Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku lodówka!

2»

Komentarz

  • @Jadwiga a beko jest ok?
  • My liebherr mamy 3 lara i póki co, śmiga bez zastrzeżeń. Chuda i długa, jedna z niewielu, która się mieściła ;)
  • @Monica służył nam 10 lat, wymieniliśmy na większy model, LG, szafa dwudrzwiowa
  • Mąż mi gada że Bosch albo whirpool będzie drogi jak np pójdzie termostat! Tzn że serwis drogi. I weź tu człowieku idź na kompromis.
  • Libherr bardzo OK. Ta lodówka, którą obecnie użytkuję ma ponad 13 lat i nie sprawia żadnych problemów.
  • My mieliśmy lodówka bosch 16 lat bez najmniejszej naprawy,wymienielismy na wiekszą.
  • @Jadwiga - nie można wykluczyć. Mam poczucie, że te sprzęty z roku na rok coraz gorsze produkują :-(
  • gówniany świat jednorazówek :(
  •  a może używana   my  mamy od niego pralkę bosch   i  lodówko zamrażarkę  bosch     http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10579726
  • edytowano sierpień 2014
    @Jadwiga, dokładnie. Tymczasem ekolodzy zajmują się psimi gówienkami na trawnikach, bo to żadnemu potentatowi biznesu nie psuje. Nie żebym lubiła czyścić buty z pieskowych odchodów, ale skala jakby nie ta. A tu ciiiisza...
  • @Jadwiga, ja tak z ciekawości zapytam-a jak Siemens-bo my mamy Siemensa i jak wybieraliśmy, to wiele osób mówiło, że to są bliźniacze modele Bosha?
  • A Samsung? Bo mamy na oku taka jedną ;)
  • To widzę, że dobrze wybraliśmy, bo elektroniki to tam prawie nie ma-zwykłe pokrętło ;-)
  • Mam i sobie chwalę Ardo :) Wybrana głównie ze względu na rozmiar - mogę oprzeć się o nią łokciem i wygodnie wyglądać przez okno :))
  • Zajrzałam tu, bo myślałam, że napisałam wtedy jaki model lodówki kupiliśmy - nie chce mi się papierów szukać. Coś mi nawala zamykanie lodówki (magnesy?), i często się nie domyka. Dzięki temu wątkowi dotarło do mnie, że wbrew powszechnemu mniemaniu, że teraz to porządnego sprzętu się nie produkuje, nasza lodówka ciągnie bezawaryjnie już prawie 9 lat. Tzn. teraz ma ów problem z zamykaniem. Mam nadzieję, że rozwiązywalny - muszę się dowiedzieć gdzie i jakie ma te magnesy - oby wymienne. 5 letnia dodatkowa gwarancja się nie przydała (i dobrze), a była to jedna z tańszych lodówek 2 metrowych.




  • @Bambidu a uszczelki dawno wymieniane?
    Bo zużyte uszczelki też powodują słabe domknięcie.
    Można kupić oryginalne albo uniewersalne  i samodzielnie odkleić stare a przykleić nowe.

  • edytowano styczeń 2020
    No właśnie  nigdy nie wymieniane @kasha, też pierwsze co pomyślałam. Już ze zgrozą sprawdziłam, że nowa  uszczelka to drobne 180zl.  No cóż,  lepiej niż nowa lodówka.  Ale przyszedł mąż, przesunął brytfankę ze schabem i... lodówka naprawiona :D A wydawało mi się,  że 10 razy sprawdziłam czy nic nie blokuje. Jestę gieniuszę.
    Tak więc lodówka  gotowa służyć kolejne lata. Co ciekawie przy okazji poczytałam opinie o tym modelu - beznadziejne dosyć.  Nie wierzę już ani ani internetom - w żadną stronę mi się netowe opinie nie zgadzają.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.