Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaki piekarnik

Musze kupić nowy piekarnik elektryczny do zabudowy i nie wiem jaki.Poradzie co kupić

Komentarz

  • my kupiliśmy jeden z tańszych bo mnie nie interesowały teleskopy i inne atrakcje, chciałam mieć timer z funkcją wyłączania i mam.
    Amika , termoobieg itp chyba 500 zł kosztował, jestem zadowolona
  • na pewno nie polecam z ikea, miał się samoczyścić, a tylko samordzewieje, choć działa sprawnie i zasadniczych funkcji, pieczenia na rózne sposoby czepić sie nie mogę!
  • Amika ma wypasiony piekarnik za 990 ..sama w sobotę szukałam dla siebie wolnostojącej, ale z takim wyposażeniem to taniej do zabudowy
  • no właśnie zastanawiam się nad tą amiką
  • My mamy hotpointa czy coś, piekarnik jak piekarnik, tylko z jednej rzeczy jestem niezadowolona- nie da się go lekko uchylić, żeby powoli stygł, jak uchyli się go te kilka cm to automatycznie się domyka. Zwróćcie na to uwagę, bo to jest denerwujące:/
  • Nie wiem co mamy, chyba Siemensa, ale cos fajnego ma ten piekarnik - cala blacha wysuwa sie z drzwiami przy otwieraniu. Bardzo pomocne dla mnie, ktora zawsze sie parzyla przy manewrach piekarnikowych.
  • Taka wysuwana blacha może być praktyczna jak piekarnik jest nisko, ale jak jest wyżej, to już może stanowić utrudnienie.
  • Ja wole bez wysuwanej blachy
    A jakie konkretnie macie modele .Ma ktoś zabezpieczeniem przed dziećmi, sprawdza się? .Musze szybko podjąć decyzje bo inaczej nici z ciast i ciasteczek nie mówiąc o rybach
    :(( :((
  • na pewno nie polecam z ikea, miał się samoczyścić, a tylko samordzewieje
    @Skatarzyna mi przepalił się podczas samoczyszczenia, potem ceregiele z wymianą, czekanie 2 tygodnie bo cośtam się wydłużało... W drugiem już nie miałam odwagi sprawdzić :D
  • Wciaz czytam "jaki PIERNIK" :))

  • zdecydowaliśmy się na amice.Dzięki za rady jak będę mieć w domu to zdam relacje :))
  • Nie polecam Indesit Ariston . Szyba pękła przy 5. pieczeniu od temperatury , aktualnie od 2 miesięcy użeramy się z serwisem i jak się już żaliłam, sernika w te święta nie będzie.
  • edytowano grudzień 2014
    Indesit Ariston?


    Ariston to Hotpoint ariston, a indesit to indesit... Czyżby się połączyli?
  • My mamy Ariston, a wszelkie sprawy załatwiamy w Indesicie i takąż nalepke serwisową ma piekarnik. Stawiam na połączenie.
  • edytowano grudzień 2015
    Miałam napisać jak kupimy piekarnik .A więc kupiliśmy Amice ,moje wrażenia
    -emulsja łatwo zmywalna wcale nie jest łatwo zmywalna i już mam brudny piekarnik
    - czasami elektryczny zegar wariuje
    - dotykowe ustawianie mnie denerwuje ,musi być idealnie czysty panel i dłonie też żeby w ogóle zadziałało
    - na szczęście póki co piecze bez zarzutu
    kupiliśmy
    http://www.elecity.pl/amica-piekarnik-amica-ebf6521aa-10152-3etsdhbqx,id-141367
  • nie na temat, ale w temacie - w kominku w domu oraz w wędzarni poszły nam oryginalne szyby, mąż zamówił u szklarza, zamontował i są - co zauważyliśmy, o wiele mniej się brudzą i o wiele łatwiej je doczyścić, niż te, co były!
  • Zaczynam powoli marzyć o nowym piekarniku, pewnie znów skończy się na najtańszym, ale może warto na.cos zwrócić uwagę? A taki podwójny ktoś może ma? 
  • edytowano czerwiec 2018
    Jakbym kiedys zmieniala kuchenke to Boscha sie kupi. Mam pralke, lodowke i zmywarke Boscha i spisuja sie elegancko.
    Na razie dziesiaty rok mamy kuchenke Amica. Jest przyzwoita. Kilka lat temu zaczela mi jednym bokiem bardziej dopiekac ale juz wiem jak sie z nią obchodzić ;) i kiedy placka obrócić. Urwala nam sie dolna szuflada, timer w zegarku pika juz praktycznie bezgłośnie, jak cos kidnie między dwie tafle w drzwiczkach piekarnika - ciezko je rozkręcić i dostac sie do tego, zeby móc wyczyscic. Tyle z takich szczegółów praktycznych.
    Podziękowali 1Hope
  • Ja mam piekarnik, który ma dwie szyby a między nimi u góry dziura i tam różne resztki się wlewają i umyć tego nie można 
    I wygląda ,że mam ciągle brudny piekarnik
  • Muszę kupić piekarnik - jakies sugestie ? 
    Ostatni  zardzewiał po roku , szyba wewnętrzna popękała ale nadal działa tylko mała dziurka na dnie się pojawiła i ze starości szyba wewnątrz się kruszy . 
    Potrzebuje dużego piekarnika bez bajerow ale niezbyt mam ochotę go czyścić po każdym użyciu . Używam codziennie bo piekę chleb . 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.