Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

płeć dziecka ....

2

Komentarz

  • sprawdziłam - no u nas zgadza się - 2 synków i wszystko wskazuje na to, że trzeci łobuziak zawita do nas we wrześniu ;) - myślę jednak, że to przypadek, że się sprawdziło - wątpię w wiarygodność takich metod ;) my tam sobie odpuściliśmy jakiekolwiek metody mające pomagać w zaplanowaniu płci choć rozumiem, że komuś może się marzyć synek lub córeczka - a słyszałam, że jak się stosuje odpowiednią dietę to podobno można zadecydować o płci :D
  • ja nawet nie sprawdzam bo se nawkrecam :) za tydzien moze bedzie wiadomo..
  • @MAFJa zatem powodzenia :) u nas z pierwszych bardzo ostrożnych informacji lekarki będzie trzeci synek :) ale to dopiero 14 tc więc takie info to nic pewnego
  • @Bea :D ludzie czasami mają takie dziwne troszkę podejście bo chcą mieć dziecko konkretnej płci tj. stosują odpowiednie diety, bawią się właśnie w takie kalendarze, stosują konkretne pozycje czy np. stają na rękach bo po tym "to na pewno będzie synek/ córeczka" a na koniec wielkie zdziwienie, że jest inaczej :D takich rzeczy się nasłuchałam od znajomych w pracy :D
  • @Bea tak ale zadziwiające że chce im się takie metody stosować a potem dziwić się że nie zadziałały - dorośli, wydawało by się rozsądni ludzie :P no ale cóż bywa i tak ;)
  • u mnie 14ty tydzien za tydzien..ale wystarczy ze pokaze sie jedno ;)
  • mam bardO silna preferencje tym razem...
  • Preferencje to se mozesz miec. Pan Bóg ma swoje preferencje ;)
  • prawdopodobne czy pewne?
    +
  • @Bea
    To przypuszczenia?
  • @Bea..
    Ja myślałam, ze to na tym 12tc usg wychodzi podejrzenie ewentualnie, na podstawie przeziernosci karkowej ..
  • @Bea, Kochanie, macie naszą modlitwe +

    My dzis mieliśmy wlasnie usg 12tc. Fikał maluszek.. Tez juz bym chciała czuć ruchy :)
  • @Bea +
    masz rację my sobie możemy chcieć ale nie my decydujemy :) i dobrze - do czego prowadza proby decydowania widać w Chinach -podobno brakuje dziewczynek i będzie ogromny kłopot bo co z tego ze kazdy ma syna tak jak chcial skoro syn zaraz nie założy rodziny bo z kim? My ludzie mamy ochotę wszystko kontrolować i paskudnie na tym wychodzimy
  • Ja zawsze dosyć późno od 17 tc... z Zuzą chyba dopiero w 18 czy 19. haha ale potem jak się rozszaleją to się marzy, żeby dały odetchnąć pęcherzowi :P
  • Odetchnąć pecherzowi.... Och... I ta momentalna ulga po.porodzie... Stopki widać, zgaga zniknęła, pęcherz trzyma dłużej niż pół godziny;)


    Ja w tej wyjątkowo późno czulam ruchy, gdzieś ok 20tc, za to teraz jak przywali....
  • No, ja mam 3xc:1xs. Przydalby sie teraz synek :P
    ale w sumie to mi wsjo ryba ;)

    @Dorotak Ty juz za niedługo odsapniesz :*
  • Kalinosia, na już nie liczę bo mi.kurde wychodzi że jeszcze 5tygodni...

    Teraz sobie pomyślałam, jak się najem jak urodze! To pierwsza taka moja ciąża że nie mogę zjeść ani specjalnie tego na co mam ochote, ani.spejalnie się najesc bo zgaga i rzygawica się zamieniają bez przerwy...

    Nic to, będę się opychac po urodzeniu Józefa... I będę wyciskać poty z Ewka, żeby w jakieś ciuchy wejść :D
  • My mamy dwóch synków i teraz podobno trzeci będzie :) jak dla nas super :) trzech łobuziaków :D
  • O! tez bym chciala miec takie plany :)
    bo teraz przed ta ciążą zalamana swą zerowa kondycją, chciałam na fitnesy sie zapisac, ale cóz :P nie zdązylam hehehe
  • Ja cwiczylam jakieś 2 miesiące. Schudlam pół.kg. Potem zaciazylam i schudłam w tym samym czasie 7kg :D
  • @Bea oj tam oj tam chłop na pewno też potrafi strzelić focha :D
  • Ja od zajscia w ciaze utylam juz 4-5 kilo!! bo ciagle jem zeby mdlosci zdławić :((

    @Bea, no mnie pokki co dziewczyny duze bardziej wkurzaja...bo syn ma tylko 5 lat :P ale wszystko przed nami ;)
  • Ehh ja przed pierwsza ciaza i przed druga ważyłam 48-49 kg przy 1,58 wzrostu po drugiej ciąży nie zdążyłam schudnąć do wagi przedciazowej - gdy zaszlam w obecna ciąże ważyłam 52 kg - teraz waze 53 kg - niedawno ważyła mnie polozna i powiedziala ze waze idealnie i co z tego? Dzis odwiedziła mnie siostra i uraczyła tekstami ile to ja przytyłam i jak powinnam uważać na to ile jem w tej ciąży :( :(siostra dodam młodsza i bezdzietna
  • Oh @Bea...ja przypuszczam, ze do 20tc to ja juz bedę cięższa o 15 kilo :P
  • oj tam, ja nadal na minusie a i tak z Was najgrubsza i najstarsza!
  • Ja tam zamierzam waga martwic sie dopiero po porodzie :P
  • @Bea to o chłopach to było o moich :D jak najstarszy synek Mikołajek zaczał tzw. bunt dwulatka to strzelał piękne fochy nie wątpię że młodszy Leonek tez w odpowiednim czasie pokaże na co go stać :D widywałam tez takie fochy potrafil strzelać w okresie dojrzewania mój kuzyn - wiec wiesz niejednego rodzica foch dziecka chyba tak czy siak nie minie :D
  • Dwulatki.mają bunty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.