Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Kraków i okolice] Zaproszenie różne - wykłady, warsztaty i inne ciekawe sposoby na za dużo czasu ;)

Cześć po Świętach wszystkim :).
Nie mogę znaleźć podobnego wątku, a akurat zasypano mnie zaproszeniami na kilka interesujących wykładów, to się chcę podzielić:

1. Wykład Anny i Janusza Wardaków, w ten piątek - Azory, Zygmuntowska 12a,
"17 kwietnia (piątek) o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich rodziców do przedszkola "Źródło" na wykład Anny i Janusza Wardaków "Wzloty i upadki miłości małżeńskiej".
Państwo Wardakowie są małżeństwem od 20 lat i mają 9 dzieci w wieku od 1 do 18 lat. Prowadzą doradztwo rodzinne, są liderami Akademii Familijnej oraz uczestniczą w budowaniu projektu Sternika w Warszawie.
Zapraszamy na ich stronę www.wardakowie.pl.
Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do środy 15 kwietnia - przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl."

2. Film o dr Wandzie Błeńskiej - 21.04, Burów k. Zabierzowa
"Zapraszamy serdecznie na godzinne spotkanie z pięknym, mądrym i niezwykłym człowiekiem, jakim była dr Wanda Błeńska, zwana Ikoną Życia Misyjnego. W sposób szczególny spotkanie to polecamy młodym ludziom, którzy stoją przed wyborem swej życiowej drogi.
Postać dr Wandy Błeńskiej (1911-2014), lekarza trędowatych w Ugandzie, przybliży nam film Wandy Różyckiej-Zborowskiej oraz sama Pani Reżyser, z którą będziemy mogli porozmawiać po projekcji filmu*.
Wydarzy się to 21 kwietnia o godz. 19-tej w Domu Kultury w Burowie"

3. Konferencja Młodzież a Media - 25.04, 10-14, Łagiewniki, plakat wkleję (jak się uda) - mogę przesłać.

Konferencja plakat - młodzież

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.