pijesz kranówę.
    Ja tez się przymierzam - odkąd moja kuzynka dostała pracę w laboratorium w miejskich wodociągach, stwierdziła, ze nic absolutnie w tej wodzie nie ma (poza chemią:), i zaczęła ja podawać rodzinie i rocznej córce.
    Na razie piję ja i mąż, jak nic nam nie będzie to wprowadzam dzieciom, bo wykoncze się nerwowo przez te tony plastikowych butelek po wodzie, tygodniowo idą trzy zgrzewki:(
  • Są teoria że picie wody z miejsca w którym się mieszka uodparnia na alergie.
  • U na poki co woda w kranie za darmo wiec jesli ktos ma ochote...;)
    A my jednak jakos jej nie pijemy choc w restauracjach podaja:)
  • Ale gotujecie??

    My sobie gotujemy hektolitrami a potem pijemy..... :bh::dl:
  • woda +cytryna+miód= multiwitamina

    a jak do lodówki się wstawi to pragnienie gasi
  • [cite] Taw:[/cite]Są teoria że picie wody z miejsca w którym się mieszka uodparnia na alergie.
    To nie działa - mieszkam w Polsce, a dalej mam alergię na premiera.
  • U nas każdy pije z kranu. Oczywiście nie gotujemy. Szkoda pieniędzy na butelkową.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Są teoria że picie wody z miejsca w którym się mieszka uodparnia na alergie.
    To nie działa - mieszkam w Polsce, a dalej mam alergię na premiera.
    Działa tylko że na alergie, a nie na pasożyty.
  • Aaaaa widzisz...
  • My mamy sodastream świetnie działa, ale oryginalne kartusze z gazem wychodzą drogo. 
  • Ceneo podpowiada że 121zl. Na allegro są oferty "nabijania" chyba od 10 zł.
    My tylko wymieniliśmy w certyfikowanych punktach.
  • Wymiana w Media Markt chyba coś koło 50.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.