Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brańszczyk - wakacje last minute

edytowano lipiec 2015 w Polecamy
Na prośbę organizatorów zamieszczam ogłoszenie - przy okazji informację o rekolekcjach dla niepełnosprawnych:


Szczególne zaproszenie do ludzi młodych, uczniów, studentów - (od 18 lat, ew. od 16 r.ż.) przekażcie im tę informację. Rozgłaszajcie po dachach - by jak najwięcej zarówno niepełnosprawnych, jak i wolontariuszy mogło wziąć udział w tych wyjątkowych rekolekcjach.

Wolontariusze uczestniczą w tym niezwykłym projekcie za FREE, co oznacza, że PŁACĄC NIC otrzymują NAPRAWDĘ WSZYSTKO i to nie tylko w tym wymiarze materialnym przez te 10 niezwykłych dni, ale dużo dużo więcej w wymiarze duchowym.

Zachętą niech będą dodatkowo słowa samego Pana Jezusa przekazane s. Faustynie: " Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku Mnie. W ten sposób dusza wysławia i oddaje cześć miłosierdziu Mojemu (Dz. 742)."

Turnusy rekolekcyjne dla osób niepełnosprawnych, samotnych i starszych w Brańszczyku
www.branszczyk.orione.pl

Aktualnie szczególnie poszukujemy wolontariuszy na III turnus: 25 lipca - 6 sierpnia 2015. Zgłoszenia i informacje szczegółowe u Wioli: wiolah7@wp.pl tel: 691 095 245 (prosimy dzwonić po godzinie 20.00)



Komentarz

  • Od kilku lat jeżdziła tam moja Mama,jako wolontariuszka.W tym roku nie pojedzie,gdyż weźmie urlop dopiero,gdy urodzę.Widzę,jak Jej to ciąży,Ona tam odżywała...
    Pozdrów wszystkich od Pani Bożenki z Izbicy
  • Dzięki MamaMika:)
    Na pewno przekażę:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.