Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

płeć dziecka ....

13»

Komentarz

  • @Bea, nasz Wojtek już jako dwulatek przejawiał, doskoalił z czasem, ma piękny foch z przytupem i do tego takimi okrąglutkimi zdaniami się wyraża, że trudno się od śmiechu powstrzymać, zupełnie niewychowawczo, ale wojtkowy foch rozbraja, a już składana samokrytyka powala na łopatki! się udał! =))
  • Zgadza sie mial okres buntu calkiem niezly :P a teraz jako trzylatek grzeczne dziecko - ciekawe jak długo
  • oczywiscie ze Pan Bog ma swoje plany nie trzeba na prawde mnie pouczac w tym wzgledzie - zauwazylam... a ze wolalabym mieszane towarzystwo zamiast 5osobowego babinca to chyba se moge wolec :)
  • @MAFJa oczywiście!

    Ja akurat zawsze dostawałam dziecko takiej płci jakiej aktualnie wolałam dostać:
    1-chłopiec- zawsze marzyłam o starszym bracie i chciałam mieć pierwszego syna;
    2-dziewczynka- wtedy jeszcze myślałam, że na dwójce zakończymy ;) i to miała być ta "parka;
    3-dziewczynka- niby było nam wszystko jedno ale, że całe życie cierpiałam z powodu, że nie mam siostry, więc dobrze by było, żeby urodzila się druga dziewczynka- tak na wszelki wypadek, gdybyśmy mieli nie mieć więcej dzieci;
    4- chłopiec- najstarszy marzył o bracie, więc bardzo chcieliśmy mu tego brata podarować ;) ;
    5- dziewczynka- na tamtą chwilę woleliśmy dziewczynkę;
    6- chłopiec- niby znów nam było wszystko jedno, ale starsze dzieci zgodnie orzekły, że dobrze by było, żeby był chłopiec- dla równowagi płci.

    Jakkolwiek pysznie to zabrzmiało...CHWAŁA PANU!

    Wiem, że taie "wolenie"jest głupie.
    Wiem, że nawet jakbym aktualnie miała sześć dziewczynek czy też sześciu chłopców byłoby ok.
  • no...mysmy bardzo marzyli na poczatek o synu..starszym bracie... przy Tosi mniejsze cisnienie... przy Uli praktycznie zadnego a nawet podchodzilam praktycznie ze w obecnej syt.lokalowej itp to moze lepiej by bylo... teraz sie ciesze niezaleznie od tego kto sie urodzi ze w domu sa dwie starsze siostry...to ma sens :)
  • @MAFJa doskonale rozumiem! ;)
  • @Mafia

    Ja też jak najbardziej rozumiem
    Przecież nikt nie.mówi, że dane dziecko będzie się mnej j kochac


    Ja nie.ukrywam, że po trzech synach
    Ogromnie.marzyłam o córce

    I.jak się dowiedziałam, że.będzie dziewczynka
    To byłam i nadal jestem przeszczesliwa

    Ale.przecież jakby był chłopiec to.tez by był
    Przekochany


    Ale to pragnienie córki by było.


    Niektórzy mają całkowita wolność co do.płci
    I to jest łaska
  • edytowano kwiecień 2016
    oj,usuwam, zbyt konkretnie o ludziach, a to poczekalnia..
  • Ja mam 2 dziewczyny, choć jestem po 3 cc to marzy mi się jedno dziecko, dziewczynka :x
    Nie mam w ogóle parcia na chlopca, ale gdyby Pan Bog dał,litując się nad moim mężem, to pokocham jak swoje ;)
  • nam za każdym razem marzył się i marzy synek ;) ale to "pragnienie" jest takie jak większość tutaj pisze - gdyby okazało się że jest córeczka to nic by się w naszych uczuciach nie zmieniło - tak samo kochana byłaby :)
  • A jestem ciekawa czy przy aktualnym poziomie sprzętu zdarzają się pomyłki w ocenie płci.Mnie się nie przytrafiło i nie znam nikogo,kto miał niespodziankę przy porodzie.
  • Ja znam. Tydzień przed porodem okazało się że jest dziewcznka a miał być chłopiec. 2009 rok to był.
  • U nas dokladnie tak samo, ale w 2003.gabi miala byc tymkiem az do osyatniego.usg ;)
  • ło, nieźle ! :)
  • @Bea czy dobrze pamiętam, że miałaś mieć badania połówkowe? Mam nadzieję, że wszystko po Twojej myśli jest
  • Oooo szkoda
  • @Malgorzata32, u mnie taki sam rozkład płci i te same pragnienia były ;)
  • najlepszą "skutecznosc" mają dzieci. Syn cały miesiąc modlił się o brata i wymodlil ;)
  • @Gosia5 a w jakim wieku masz dzieci?
  • Artur godzine przed polowkowym powiedział mi ze marzy mu sie siostra. Jeny z jaka ja presja szlam na to usg. No i sobie wymarzyl.Teraz ta siostra ma dwa latka i niezly bunt na koncie.Z takim podejsciem mogla by punkiem zostać ;)
  • Nasz najstarszy też marzył o bracie. jak po dwóch kolejnych siostrach urodził mu sie wymarzony brat był bardzo zadowolony. Ale ten brat go zdetronizował. Przy kolejnym dziecku mówił, że on brata już nie chce, a chce mieć siostrę. Bo jego kolega z klasy ma i jest bardzo fajna. No i kolejna była siostra.
    Potem po kilku miesiącach mówił zachwycony: "Wiedzialem, że bedzie fajna. Ale nie sądziłem, że aż tak fajna" :)
  • edytowano kwiecień 2016
    Jak tylko powiedziałam dzieciom o czwartej ciąży, syn się ucieszył twierdząc, że bardzo chciał mieć brata. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że to chłopak!
    @Malgorzata32, młodsze od Twoich: (wiek podaję wg rocznika) ch13, dz11, dz7, ch5, dz4, ch1 :)
  • Myślę, że chłopcy i dziewczynki jednak różnią się bardziej między sobą, a także w obrębie własnej płci. Wszystko zależy od charakteru. Zależy też od reszty rodzeństwa. Inaczej zachowa się chłopiec mający samych braci, a inaczej ten mający tylko siostry.
  • Jak Ty się, @Bea nie nadajesz na matkę, to kto?
  • To już Pan Bóg nas rozliczy :) Ja jednak mam ciągły wyrzut sumienia, że mogłabym więcej* i lepiej.
    *niekoniecznie więcej dzieci :) raczej więcej czasu im poświęcić, więcej się modlić itd
  • Jestem po kolejnej wizycie lekarskiej - maluch rozwija się prawidłowo :) wymiarowo jest 2,5 tygodnia do przodu :) i mamy potwierdzenie, że jest synek :) ciekawe czy trafnie określono płeć - w dwóch pierwszych ciążach za każdym razem miał być synek i sprawdziło się :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.