Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ktoś pije młody jęcznień

Koleżanka mi zachwala bardzo.
Jakieś macie doświadczenia?

Komentarz

  • Piję napój mający w składzie słód jęczmienny ;) Ale tylko szklaneczkę..
  • to coś innego
  • ja pilam- malam na poczatku duzo energii, jak po kawie...pozniej oragnizm sie przyzwyczaił. Ale wolę w tabletkach , bo proszek jest ohydny w smaku.
  • Ja pije, położna poleciła mi na anemie. Mam proszek jest ohydny... Co do efektów to zobaczymy bo pije od 3 tyg.
  • Chodzi o piwo?
  • Ja piłam jakiś czas ale miałam straszne bóle brzuchu. Tak myślę że od tego bo jak przestałam pić to i brzuch ok. Człowiek nie krowa nie ma kilka żołądków do trawienia trawy.
  • Ja piję raz dziennie w celach odkwaszeniowych z odrobiną soku jabłkowego (dla poprawy smaku) i z wodą. Bez wrażeń.
  • Zielonego jęczmienia nie piję, ale za to zieloną kawę (niepaloną- zdrowsza od czarnej) i pijemy ziemię okrzemkową z dziećmi dla zwalczania pasożytów :).
    Mamy też świeżo "skapaną" z brzózek wodę brzozową na aktywność wiosenna.
  • edytowano kwiecień 2015
    ach i jądra pestek moreli - po dwie dziennie obowiązkowo dla właściwości antyrakowych.

    na odkwaszanie organizmu dobra jest też połówka cytryny wyciśnięta z rana i wypita na czczo - przynajmniej przez okres miesiąca
  • Piłam, smak rzeczywiście nieciekawy (piłam z cytryną i dosładzałam stewią), zregenerowały mi się całkowicie paznokcie u rąk
  • A to nie tuczące (jak piwo), tak spytam nieśmiało?
  • piwo jęczmienne? a owszem. Działą cuda. zwłaszcza w dużych ilościach
  • jeden woli pszeniczne inny jęczmienne ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.