Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki laptop kupić?

124»

Komentarz

  • Mój zenbook jest mało zen - próbuje mnie wyprowadzić z równowagi...
    Pyrkał jakoś i podono to wada - więc go wymieniłam na inny egzemplarz
    po powrocie do domu i naładowaniu - włączeniu - TEN też pyrka >:)



    pyrka - znaczy dźwięk wydaje dziwny - a poza tym jest idealny
    jutro go chyba oddam i kupię jakiś mniej idealny...
  • Się chwalę. Mój stacjonarny nie kopci, nie prycha, nie wyje...mąż mi kupił. Wodą chłodzony. Super jest.Tyle, że duże bydlę.
  • Trochę wyrośnięty.
  • Przepraszam to nie laptop.
    Ale te nazwy, które wymienialiście typu lenovo albo asus, to w pracy niektórzy użytkują.
  • Z tego, co koleżeństwo tu pisze, to teraz w ogóle sprzęt czy AGD czy elektronika obliczona jest na tzw. krótki żywot.
  • I skąd to przyszło? Skąd ta tendencja? Czy z Kraju kwitnącej wiśni? A może z USA?
  • @AgaMaria przyszło od producenta, któremu się nie opłaca produkować produktów trwałych
  • Ja jestem zadowolony z asusa.
    z dellami mam podobne odczucie jak było wyżej - koszmar.
  • Tak kończąc moją niekończącą się przygodę z kompami.
    Niekompetencja sprzedawcy jest obłędna.
    Wymieniłam jeden egzemplarz, bo mi powiedzieli, że to wada. Na drugi dzień musiałam jechać z drugim - okazało się, że to już nie wada... ale na własną odpowiedzialność mogę go zabrać do domu... niby nie wada, ale dźwięków wydawać nie powinien. No to pytam - ok, który ma takie same parametry, tylko nie wydaje dźwięków - A ten z dyskiem SSD. No ok ale nie ma FullHD. A tamten miał. No to powiedzieli, że nie ma różnicy - fullHD to tylko przy obrabianiu filmów 3d zauważę...
    No i rzeczywiście ten z dyskiem ssd jest - bardzo dobry.
    Ale, że nie ma fullHD widać z zamkniętymi oczami...
    I kogo to obchodzi - nikogo. Co koleżka na dziale - inne rzeczy opowiada - a niby o tym samym.
  • Kupując taki sprzęt, trzeba mieć świadomość, że jeden producent ma różne linie produktów. Przykładowo HP ma co najmniej 3, czyli EliteBook (górna półka, biznesowa), ProBook (średnia) i Pavillon (dolna). Te "Pavulony" to szerokim łukiem omijać...
  • Ten watek tez podbijam. Szukam komputera do prowadzenia szkolen. Czyli musze go podlaczyc do rzutnika i ma dzialac . Jestem zielona jeszcze bardziej niz w temacie rzutnikow. Jedyne co moge zrobic to isc do sklepu i kupic ten co mi poleca.
    Moze tu ktos poratuje?
  • Taaak, linkowałam ale już nie bardzo pamiętam co... Poszukam, postaram się dziś.
  • Mężowi kumple stronę device.pl polecali 
  • @jukaa, sprawdzona jest też ta firma:
    https://amso.pl
  • @Bea - nówkę, czy używany? Do zwykłego użytku (czyli net, office itp.), czy coś więcej?
  • Polece http://komputerymarkowe.pl
    Duża dbałość o czystość sprzętu.
  • Ja niestety nie pamiętam sklepu internetowego, w którym kupowałam poleasingowego laptopa (być może Device?), ale jeśli chodzi o sam sprzęt, to polecam Della. Mam takiego dość starego, Latitude E6410, służy mi już dobrych parę lat. Nie jest idealny, czasami coś szwankuje, ale daje radę - a używam go nie tylko do neta itp., ale też do grafiki komputerowej.
  • @Bea pojemność? Mój chyba 250 GB, 4RAM. A linkowany przeze mnie 320 GB, 8RAM. No ale nowego go się chyba już nie kupi i tak, bo to za stary model...
  • @Bea te od nas są poleasingowe, na fakturę itp. System Win z pelnym blogoslawienstwem Microsoftu.
    Pamięć operacyjna oraz pojemność dysku twardego widoczna w konfiguratorze (po kliknięciu na dany komp); można zwiększyć za dopłatą (rozwijana lista).
    Nowe rzadko się trafiają.
    Dziwne takie obostrzenia że tylko nowe, ale ok nie nam decydować. Dużo instytucji bez skrempowania kupuje te używane Delle, HPki i wracają po więcej. Ogólnie pisząc nie ma się czego bać.
  • edytowano lipiec 2018
    Bea powiedział(a):
    Ja muszę nowy. Taka jest umowa z pefron.
    Stąd pytanie bo dofinansowanie nędzne.
    Nawet jeśli pełna faktura?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.