Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

edytowano listopad 2015 w Polecamy
·
«134567103

Komentarz

  • Ale numer, @Maciejka,właśnie identycznie pomalowaliśmy pokój Kamilowi!!! :-)
    Już też prawie kończymy z remontem,pomalowaliśmy wszystkie sypialnie dzieciaków,wyburzyliśmy ścianę pomiędzy spiżarnią a pralnią,i położyliśmy tam ogrzewanie podlogowe i płytki,zainstalowaliśmy takie schody na poddasze chowane w suficie,zmieniliśmy podłogę w salonie i przedpokoju- panele,ale fajne,wzór dechy,matowe,kolor cynamon,nie wyglądają plastikowo;-)
    O wymianie praktycznie całej hydrauliki (wszytkie rury idą poddaszem),nawet nie wspomnę.
    To wszystko w tydzień,i jeszcze ostatnir trzy dni mieliśmy cudnych gości,małżeństwo z 11 mc Igorkiem,który dxielnie z naszą Helenką raczkował wśród totalnego roz...bałaganu! :D
  • AgaAga
    edytowano sierpień 2014
    Fajny turkus! Jestem bardzo ciekawa efektu finalnego, jak bedzie sie prezentowal caly pokoj.
    I wracam do skarpetki ;), ucze sie piet bumerangowych #:-S

    I gdzie szafa?


  • edytowano listopad 2015
    .
  • Wierze na slowo, ale przy mojej slepocie niewiele widze ;)
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Jeny! czadowy watek :)

    @Maciejka! Szafa piękna!
  • Mój mąż właśnie zrobił szafkę na buty, regał do zabudowy wnęki, półkę na książki. W planach są inne rzeczy.

    Ale zdjęć nie wstawię, bo jeszcze będzie miał żal do mnie... 
    ;)


  • edytowano listopad 2015
    .
  • Fajny watek, jak zacznę teraz odnawiać starocie to wątek będzie jak znalazł.
  • Szafka na buty to jedna wielka porażka właśnie. Trudno w zasadzie zgadnąć co to jest. Przede wszystkim źle był dobrany materiał, bo zamiast solidnych  desek i kantówek używał takich cienkich desek i wąskich - dokładając sobie pracy przez łączenie tego wszystkiego. 
  • @Maciejka. Ten turkus u Maćka(?) rewelacja. A właściwie efekt turkus + białe, z brązowym oknem.
    Mam orzechowe okna (plastik) i do tej pory uważałam, że strasznie trudno dobrze dobrać do nich kolor ścian.
    Och gdybym widziała te fotki przed remontem... ;)

    My tylko elektrykę robiliśmy (robimy nadal) sami w domu. Także nie ma się czym chwalić :)

    Dziecięcy pokój miał fajną inspirację:
    http://www.houzz.com/photos/306062/Marina-Playroom-transitional-kids-san-francisco


  • ŁałMaciejka masz moją szafę i ta mała szafka też podobna hm... tylko u mnie jest plan by na niej łąkę namalować - stoi w pokoju córki, farby już zakupione, tylko malarze na wakacjach.
    A ja się strułam chemią co powłoki stare zdejmuje - bo mam jeszcze stół super zamalowny jakąś białą farbą o warstwach niezliczonych. Fajny wątek!
     A i muszę się pilować, by wszystkich mebli w domu nie zamalować - odkryłam w OBI wyprzedaż farb Beckersa ;)
  • Nie no @wiesia - to ja zdjęć nie będę robiła ;)


    a gdzie te meble nabywałaś?
  • Szystko, szystko ikea...
    Wiszące i biurko STUVA. Od tamtego czasu seria porobiła się dziadoska, niemal kartonowa, ciężko spasować - wiem bo sąsiedzi kupowali dla rok młodszej.
    A te szuflady TROFAST.
  • ŁoooPaani - ikea?

    Ostatnio kupiłam materiał na zasłony (jedyne zasłony w całym domu, do jedynego wykończonego pokoju;)
    I było - O, że fajne, przyjemne i w ogóle - do momentu, aż mój M zobaczył, że mają nadruk Ikea... :-))
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Mnie też wiele rzeczy tam się podoba - może oprócz sztandarowych znaków rozpoznawczych jakichś grafik jeleniopodobnych, czy inych szablonowatych wszędzie odciskanych. Ale cieszę się, że mojego M na czymś takim złapałam - nie będzie mógł się tak żywo zapierać przed wejściem ;) Kiedyś w Gdyni był super sklep z rzeczami ze Szwecji domowymi - cała hala - i płaciło się za koszyk uzbieranych cudów ok 20 zł...
  • Ja bym chciał miec najpier pomysł jak mieć dom, nawet taki do remontowania...
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Jak Zosia miała 1.5roku to ten ich dział dzięcięcy na którym się zabawiała załatwiał jej godzinę frajdy... a mnie ratował ;)

    Nieco lemingowo, ale pół domu mamy by ikea. Przed remontem określałam w projekcie gdzie jaki mebel ma stać i dopasowywaliśmy pod to zabudowę.
    Niektóre serie bardzo mi pasowały: komody MALM, wycofane już konstrukcje BORDER, szafki salonowe BESTA
    Ale tych ich ala-folk też nie lubię.
    (swego czasu Sąsiedzi nazywali mnie "katalogiem ikea" ;))

    Tak naprawdę nie było wyjścia. BRW od Świadków J., już przetestowaliśmy. Nie bardzo.
    IKEA była powtarzalna, a mamy dużo do zameblowania i gdybyśmy chcieli coś dokupić to jak znalazł.
    BoConcept półka cenowa za meble nie dla nas ;)

    Śmigam do dentysty :(
  • A ja do wideł - mam dziś folk za free ;)
    Tak @Greg - weż kredyt i na wieś.
  • A ja lubię bardzo folk, polski oczywiście ale ikeowy też ....jest super. Właśnie w sobote byłam w ikei i było super:):)
  • U nas dużo z Ikea, ale głównie z odzysku, znaczy drogą licytacji na Allegro, dużo używek kupiłam. Od kilku lat raczej niewiele co dla nas widzę, choc nowego katalogu jeszcze nie widziałam. Po wieszaki do szafy trzeba pojechać.
  • No to wątek na czasie dla mnie:)


    Urządzamy na nowo.

    Sprzątam.Konca nie widać.
    Jak  zgram fotki wkleję.

    U nas też dużo z Ikea i z giełdy staroci:)

  • Piękny folk był w Ikea tak na początku lat 90-tych - moja teściowa ma katalogi od '89.
  • nowy pokoik Mani z małej, wąskiej kuchenki

    po i przed
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.