Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

12357103

Komentarz

  • Ale fajnie wam. My też po remoncie - mamy dwa całkiem sympatyczne pokoiki dziecięce - chłopięcy i dziewczęcy. Może później wkleję.  Obyło się bez pieniędzy - zrobiliśmy wszystko z tego, co już mieliśmy. Chłopięcy pokój jeszcze nie do końca zrobiony. 

    Drzwi mam paskudne - ale nie zmieniamy na razie z powodu kasy. Taki stary badziew. 

    Dziewczyny - fajne kuchnie:)
    Maciejka - cudny kran - też taki chcę.

     
  • Monira, jesli naprawde Ci zalezy moglabym jakos pokombinowac z dostawa do Polski. Np. dalabym kolezance jakiejs, ktora akurat bedzie jechala do Pl, i stamtad wyslac. Wtedy koszty przesylki nas nie zjedza, tylko troche to by moglo trwac.
  • Czy on mógłby być do kuchni? Nie mogę już na kran kuchenny patrzeć.
  • Te kuchenne zwykle dluzsza szyjke maja,zeby np wygodniewode do gara nalac. Ale jak kto lubi.
  • 1. Przedsionek 
    2. Zabudowana wnęka i pudełka Trofast (drewniana konstrukcja dzieła mojego męża)
    3. Regał na książki (2.5 m dłudości)
    2. Znów przedsionek
    3. Z innej perspektywy, ale to samo.
  • edytowano sierpień 2014
    Dobrze wstawiłam? Bo te jakieś małe, a w powięszeniu za wielkie...


    A koło pralki stoi i straszy "szafka na buty".
  • Powiem Ci @szczurzysko, że jak Cię czytam, to wyobrażałam sobie szaro - sino trupy i klapnięte spleśniałe pomidory ;)


    A Ty wysoło masz - bardzo przyjemnie :)
  • Bardzo fajny ten kran @Maciejka, ale musi być do niego umywalka/zlew z wąskim miejscem na kran właśnie. Jak zainstaluje się w szerokim, może nie trafić w muszlę... też bym taki chciała - kupiłaś karton cały?;)
  • No to kto chce, niech sie decyduje do 21 powiedzmy (pozniej sie pakuje i jade na wakacje :P). Bo kupilam dla siebie 5, dokupilam po poludniu 2, ale moga wiecej zamowic.
  • O, to ja bym tez chciała, tylko zapytam męża, jak wróci, czy na pewno. ;) 
  • To ja poproszę 2 :) 
  • a są inne kolory?
  • Fajny regał Szczurzysko!   -   lubię jak w domu jest duuuużo ksiązek:)
  • Uja, sainne kolory, ale 10 razy drozsze.
  • @Monira- pochwal sie pokoikami:)
  • edytowano sierpień 2014
    @Maciejka a ja mogę dwa takie krany? Tylko powiedz mi jakie kolory mają. :-)

    edit: doczytałam. To ja czerwony jeden poproszę. CZAD :D
  • To nie czekam, aż skonsultuję z mężem, tylko zamawiam jeden. 
  • Palec pod budkę , ja tez :) Nigdzie mi nie pasuje, ale jest sliczny :)  A jakie ma wymiary - wysokość?
  • Nie umiem znaleźć kabelka. Nic specjalnego- z tych gratów, które już mieliśmy. Jedyne co kupiliśmy to fototapete mapę świata  na całą ścianę chłopackiego pokoju.Mamy niefajne umiejscowienie drzwi i okien - dotykają ścian i przez to trudno umeblować wnętrze. 
  • A mi pasuje i to bardzo. Do łazienki przy sypialni, tam stoją czerwone szafki i ręczniki też są czerwone, będzie piknie! (jak kiedyś skończymy układać płytki).
  • Nigdzie mi nie pasuje
    -----------


    :))
  • @Daga - to jeszcze nie wszystkie książki. Martwimy się, że się nie zmieszczą i trzeba będzie szykować kolejny regał.

    A wkrótce operacja "Pokój chłopców". Wyrzucę łóżka (jedno już porąbałam) i położymy japońskie futony. Po złożeniu nie zajmą miejsca, bo pójdą do szafy. I dzieci będą miały się gdzie bawić. Myślę  o pomalowaniu ścian u nich, ale to jest od północno-zachodniej strony, więc zwykle ciemno. No, poza latem, kiedy całą noc jest widno, ale na to poradzą rolety. Jedną ścianę bym dała kolorem jakimś, a resztę, albo poprawić na biało, albo jakaś złamana biel, czyli magnolia czy inny beż.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Maciejka założy sklep z kranami , bierz prowizję =))
  • edytowano listopad 2015
    .
  • @Savia - tutaj będę wklejać.
  • W pokoju dziewczyńskim jest tylko kilka sprzętów, bo nie lubię gratów - tylko to, co niezbędne. Stare biurko, nad nim szafka
  • to tez chce :)
    2 :) będzie do łazienki na górę
  • edytowano sierpień 2014
    Dopiero teraz widzę, jaki tam syf mają:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.