Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

145791029

Komentarz

  • To zależy od tego, jakie to są marzenia
  • tak zależy jakie to są marzenia ,moje da się , Ojejuju niestety nie mogę dać domku z ogródkiem ale na wakacje mogę zaprosić serdecznie i chociaż trochę swobody by miały dzieci
  • @mamababcia, tak tylko podpuszczam ;)
    @nowa, dzięki za dobre serce :)

    Marzenie od pragnienia różni się dla mnie w sferze działania. Pragnieniom staramy się pomóc w realizacji. Od marzeń raczej oczekujemy, że SIĘ spełnią. A Pan Bóg daje takie prezenty, że w żadnych marzeniach byśmy nie wydumali, więc moim zdaniem szkoda czasu. :)
  • Bambidu robię coś jak ten ser podpuszczkowy potrzebny tester bo nawet nie wiem jak to coś ma smakować moja pierwsza próba aż z 1 litra mleka 
  • Jukaa ile za nią zwrócić i jak ?
  • nie ma problemu
  • Marzę, żeby był już przynajmniej listopad, a najchętniej grudzień. Wtedy różne trudne wyzwania będą już za nami.
  • Moje marzenie chyba niespełnialne zobaczyć w tym życiu jeszcze ocean i taką plażę bielutki piasek, palmy, bezludzie i takie mocno turkusowe niebo...
  • Tu i teraz marzę, nieśmiało, modlę się o uspokajające wyniki badań.
  • @AgaMaria, ocean widziałam. Palm tam co prawda nie było, za to piasek był... czarniutki :). No dobra - grafitowy. Normalnie dla dziewczęcia znad Bałtyku szok - negatyw w oczach. :) Bezludzie za to jak najbardziej.
  • wiecie co Wam powiem
    jak przestałam marzyć to i nic się nie wiedzie
    a jak marzyłam sobie to i dom zbudowałam i w Paryżu byłam
    i takie inne drobniejsze

    serio
    :)
  • Dzis marze tylko o tym zeby mnie juz nie bylo
  • Hej, @Kitek, co u lekarza?
  • Dokładnie. Parę lat wcześniej, jak wyszło bardzo poważne zachorowanie, doszłam do wniosku, że marzeń nie ma co odkładać, chciałam zobaczyć fiordy, i pojechaliśmy tzn. polecieliśmy do Norwegii na 10 dni. I to nie z jakimś biurem i wycieczką, tylko sami z mapą i z własnym planem. Pięknie było!
    Właśnie tak jak lubię. Posiedzieć nad zieloną herbatą, jeśli się chce to i 4 godziny. Powłóczyć się.
  • I wcale nie było tak drogo. Noclegi w schronisku. Czasem forsa potrafi bardziej lecieć w Polsce na przykład w Zakopanem, w Słowenii też drożej.
    Poza tym w Norwegii bezludzie, góry, lasy, skały i rwące rzeki. Naprawdę nie było gdzie i na co wydawać. więc obaliliśmy mit, że to taka droga podróż, drogi kraj.
  • @mamababcia - źle. Nie tak tragicznie jak sie obawialam, ale źle. I raczej bedzie juz tylko gorzej.
  • @kitek, na pewno będzie gorzej? Może da się coś zrobić. Poszukaj specjalistów w Polsce
  • jak troche ochłonę to pomyślę co dalej, Dziś chciałbym tylko schować sie w jakiś kąt i nie wychodzić z niego przez miesiac. 
  • E tam, w kącie ciemno, kurz i pająki. Nie warto. Może chcesz pogadać? (nie dziś, bo jutro o świcie pobudka)
  • Zobacz na godzine twego wpisu. To od razu sugeruje, do kogo mogłabyś się udać.
  • Zobacz na godzine twego wpisu. To od razu sugeruje, do kogo mogłabyś się udać.

    coś w tym jest, dziękuję. 
  • Kitek ,ktoś mądry powiedział mi że wiara przenosi góry i na pewno to prawda ,a o znikaniu zwyczajnie zapomnij bo jesteś bardzo potrzebna tu i teraz i nikt cie nie zastąpi ,
  • jakoś realizacja moich marzeń stanęła na razie w miejscu . czemu nie biorę się za robotę i ich nie próbuję realizować? kto to wie?
  • Ruszaj się, ruszaj, dziewczyno. sama powiedziałaś, że nikt za ciebie tego nie zrobi
  • @nowa skoro masz okazje to chwytaj ją z całych sił i nie puszczaj:) 
  • staram się ale jakoś mało do tego serca wiary dokładam
  • widocznie to nie jest takie ważne marzenie
  • jedno już marzenie się spełniło bo mam śliczny RÓŻANIEC
    a pozostałe z listy życzeń to tak
    -kur szukałam ale na razie nikt nie ma niosek na zbyciu ,będę dalej szukać
    -remont musi rok poczekać ,aby tylko udało się na tyle uszczelnić żeby zimą nie było lodu na ścianie
    -okno mam obiecane z transportem -czekam miesiąc dojedzie kiedyś na pewno bo to solidna firma
    -kupno kozy znalazłam i albo ponad 20km ode mnie ,albo bez mleka albo młoda kózka a właściciel nic nie wie o niej szukam dalej
    -łóżko dla D mam nadzieję że będzie za jakiś czas na razie te znowu podlepili ,
  • Na wiosnę kupisz kurczaki i swoje nioski będziesz miała.
    Na pewno uszczelnisz i remont jak się ociepli zrobisz. To dobry początek. Potem będzie tylko lepiej. Nie może wszystko się spełnić od razu.
  • Marzenia o domu , to juz mi sie nawet snia :-)

    I zmywarke... stosy garow codziennie, wieczory na zmywanie....


    Aaaaaaaa!

    Niech mnie ktos pocieszy, ze ma 4 malych dzieci lub wiecej (czyli corka i syn dorastajacy nie wyreczaja) i nie ma zmywarki i nie zwariowal :-) :-) :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.