Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

edytowano maj 2015 w Polecamy
głównie z myślą o Wielkopolsce
jest organizowany weekend majowy w Zaborówcu...malownicza okolica, prowadzący s. Klara - Uczennica Krzyża, Ks.Szymon Stułkowski oraz Sylwia i Szymon Wytykowscy ;)
Propozycja głównie dla tych, którzy nie mają chęci lub możliwości wybrać się na letnie rekolekcje, a chcieliby wypocząć nieco, spędzić czas z rodziną i posłuchać
Temat "Zadbaj o miłość" czas 30.04 godzina 20.00 - 3.05 godz.13 ( zakończenie obiadem)
Chętnym prześlę szczegóły mailem o płatnościach oraz kartę zgłoszeniową
«134567

Komentarz

  • No teraz to piszesz???
    Ale my latem do Zaborówca jedziemy.
  • @sylwia1974 - ja poproszę :) Priva piszę :)
  • @agnodike...piszę, bo dostałam cynk, ze są miejsca...a sama zostałam poproszona jakies dwa tygodnie temu o współtworzenie tego weekendu...i nie wiedziałam, czy to wewnętrzne jakieś czy można zapraszać....ale Wy jeździcie na letnie regularnie...to nie dla Was hi hi
  • edytowano kwiecień 2015
    @jukaa nie mam linka...mogę przesłać w mailu załącznik
    piszcie do mnie na swytyk@wp.pl z prośbą o przesłanie info
  • coś mam problemy z netem....pocztą....

    więc tu zamieszczę ogólne info...a jak ktoś będzie chciał kartę zgłoszeniową proszę odezwać się do mnie na maila swytyk@wp.pl - prześlę w załączniku


    ZGŁOSZENIE

    do 20 kwietnia 2015
    duszpasterski@archpoznan.pl
    INFORMACJE
    tel. ks. Szymon Stułkowski tel. + 48 691 861 181
    Prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki 100,00 od rodziny na konto:

    10 8661 0009 0000 3580 2000 0001
    Tytułem: rekolekcje majowe 2015
    W razie rezygnacji zaliczka nie ulega zwrotowi.
    W związku ze złożoną sytuacją materialną niektórych rodzin, bardzo proszę o indywidualny kontakt, jeżeli opłaty za rekolekcje będą przerastały Wasze możliwości finansowe
    miejsce :Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Poznańskiej, ul. Powstańców Wlkp. 24, ZABORÓWIEC
    64-150 Wijewo
    od 30.04 godz 20.00 ( kolacja) do 03.05 13.00 (obiad)
    dorośli 150zł, dzieci 75zł
  • A można liczyć na jakąś opiekę nad dziećmi? Na czas nie wiem, wykładów, konferencji czy jakiś innych zajęć, jakiś plan ramowy, bo zainteresowalismy się bardzo, ale po zeszłorocznych rekolekcjach DK mamy doświadczenie zmęczenia a nie wzrostu duchowego :)
  • edytowano kwiecień 2015
    @Wela @anulaczarnula
    u nas zawsze jest opieka nad dziećmi zapewniona...maluchy bardziej indywidualna...przedszkolaki i szkolne zajęcia w grupach mają
    no i w planie sporo czasu dla rodziny, by nacieszyć się lasem i okolicą
  • może :) nikt siłą Ci Jej nie wyrwie ;)...albo zajmie się Nią starsza siostra ;)
    dwie moje jadą do animatorstwa @anulaczarnula

    opieka jest udogodnieniem a nie przymusem
  • jak będziesz zainteresowana pisz na maila o kartę zgłoszeniową...czas do 20 kwietnia
  • @sylwia1974 napisałam maila
  • oj tak bym chciała tam kogoś z Was zobaczyć i poznać...bo z tych co do mnie napisali znam tylko agnodike i anuleczarnule...
    dziękuję za liczny odzew i zainteresowanie i liczę na spotkanie choćby z jedną rodzinką forumową
    :)
  • @agnodike5 - siostra Klara na wieść, że też chętnie byście pojechali, powiedziała z radosnym oburzeniem: "O nie!!! ich to nie chcę!!!...niech dadzą szansę innym i cieszą się, że się na lato załapali"
    Więc dobrze, że macie już inne plany :)
    A na moim wykładzie byłaś :) nie stracisz niczego nowego :)
  • @mamuma a Tyś się nie odezwała w tej kwestii ;)
  • edytowano kwiecień 2015
    pół godziny temu dostałam odpowiedź na zgłoszenie - z informacją że można podawać dalej bo są jeszcze miejsca :)
    a więc my jedziemy :)
  • my czekamy na formularz :)
  • czyli mini zlocik forumowy wow!!!!!
    ależ się cieszę:D
  • a @anulaczarnula albo @hania albo @koctel się zdecydowały może? :)
  • edytowano kwiecień 2015
    @sylwia1974 - przeca wiem. Czasem szybciej piszę niż czytam. Doczytałam i gdzieżbym śmiała miejsce zajmować.
  • edytowano kwiecień 2015
    @AFRa no Ania się namyśla :)...chyba musi męża przekonać....czy coś ;)
  • @anulaczarnula-nie namyslaj się. To jest taka Ekipa Prowadzących że. ..no po prostu cud miód
  • cud to ksiądz a miód s.Klara...ja i Szymon to "no po prostu"

    >:)
  • @agnodike czy ta reklama podziała ? =))
  • Ja nie wiem po co reklama. Ja się dziwię że jeszcze są miejsca wolne.
    A tak prxy okazji-widziałaś że mam serdak krakowski-tylko nie wiem czy mały na Ewkę nie będzie?
  • Marianka potrzebuje...a ona mniejsza chyba niż Twoja Teresa


    a z tą reklama to jest tak...że to nowa rzecz...ks. Szymon ją wymyślił i za bardzo nie rozeszło się dotąd...

    wiesz jak to jest ze sprawdzonymi sprawami typu rekolekcje, weekendy matka - córka, czy ojciec - córka...zapotrzebowanie przewyższa możliwości prowadzących...tego się nie reklamuje...tego się nawet w necie nie zamieszcza, bo listy są pełne rok do przodu
  • edytowano kwiecień 2015
    hmmm a weekendy matka-syn też są? bo poczuję się zdyskryminowana ;(

    (zrobiłam sobie przerwę w składaniu dokumentacji - jeszcze tylko 43 rys do poskładania :(( - pożałuje ktoś...? )

    ED: no chyba że weekend - ojciec - i wszyscy synowie - to chociaż odpocznę ;)
  • własnie naciskają bym się zajęła tym tematem....;)
    ale jeszcze we mnie nie dojrzał
    na razie są trzy pozostałe opcje
    ojciec- syn
    matka - córka
    ojciec - córka ( dopiero raczkuje)

    @Wela...ja Cię pożałuję....
    a co mi tam....


    a Twoje chłopaki małe jeszcze...zdążę napisać program
  • edytowano kwiecień 2015
    mogę też @Wela napisać program na weekend dla zdyskryminowanych matek >:D<
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.