Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

24567103

Komentarz

  • i z przejściowego pokoju -kuchnia:)
    jeszcze detale-typu stół i krzesła do wymiany...ale i tak sie cieszę jak głupek!!!!
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Ikea oczywiscie:)

    Jaki kupiłybyście stół? taki jak blaty czy biały?

    a krzesła? chcemy takie wygodne-a la fotele (nie mamy już niestety pokoju gościnnego)
  • Ale kuchnia łał !
    ale szafa !

    zazdroszczę jak nie wiem co !
    niby też mam dom do urządzania, ale same trudności i wszystko się piętrzy :(
    zabytków nie ma, a jak są to kasy na farbę itd. ;/


    a stół wybrałabym drewniany nie biały ;) zawsze go można obrusem przykryć to będzie biały :)
  • dzieki @uja- ;  też chyba ku drewnianemu się skłaniam...choc szkoda mi brazowy na brazowy wymieniac.

    U nas szafa???  jeśli ta biała u Marii-to na starociach chyba za stówę albo dwie kupiona;)
    odmalowana nieco i obklejona.
  • szafa Maciejkowa ;)

    ale pokoik Marii też uroczy :)

    zawsze możesz taki stół który ma brązowy blat i białe nogi (tak się teraz stoły maluje ;) )
  • no własnie.Bo szukałam tej szafy:)  a tej w sumie nie widać.

    Taaak- szafa Maciejki ciekawa:)

    brązowy blat, białe nogi...gdzie ja taki znajdę;)?
    fajne białe w Ikea są.
    Ale jeszcze kasę zbieramy:-)
  • Kuchnia mega, bardzo, bardzo ladna. Napiszesz, skad meble?

    I smieje sie z tych paskow bialo-turkusowo-brazowych na scianie, jako ze dzisiaj towarzyszy mi dokladnie ten sam zestaw kolorystyczny, tylko w postaci chusty, ktora sie szydelkuje z doskoku :)
  • image

    takie  mam na mysli o tu znalazłam taki: http://www.anzys.pl/pl_PL/p/Stol-drewniany-STM-4/220
  • @Maciejka, się rozgadałam i nie odpowiedziałam ;) Niet, nie malowaliśmy. Nawet pomysł nie był mój tylko z tego houzz.com. Jesteśmy tylko skręcaczami mebli ikea ;)

    @Daga... klimatyczna kuchnia + pojemna... nawet schowek na ścierki jest :)
    pokoik Córeczki bardzo, bardzo... chociaż ja mało różowa ;)


    Powiesilibyście dziecku obrazki np. patronów nad łóżkiem? Chyba to słaby pomysł...
  • @Aga- nasza to Ikea.

    O! fajny stół:)
    Tylko nasz by mniejszy (jednak) musiał być, bo nie przejdziemy;)
    Chyba, ze to po rozłożeniu
  • @wiesia- ; moja M. ma Maryję z chrztu św. nad drzwiami wejsciowymi:) I chłopcy tez
  • Moja to chciała cały rózowy:)

    zdecydowałam sie tylko na dodatki, które można za jakiś czas zmienić na inne
  • A czemu słaby pomysł @wiesia? Mój s ma nad łóżkiem ryngraf, banderę i różaniec hehe

    A różaniec taki pół metrowy, który zresztą wycyganił w sklepie - tak długo go oglądał, że pan mu go w końcu za Zdrowaśkę dał :D
    Więc jeden mały obrazek - sama rozumiesz;)
  • edytowano sierpień 2014
    Kuchnia przed
    image


  • edytowano sierpień 2014
    Kuchnia po
    image
  • Wszystkie mamy tę samą kuchnię z ikei ;)
  • my jak kupiliśmy mieszkanie mieliśmy mini kuchnie jakieś 6m co nawet zmywarki by tam nie było opcji wstawić, a obok kuchni był pokój 7m też maleńki. Rozwaliliśmy ścianę i mamy 13 m kuchnię z jadalnia, nie trzeba nosić jedzenia do pokoju itp. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego rozwiązania
  • Też mam białe fronty z Ikea. :) I jestem zadowolona.
  • łoł ale kuchnie, nam niestety klasy zabrakło na meble do kuchni i są najtańsze z brw...z promocji za 500 zł wszystkie.....ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:)
  • @Aneczka- ; śliczna kuchenka:)

    Uwielbiam ten efekt "PO":)

    Został mi najwiekszy pokój do sprzatnia (na szczęscie tylko;)
    U nas w sypialni zrobilismy szarą ściane (taką jak w kuchni)  i jedziemy dzisiaj do Ikea po sofę grafitową, bo spać nie mamy na czym
    I jeszcze białe krzesełka dla Marii.

    Jak mi cudem spłyna jakieś pieniądze to moze i stół sie uda?(a przynajmniej krzesła:)
    Szkoda, ze to wszystko tak duuuuużo kosztuje

    Moja M. od smaego rana sie bawi w pokoiku i
  • Ale czadowe kuchnie @Daga i @Aneczka,super!Takie uporządkowane,zorganizowane :-)
    @Maciejka, szafa bajeczna!
    U mnie też większość Ikea,tu nie ma wielkiego wyboru,o starociach można pomarzyć tylko :-)
    Ale za to mój mąż w tym mc rozszerza swoją działalność,otwiera swoją stolarnię ( jeszcze tylko maszyny musi popodłączać),to zaszaleję z kuchnią i zabudowę do pralni...jeśli D.znajdzie czas,w co jednak wątpię. ;) I tak mam super dobrze- D.wszystko robi sam,hydraulikę,elektrykę,całą wykończeniówkę,ma na koncie kilka domówzbudowanych od początku,po klucz.Jak rozglądam się po naszej miejscowści,wszędzie widzę jego dzieła. :-)Minusem jesy brak czasu na pracę u siebie.
    Sypialnie dzieci prawie skończone,dodatków brakuje,może w tym tygodniu uda mi się znaleźć czad,by poszperać w necie.
  • No bo kuchnia z Ikei jest wygodnym kompromisem miedzy wygladem, jakoscia i cena, jaka mozemy wydac. U nas tez chyba sie skonczy na Ikei, tylko tym razem mamy normalnowymiarowa kuchnie i nie musimy kombinowac z modulami Värde (za to bede miala co wstawiac na ebay).

    Daga, tak sie zastanawialam, bo fronty mi optycznie na Bodbyn pasowaly, zlew klasyka :), ale masz wysokie mieszkanie, a  mi sie po stole projekty na standard walala... tyle ze w sumie rzeczywiscie, nie ma sie co zmylac, to wszystko standardowe elementy sa, jak sufit wyzej, to mozna wpakowac jeden wiecej w pionie.
  • Attena, mimo wszystko super masz. Malo czasu to jednak troche czasu ;), no i umiejetnosci ma. Jak slowo daje, technikum stolarskie lub ew. krawieckie to jednak podstawa pozniejszej egzystencji czlowieka ;)
  • edytowano sierpień 2014
    O! Ja też mam kuchnię z Ikei (szara lakierowana), zresztą większość pozostałych mebli też  :D Lubię, bo mogę przebierać, dobierać, kompletować i osiągać przy tym kompromis, o którym dziewczyny pisały wyżej: cena-jakość. Firmowe designerskie sklepy poza zasięgiem cenowym.
  • dokładnie:)
    Poza tym podobają mi się te skandynawskie sprytne rozwiązania na małe metraże.
    @Aga- ; u nas wcale nie wysoko. Standard blokowy chyba
  • Serio? A wyglada na stare budownictwo. Znaczy dobrze zrobiliscie, jest efekt wizualny.

    (wracam do piwnicy, bo u nas dzisiaj etap wrzucania gratow na ebay, ten mniej ciekawy z przeprowadzek, zdecydowanie wole rozpakowywac)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.