Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wędrownicy Mamy Róży - przyłącz się do nas!

«1

Komentarz

  • Krzyż i głaz w miejscu Zrzutowiska "Pierzyna" niedaleko Wiązowny przypominają o walkach żołnierzy Armii Krajowej na obrzeżach Warszawy. Nasze wilczki opiekują się tym miejscem pamięci, uczestnicząc w żywej lekcji historii.

    http://www.ibprs.pl/ak_obroza_kampinos/343.html

    Wędrownicy_Mamy_Róży_-_2015-03-10_12.27.02_(640_x_480)
  • edytowano maj 2015
    Na naszej stronie pojawiły się wizualizacje mundurów z dodanymi chustami.

    http://wedrownicy.mamaroza.pl/6-nasze-mundury.html
  • Powstaje gromada wilczkowa dla chłopców.

    image
  • W jakim wieku powinni byc chlopcy?
  • @Natasza:

    6-10 lat. Młodsi - o ile są bardzo samodzielni.
  • ech szkoda, że Was nie ma w Irlandii...
  • @Maciek dzieki za info. Jeszcze troche poczekamy bo moj najstarszy dopiero 4 lata konczy niebawem ;)
  • @Kobieta:

    Żaden problem - załóż Wędrowników Mamy Róży w Irlandii. Zdaje się, że nie ma tam zbyt bogatej oferty skautingu katolickiego.
  • @Maciek

    z małym dzieckiem przy piersi i dwojka niewiele starszych nie dam rady. poki co muszą wystarczyć Skrzaty ZHP
  • Możesz dogadać się ze znajomymi i podzielić zadania w taki sposób, aby każdy mógł je unieść. Tak robimy pod Warszawą, a też mamy niemowlęta u piersi :)
  • Możesz dogadać się ze znajomymi i podzielić zadania w taki sposób, aby każdy mógł je unieść. Tak robimy pod Warszawą, a też mamy niemowlęta u piersi :)
  • edytowano maj 2015
    gdybym jeszcze tych znajomych miała :| . Angazuje się w Skrzatach i wiem jak to wygląda. ludziom sie nie chce. na tyle imigrantów dosłownie garstka dzieci chodzi.
    Ale moze za jakiś czas coś sie zmieni i uda się ruszyć z projektem?kto wie...
  • Jutro wyruszamy na pierwszą dalszą wycieczkę - do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie. Prosimy o modlitwę za szczęśliwą podróż i dobre owoce wyjazdu.
  • pojechali :)
    Dziewczęta fajnie się prezentowały na galowo.
    I nawet ze wstawaniem problemu nie było, a 6 rano to nie byle co.
  • A w jakim wieku mogą być dzieci? 4 latek to za młody jeszcze?
  • @annamaria, priv napisałam.
  • Dziewczynki bardzo przejete.
  • Się podepne z pytaniem...
    Może ktoś mi wskazać stacjonarny sklep w stolicy z umundurowaniem. Coś mi świta jakiś na Ochocie. Ale adresu nie psmietam
  • Jakiś link może?
  • @Maciek, jak wyprawa do Gietrzwałdu?
    Napisz coś :). I czy śpiewy się udały ;).
    k
  • Wędrowniczki zadowolone wróciły.
  • Super było :) Śpiewaliśmy podczas drogi i jeszcze na miejscu przy ognisku, kiedy dziewczyny suszyły mundury zamoczone podczas łapania kijanek w stawie.

    Bardzo się cieszę, że tyle środowisk dokłada się z dobrymi pomysłami do tego dzieła. Mam na myśli i piosenki od Ciebie i psalm, od którego w sobotę zaczną się Obietnice i wiele jeszcze innych rzeczy. Jeszcze raz dziękuję :x
  • @Małgorzata32: Dobrze zaopatrzony sklep harcerski jest na Konopnickiej w gmachu YMCA.

  • Dziewczyny twierdzą, że za rok znów tam pojadą. I będzie dużo żab. Bo teraz jest dużo kijanek :)
  • @Maciek a ten sklep to w jakie dni/w jakich godzinach czynny?
  • Czy to sklep "4 żywioły"?
  • Maciek, bardzo się cieszę, że działacie!
    My z mężem mamy ponad pół wieku na koncie bycia instruktorami. Gdyby nie to, że od 8 lat zaangażowani jesteśmy w inne edukacyjne tereny to pewnie byśmy jakoś "się reaktywowali".
    Jest duża potrzeba, żeby skautingiem-harcerstwem zajmowały się osoby, które wiedzą, kogo chcą wychować.
    k.
  • @annamaria mój F 4l ponoć dawał radę, jak ostatnio po raz pierwszy dołączyli z bratem:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.