Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje DK kto gdzie jedzie?

edytowano kwiecień 2015 w Polecamy
Kiedyś był podobny wątek, choć nieco inny.
Może się pochwalicie jeśli jedzie na rekolekcje w tym roku.
Fajnie byłoby odnaleźć wielodzietnych na rekolekcjach :)
Nasza rodzina jedzie do Rościnna na I st. KD od 1 sierpnia.
«1

Komentarz

  • My na ORDŻ do Turna
  • edytowano kwiecień 2015
    A ja czytam tytuł i zachodze w głowę co to jest KD...

    My w tym roku z DK nie jedziemy. Z Odnowy wybywamy na UW.
  • My w zeszłym roku byliśmy, teraz raczej z DK nie... ale piszę bo @Savia co to UW odnowowe? Bo wymyslamy z m co to może być i brak nam pomysłu sensownego... :)
  • Ulubione Wczasy? ;)
  • Uzdrowienie Wspomnień, z M w różnych terminach, bo to rekolekcje zamknięte.
  • No przyszło na to na myśl, ale mieliśmy niklą nadzieję że odnowa coś dla rodzin z dziećmi ma... :(
  • My jedziemy do Nałęczowa 4-10 lipca.
  • Wela, w niektórych parafiach ma. Kiedys googlalam i trafiłam na calkiem sporo. My w tym roku rozjezdzamy sie na swoje formacje. Razem to do Rzymu polecimy. Jak juz dzieci dorosleja to nielatwo razem wyjechać. Starsi maja swoje wyjazdy (oaza, pielgrzymka, obóz Salosu) na które "musza" wiec polowa wakacji robi sie zarezerwowana.
  • My w tym roku do Zakopanego na Oazę Rodzin I bardzo jestem ciekawa jak będzie bo nigdy nie byliśmy na takich rekolekcjach razem (ja w młodości jeździłam na rekolekcje)
  • my w lipcu na rekolekcje rodzin do Koszalina :) szósty raz z rzędu tam!
  • My jedziemy w maju na tematyczne- Eucharystia droga wzrostu cuś takiego:) Ale wiem, że będzie genialnie, bo ksiądz prowadzacy jest genialny, a jedzie kuuupa znajomuych z poprzedich rekolekcji:) Miejsce: Banska Wyżna
  • My na rekolekcje z Mszą trydencką.
  • edytowano kwiecień 2015
    na Warmii w Głotowie
  • My do Koniakowa na I st na początku sierpnia:)
  • @Aniela byliśmy w Glotowie kilka lat temu - a na co jedziecie i z jaką diecezją?
  • My to co @Gloria tzn. nie to dla 7-10 latków bo takich jeszcze nie mamy na stanie, ale o Eucharystii :)
  • A możecie cos polecić dla moich teściów? Ok 60tki sa generalnie energicznie ludzie, mocno zapracowani (maja swoje firmy każdy i opiekują sie całe dnie i noce rodzicami po 90) zeby pojechali gdzieś na 2 tygodnie na totalny reset! Najlepiej nad morzem ;) w żadnej wspólnocie nie sa. Maja syna zakonnika ale w Afryce ;)
  • @Aniela, a księdza macie swojego czy ktoś z Warmii będzie?
  • @agnieszkamama watpię ... U nas to Trydencine umie np Bp Julian ale arcybiskup nie pozwala na jakiekolwiek przejawy sympatii (tylko? Aż?) do liturgii przedsoborowej....nawet w Glotowie kazał odwołać warsztaty muzyki dawnej....
  • A my w końcu do Sandomierza na II stopień, 18.07-02.08 :) ktoś? coś?
  • @Taja, zobacz rekolekcje w.Bablinie u misjonarzy sw. Rodziny. Moga byc tez z postem Daniela, ale nie musza. Znam pania w wieku Twojej Mamy, ktora prowadzi podovny tryb zycia i tam sie wlasnie resetuje. Ale i sporo mlodych i w srednim wieku tam jezdzi.
  • byliśmy w Glotowie kilka lat temu - a na co jedziecie i z jaką diecezją?

    a księdza macie swojego czy ktoś z Warmii będzie?

    --------
    Tym razem to nie rekolekcje DK, będzie 2 księży "naszych" ;)
  • @Taja, Bąblin, chodziło mi o Bąblin :)
    http://bablinmsf.pl/
  • @Taja - ciekawe rzeczy o tym arcybiskupie piszesz... ZTCW, całkiem niedawno w Klebarku u ks. Henryka tradsi mieli mszę trydencką. Niejaki ks. Edmundas odprawiał. I, generalnie, w Olsztynie jakaś tradsowska wspólnota jest i kaplicę mają. O, tutaj można poczytać.
    Rozumiem, że Bractwo się z arcybiskupem liczyć nie musi w swojej kaplicy, ale ks. Henryk z Klebarka raczej powinien, co? ;-)
    Tak sobie pozwalam, bo ks. Henryka znam...
  • My jedziemy na II do bystrej krakowskiej w drugiej połowie lipca
  • edytowano kwiecień 2015
    @Katarzyna, czy ks. Henryk z Klębarka to ks. Henryk Błaszczyk?
  • Najlepszy bp Julian,on sobie non stop w katedrze przy którymś bocznym ołtarzu odprawiał. I piękne szaty miał,zakrystia zasobna była w te historyczne ornaty @-}--
  • @Joannna - tenż sam. A co, znasz ks. Henryka? Barwny człowiek, że tak ostrożnie się wyrażę... ;-)
  • my z DK do Rycerki Górnej na ewangelizacyjne w weekend majowy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.