Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1356776

Komentarz

  • I jeszcze jest ciekawa książka "Przekroje warzywa i owoce"
    Tylko strony są miękkie

    image

    image
  • edytowano czerwiec 2015
    i "Rok w mieście"
    Ale dla 3,5 letniej F. mam wrażenie, że jeszcze trochę za dorosły

    image
  • Swietny watek! Dzieki :)
    @Maciejka a jaka ilosc tych klockow Kapla macie? Jaka jest wystarczajaca zeby sie pobawic.
    My kupilismy duzo tanich drewnianych klockow na allegro i to niewypal bo sa nierowne i brzydkie kolory, wiec ciezko i nieatrakcyjnie sie z nich buduje.
  • @ramatha no wiem, wlasnie caly sekret tych klockow tkwi w ich perfekcyjnosci. Ostatnio ale widzialam calkiem fajna podrobke Kappla z Ikei. Byly rozstawione dla dzieci w kawiarni. Nie wiem tylko, czy to nowosc, czy wrecz przeciwnie, bo ostatnio nie widzialam w Ikei.
    A my mamy takie standardowe pudlo, chyba ze 200, moze 250 ich tam jest. Syn ciagle sie nimi bawi.
  • A nam się udało dorwać w TESCO- może jeszcze trwa wyprzedaż w innych mastach , sekrety elektroniki 180 elementów za kilkanaście zł !
    Tak w ogóle zastanawiam się nad kupieniem córce 8 letniej, zabawkowej maszyny do szycia tylko nie wiem czy takie zabawki mają sens i czy wytrzymają kilka dni nie rozwalą się.
  • @Maciejka dzieki za informacje. Jesli chodzi o klocki z Ikei to moze byc faktycznie nowowsc, bo ostatnio widziam kilka nowych rzeczy. A widzialas jakosc tych klockow z Ikei bo cena tych Kapla taka " dosc"wygorowana :)
  • No wlasnie calkiem przyzwoite byly. Jak zobacze w Ikei to pewnie kupie.
  • szukam inspiracji bo zbliżają się urodziny dwulatka :)
  • ja polecam - a bylam sceptyczna ze wzgledu na cene ...i kiczowaty wyglad piora.. magiczne pioro z zestawem bajek.. czyta Maciej Stuhr... zabawka na dlugie godziny dla jednej , drugiej i razem... klasyczne bajki, ladne ilustracje.. pioro czyta ksiazke jak dotknie sie tekstui wydaje odglosy w roznych miejscach ilustracji... dziadki im to kupowaly ale mozna calosc na raz...

    a i jeszcze w kazdym na koniec jest piosenka..tez klasyka...same sie nauczyly spiewac z tego.. a akompaniamentem...

    http://magicznakolekcjabajek.pl/jak-dziala-pioro/
  • Od 1 roku (z nadzorem) do 3, polecam Little Tikes Malpi Gaj ze zjeżdżalnią.
    Sprawdza się nam w warunkach domowych. Polecone przez Haku, która używa w ogrodzie.

    image



    http://e-littletikes.pl/malpi-gaj-plastikowa-zjezdzalnia-plac-zabaw-714.html


  • Fajne, ale te dzieci na obrazku są na to za duże. Chłopcu nogi sięgają prawie do ziemi, no nie nazjeżdża się - i jeszcze go matka pilnuje ;)
    Przepraszam, rzuciło mi się w oczy.
  • image
    Te lopatki z Ikei sa dobre i tanie. Co roku kupujemy kilka, a dzieci rpzsiewaja po swiecie ;)
  • też mamy kolekcję takich, świetnie się nadają do okładania po głowach, bo mają długą rękojeść i KAjtek dosięga wyższych ;)
  • o nie zauważyłam w Ikei tych łopatek :)
  • @Marcelina, tamte starsze niż 4 lata, sądzę, że dla podanego przeze mnie zakresu 1-3 jest optymalna. Od tygodnia stoi. Teraz jak to piszę, to się znów bawią! Tylko młodszą muszę wiadomo nadzorować.
    Pod spodem jest miejsce na domek dla misiów.
    Chłopcy mogą alternatywnie spuszczać autka po ślizgu.

    PS. Haku ma marki Chicco.
  • Została mi polecona ta pozycja.
    Zamówiłam ale jeszcze nie doszła, wygląda na ciekawą.
    http://www.zielonasowa.pl/sekretna-formula-naukowe-sledztwo.html

    I druga
    http://mediarodzina.pl/prod/317/Nazywam-sie-Albert-Einstein

    Mam nadzieję że dojdą bo jutro Wito ma
    urodziny.
  • edytowano czerwiec 2015
    Mam oko na litery ... mam i do mnie nie nie przemawiaja te ksiazki. Ale ja mam 2,5 latkawiec moze zaa wczesnie. Zreszta to mi sie nie podoba.
    ...
    Opowiem Ci mamo co robia auta tez mi sie nie podoba a dziecko zachwycone. Do mnie nie przemawia grafika i to ze auta lowia ryby itd. No ale coz dziecko zadowolone chociaz mj sie wydawala niezrozumiala ta ksiazka.
    ...
    Polecam rowniez Ulice czeresniowa. tez bylam sceptyczna, a dziecko zachwycone :P Kiepski mam gust widac :P mało dzieciecy :P
    image
    image
  • edytowano czerwiec 2015
    A u nas Czereśniowa się tak nie przyjęła jak MAMoka - mamy kilka z serii i każde było hitem.

    Ale

    ostatnio dostali "Mamoko na miasteczko" (takie karty do układania w jedną dużą mapę) i jakoś nie cieszy się to zainteresowaniem
  • edytowano czerwiec 2015
    świetny jest skoczek na sufit. Mój syn bujał się w nim godzinami
  • @Kasik, jak to wygląda?
  • Czy to ortopedycznie nie bedzie jakies nieporozumienie? W sensie czy to nie jest jak chodzik dla stawow?
  • Twist car - czy ktos zna? warto?

    image
  • Up - nikt nie zna plis?
  • U nas panny. Jezdziki nie cieszyły się wielką popularnością aż do dzisiaj!
    Mąż połączył biedronkę Little Tikes (też na takich "meblowych", nadsterownych, kółkach) do zdalnie sterowanego auta LEGO Technic.
    Miały frajdę z Tatusiem.

  • @Malgorzata- macie z kołem napędowym ?
  • image

    babyhopser
  • Podbijam, bo zbliżają się urodziny naszego pięciolatka i szukam prezentowych inspiracji.
  • Polecam dwie książki:
    "Piaskowy Wilk" - zaczytujemy się - kupiłam w Lidlu na początku tego tygodnia
    "Niezwykłe przygody latającej myszy" Autor:Kuhlmann Torben - PIĘKNE ilustracje i ciekawa historia zainspirowana historią lotnictwa.
  • @Joannna - wahałam się, czy brać w Lidlu tego "Piaskowego Wilka" (zwłaszcza, że sporo przeceniony) i nie wzięłam w końcu. Ale skoro warto, to będę polować na niego :)

  • edytowano sierpień 2015
    Przeczytaliśmy połowę i bardzo nam się podoba. Kupiłam, bo miesiąc wcześniej mówiła mi o tej książce koleżanka.
    Pozostałe tytuły z Lidla, które stały obok jakoś mnie nie zachęciły, a wręcz odrzuciły. A ta którą kupiłam była w "naszym" Lidlu już ostatnim egzemplarzem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.