Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Druga Róża sw. Józefa w intencji naszych mężów- zmiana tajemnic

2456736

Komentarz

  • edytowano luty 2014
    Nowy miesiąc mamy, jakby ktoś nie zauważył...
    +
  • Dziekuje za Roze Sw. Jozefa: jakze mnie mobilizuje do modlitwy!!!

     

    +

  • Tajemnice Radosne

    1. @annabe - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Ania_B - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @natalnika - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @AniaLech - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @MartaB - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Małgorzata32 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Agusia - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Malia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Bea - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @ela99 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Agnieszka3 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Aniuszka - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Odrobinka Leśna - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @OlaN - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @akajka - O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Isako - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Megan - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @wypyszka - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Winda_do_Nieba - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @kluska - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • +++
    Ale mi się trafiła "trudna" intencja ;)
  • Dziewczęta Kochane

    Ponieważ w krakowskiej Macierzance od jakiegoś czasu działają trzy róże za mężów ale nie mamy tak pięknie sformułowanych intencji. Czy mogłabym skopiować i przesłać Wasze naszym różom?

    Wytrwałości w modlitwie życzę :)

  • @Leo to chyba nie jest "nasza własność", też się to skądś wzięło, no i przecież każdy się może modlić o to, co chce... zatem - korzystajcie... na zdrowie... mężów i żon.
  • Dzieki :)

    Chyba dobrze spytać :)

    +


  • Chwalebny Józefie Święty, wzorze wszystkich pracujących, uproś mi łaskę bym i ja pracował w duchu pokuty, w celu zadośćuczynienia za me liczne grzechy: bym pracował sumiennie raczej z poczucia obowiązku niż dla swojego upodobania, bym pracował z weselem i z wdzięcznością dla Boga, upatrując swą chlubę w życiu i rozwijaniu przez pracę darów odebranych od Boga, bym pracował w porządku, spokojnie, w miarę moich sił i cierpliwie, nie cofając się przed znużeniem lub trudnościami; bym pracował przede wszystkim w czystej intencji i z zapomnieniem o sobie, mając nieustannie przed oczyma śmierć i rachunek, który muszę złożyć za czas stracony, ze zmarnowanych talentów, z opuszczenia dobrego, z próżnej dumy w powodzeniu, tak szkodliwej w dziełach Bożych. Wszystko dla Jezusa, wszystko przez Maryję, wszystko na Twój wzór, o Święty Patriarcho Józefie. To będzie moim hasłem w życiu i przy zgonie. Amen.
  • edytowano kwiecień 2014
    Tajemnice Radosne

    1. @kluska - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @annabe - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Ania_B - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @natalnika - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @AniaLech - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @MartaB - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Małgorzata32 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Agusia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Malia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Bea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @ela99 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Agnicha - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Aniuszka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Odrobinka Leśna - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @OlaN - O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @akajka - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Isako - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @Megan - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @wypyszka - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Winda_do_Nieba- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.