Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

1457910103

Komentarz

  • Pokaż jak zamontujesz te krany :)
  • AgaAga
    edytowano wrzesień 2014
    Tak, w farbiarskim u mnie.

    Kazdy porzadny powinien Ci zmieszac wg palety kolorow.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Pytanie z cyklu makabreska: czy ktokolwiek wie, czy poroze (jak na zdjeciu) moze sluzyc za wieszak na kurtki? Czy te rogi nie odpadna od czaszki?
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
    $_1.JPG 28.8K
  • edytowano listopad 2015
    m :))
  • no dobrze, to ja napiszę, że chyba bym nie szła drogą tych poroży
  • jest tyle pięknych wieszaków
  • @Maciejka
    Ja też tak czasem sama do siebie :D

    Dobra, takich poroży nie mam ;)
    ale myślę, że jak lekka kurtka - wagowo- to powinny dać radę
    Każdy będzie musiał mieć "swoje poroże", wtedy powinno dać radę, no chyba, że nosicie na codzień długi, skórzane płaszcze czy też kożuchy z barana :)
  • poroże fuuuuuj , lusterko cut ,miut i MALINA :)
  • edytowano wrzesień 2014
    Ja tylko tyle wiem,że te czaszki to są prawdziwych właścicieli tych rogów, znaczy się, rogi są autentyczne, doklejane do sztucznych czaszek. Więc ile kurtek taki klej wytrzyma, oto jest pytanie :)
    edit:oczywiście nie są prawdziwych właścicieli
  • wątek ciekawy. poroże, jednakowoż, poraża. niezależnie od kolorystyki.
    ;)
  • Maciejka-  chyba szkoda czasu na przeróbki.
    Rzeczywiscie-można cudne wieszaki kupic


    Ale ja tak jak pisałam nie lubię mieszkań w typie "chatka myśliwego"...chyba, ze rzeczywiscie to jest chatka myśliwego.

    Pokaż jak wygladają pokoiki dzieci:)



  • Ja też bym nie powiesiła,choć mąż myśliwy :D
    ale jak ktoś lubi,to czemu nie. Ja powiem szczerze,mnie się więszkość współczesnych rozwiązań archotektoniczno-stylizayjnych nie podoba......
  • Ja jeszcze muszę rolety zamówić.Jakie są trendy?
    bo zupełnie sie nie znam.

    Czy do naszego mieszkania lepiej w jedym  kolorze wszędzie?
  • Trendy-owędy! 
    Zobacz sobie na Dekoria, mają wyprzedaże rolet, takich, siakich i innych, może coś Ci się spodoba i własnym smakiem sie kieruj, nie trendami. ;)
  • Bo na te pstrokate rolety jakie ludzie mają w oknach w bloku na przeciwko to patrzec mi cięzko.

    no-zielone, czerwone, pomarańczowe-takie jebut mać
    8-| a przez jasne to chyba słonce przebija, co?
  • Bardziej od rodzaju materiału zależy i typu, niż koloru. Mogą być jasne zaciemniające i wtedy nie przebija..
  • Juz widze te wyprzedaże.
    Tylko w sumie ja i tak musze firmę z Łodzi zamówic zeby mi to wszystko pomierzyli i pozakładali, nie?
    Mam te rolki w dwóch oknach (stare rolety) w reszcie okien żaluzje

    ładne te wzory.
    Do Mani chyba wzięlabym coś takiego

    http://www.dekoria.pl/offer/product/14413/Roleta-rzymska-Verona-100x165-137-23

  • chociaż nie wiem czy nie lepiej jednolicie...moze zbyt pstrokato by było?
  • Ja mierzyłam sama, kupowałam, co potrzebuję, a Krzysztof powiesił. 
    Jednakowoż łatwiej zlecić, co kto woli. :)

    Ładna ta do Mani, choć wolę mocowane do ściany albo bezinwazyjnie do ram, niż karnisz i szelki. 
  • Jasne. Tylko wzór wpadł mi w oko.

    MY w rolkach czy jak to sie zwie będziemy montowac. Bo te rolki juz mamy
  • Jak w rolkach, to chyba jednak lepiej zawołać fachmana. Na pewno coś ładnego wybierzesz.
  • UlaUla
    edytowano wrzesień 2014
    Mam znajomego u którego wisi jedna czaszka, chyba jakiegos krokodyla, mozna na niej powiesic np. torebkę zaczepioną o zeba. Kolega architekt, narzeczona fotograficzka, wiec chyba wiedza co robia. Dlatego nie skreslilabym tak kategorycznie jednej glowy jako np. wieszaczka na torebki, natomiast rzędu jako wielofunkcyjne wieszaki na wszystko tez jakos nie widze. No i u nich oprócz tego jest kompletny minimalizm, to taki pojedynczy akcent. 
  • Poroża taki myśliwsko-mementomoriowy efekt dają. 
  • Dobra, widze ze zostalam pezeglosowana, maz tez kreci nosem, ze niestabilne i za male.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.