Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

1235710

Komentarz

  • Ech, a Pacyfik gdzie namierzyłaś?
  • A Downton można jeszcze oglądać na seansiku, o tu: http://seansik.tv/series/286 (z lektorem)
  • Weź przestań, bo robisz ze mnie kogoś, kto nie chce być znany publicznie...
  • a ogladał ktoś Call the Midwife?
  • edytowano styczeń 2015
    Labrador retriever, moim zdaniem.
  • Nie mogą z tym serialem...
    Patrzę na Corę i od razu widzę matkę Kevina samego w domu.
    Patrzą na hrabiego i od razu widzę tego pana Andrewsa z Titanica Camerona.
    Patrzę na lady Sybil i od razu widzę pomieszanie Angeliny Joli z Taylor z Mody na sukces...
    Podziękowali 1ProMama
  • Lome, nie oglądałam, tylko czytałam w oryginale i mi sie podobało.
  • Na iitv jest. Podrzućcie jakiś nie całkiem debilny serial, ale lekki? The Village mnie jednak dołuje, a to do ćwiczeń ma być.
  • Podczepiam się do Martyny.
    Męczymy "Homeland", ktróy jednak jest trudny i o trudnych sprawach, a do tego Meter bezustannie wyłapuje nieścisłości w fabule, pff.

    Coś lekkiego?
  • Ten w którym M. oświadcza się się M. i Wreszcie Są Razem.

    Trzeba było uprzedzać, że to będzie spoiler!!! Dzięki:P

  • Aż się wziełąm za ten odcinek do ćwiczeń. Po co mi nowy serial, moge oglądać go wkółko;)
    W ogóle marzy mi się umiejętność szycia takich ubrań ...
    Albo @Małgorzata, ciebie wrobie w szycie , a jabędę je haftować. Wyszywanie mi najlepiej wychodzi.
  • @OlaodPawla
    Nieee no to było wiadomo od początku, że się tak skończy, żaden spoiler.
    Nie spodziewałam się tylko, że tak szybko ich scenarzysta połączy, bo wątek nośny był ;)
  • apropos Lady Mary i M.-mogłabym coś powiedzieć ...



    ale nie powiem :D
  • nie chce mi się tracić czasu :-)
  • To wiem :-)
    ale co dalej z nią będzie?
  • Też lubię, ale mam za sobą pierwszą serię, czekam na ferie
  • A ja utknęłam w połowie ostatniego odcinka ostaniej serii i chyba celowo trochę zwlekam z obejrzeniem :D
  • Ma być sezon 6, już zapowiedzieli, tylko nie wiem kiedy rusza. :)
  • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nie chce mi ruszyć 3 odcinek 3 sezonu. A ja mam głoda. I co tera? Muszę poszukać, gdzie Wy to oglądacie.
  • Na chomiku jest wszystko, bez lektora.
  • Udało się, ale musiałam flasha nowego wgrac. I zamienić operę na chrome.
    Wieczorem poszaleję ;)
  • Z tego samego klimatu (choć zdecydowanie klasę niżej) to jeszcze jest Upstairs Downstairs (o tyle podobne, że też pokazuje życie tych na salonach i tych ze służby), The Paradise.
    Inne czasy, ale na pewno warto polecić Call the Midwife.
    Ja jeszcze kocham "Mirandę" (to Chummy z Call the Midwife). No śmieszy mnie ten jakby nie było niewybredny humor. W "Mirandzie" wypatrzyłam super przystojnego Toma Ellisa i dziwiłam się, jak to się stało, że nie znałam tego aktora dotychczas. Jak zaczęłam szukać, w czym jeszcze gra, to okazało się, że Holywood też go wypatrzyło i grał główną rolę w serialu "Rush", o lekarzu celebrytów.
    A dla zgorszonych "Downtown Abbey" (ja się nie gorszyłam; a co? uważamy się za lepszych?), polecam "Larkrise to Candleford". Właśnie dostałam w prezencie trzy sezony. świetne postaci; przełom XIX i XX wieku.
    No a dla harkorowców polecam "Come fly with me". To dzieło tych dwóch od "Little Britain".
  • Dla lubiacych neco odleglejsze czasy - BBC2 w zeszlym tygodniu zaczela mini-serial 'Wolf Hall' - opowiadajacy historie Thomasa Cromwella - ach, te wnetrza i stroje z epoki Tudorow !!!
  • Ja oglądam na watchtvseries, ale tam są tylko w oryginale. Ale tu dziewczyny podawały dużo stron z serialami. Na pewno Upstairs Downstairs jest w polskim tłumaczeniu, podobnie jak Larkrise to Candleford. To pierwsze po polsku nazywało się chyba Na salonach i w suterenie, a drugie Z Larkrise to Candleford.
    Aaaa, i jest jeszcze przepiękny serial, też z przełomu wieków, ale nie pamiętam tytułu. Też obejrzałam kilka odcinków ciurkiem. Spróbuję sobie przypomnieć.
  • Cranford! Polecam.
  • @Małgorzata, czy na iitv jest 5 sezon z lektorem czy napisami?
  • Dziękuję ;)
  • Ja oglądam na alekino.tv i na kinoman.tv. Bez logowania i opłat i dobra jakość i bardzo rzadko takie obciążenie żeby się zacinało. Duuużo seriali mają i dużo filmów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.