Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupujecie ubrania noworodkowe i niemowlęce

Jak w tytule. Moje starsze dzieci już od dawna nie są niemowlakami. Ubrania rozdałam krewnym i znajomym. Mam jeszcze sporo czasu ale zaczęłam się zastanawiać nad skompletowaniem wyprawki, a nie chciałabym wydać na to fortuny. Doradźcie coś.
«1

Komentarz

  • Najlepiej dostać ;) my ne mieliśmy od kogo, wiec trzeba bylo kupic na początek.
    Kupowałam na allegro na aukcjach charytatywnych uzywane/nowe rzeczy, które ktos oddal za darmo.
    Pieniadze się "nie zmarnowaly"
  • Wiem, że najlepiej dostać ale nasi znajomi mają dzieci w wieku starszaków więc nie mogą nam nic podrzucić. Przyznam, że w sieci kupuję sporadycznie, bo lubię zobaczyć i dotknąć ale widzę, że chyba będę musiała się przełamać.
  • lumpeksy
  • Często zdarza się, że ktoś sprzedaje ubranka po swoim dziecku - całą wyprawkę np. do rozmiaru 80. Można kupić niemal wszystkie niezbedne rzeczy za niewielkie pieniadze. W szmateksach jest tez mnóstwo dobrych jakościowo ubranek dla niemowlaków i to nie zniszczonych. Ja przyznam, że oprócz dostanych rzeczy korzystałam także ze szmatków. Jakość o wiele lepsza niż nowych marketowych, a i cena znacznie przystepniejsza. Na nówki firmowe, choć ładne, szkoda mi po prostu kasy. Dziecko i tak szybko z nich wyrośnie.
  • W ciuchlandzie. Ja wysylkowo nie lubię i dostajemy lub pożyczamy od znajomych roznych.
  • W lumpku. Ja za grosze kupilam mnostwo swietnych ciuszkow. Glownie patrze na rzeczy z Next i H&M bo swietnie sie nosza i nie niszcza ale sa i inne fajne. Co kupunpasuje.
  • @Jadwiga obawiam się, że mam na forum zbyt krótki staż, żeby korzystać z takich przywilejów. Dziękuję za rady, z lumpeksów dotąd korzystałam sporadycznie ale aż się przejdę z ciekawości i zobaczę, co tam mają
  • chodzę po wyprzedazach i szukam okazji:) lidl czasami tez ma fajne rzeczy a niedrogie(sprawdz gazetke)
  • Body kupowalam w pepco:)
  • @formatka, ja też coś będę mieć, jakbyś chciała.
    A na "ciuchach" jest bardzo duży wybór ubrań dla maluchów - i to prawie nówki, dobrych firm. Tak że można sobie skompletować super-wyprawkę za niewielkie kwoty.
    k
    ps. A skąd jesteś? Kawa z forumką i liść spada :)
  • Bardzo mi miło i chętnie przyjmę, tylko jeszcze mam problem z techniczną obsługą forum (w sensie poczty). Tylko tak sobie myślę czy ktoś wcześniej nie będzie w potrzebie, bo moje dziecko będzie na początku stycznia więc trochę czasu jest.
    ps. @kowalka jestem z Warszawy, a ty chyba z Krk więc niestety liść tym razem mi jeszcze nie spadnie
  • A z jakiej części Warszawy?
  • Ee, w stolicy to łatwo dać się poznać, śmiało :)
  • @Haku z azjatyckiej ale lubię podróżować
  • Z azjatyckiej? Jakies zaćmienie mam, o co chodzi? :) prawobrzeze? Jakas dzielnica kebaba? Czy o chińskiej nazwie?
  • pewnie okolice żelaznej bramy
    jak tam mieszkaliśmy, wsiadali Chińczycy np. na 4 piętrze, w piżamach i pytali "Gója ci dół?" bo oni jechali "gója"
  • Nie, mieszkam na Zaciszu :)) ale kiedyś usłyszałam takie określenie na prawobrzeżną część Warszawy i mi się spodobało. Dzięki dziewczyny, udało wam się mnie rozśmieszyć.
  • W tesco sa fajne trojpaki.
  • Ja też chętnie kupuje w endo na wyprzedaży, moje dzieci mają z tamtąd mnóstwo ciuchów. A teraz jako że mam swojego lumpeksa to cała rodzina z tego korzysta i tylko bieliznę kupuję nową.

    I uważam że używane rzeczy można kupić w świetnym stanie i za ułamek wartości nowych ciuchów. Aż mi czasami szkoda jak fajna bluzka czy pajacyk idzie za 3 zł, ale juz się przyzwyczajam i życzę miłego użytkowania ;)
  • też mam ulubionego ciucha - na początku jest 78zł za kg a potem spada - 64, 52, 48, 36, 28 i 18. Na każdym etapie można coś fajnego znaleźć. A tzw domowe czyli obrusy, materiały są zawsze po 28 a potem po 18.
  • @formatka ja mam do oddania takie malutkie ubranka 56, 62 głównie dla dziewczynki, choć dla chłopca może też coś się znajdzie (unisex) Mam nawet niemowlęce buciki zimowe. Napisałam Ci priv.
  • @Haku to uwazaj u mnie jest poczatkowo 45 zl za kg potem 40-30-20-15-10 :)
    Ostatnio 5 par jansow na 3 latka za 10 zl :) i 3 naprawde fajne a 2 niezniszczone do przezycia :)
  • Ja też ze stolicy i też będę mieć coś do wydania, na razie S. nosi 62. Bądźmy w kontakcie. Do tematu: część dostaje, resztę kupuje na allegro, mam ulubionych niezawodnych sprzedawców.
  • Moj ulubiony lumpeks ma wycenę ale w pierwszej cenie body sa po 3,zl, spodnie i bluzy po 4-5 mala 6. A w czwartek to wszystko jest na minus 50% wiec naprawde dobre ceny. Właśnie obkupije moja przyjaciółkę i poluje na kombinezon dla noworodka
  • Chciałabym podziękować dziewczynom za odzew. Nie spodziewałam się, że sprawy na forum przybierają takie szybkie tempo ;) aż żałuję, że moje dziecko urodzi się dopiero w styczniu. Dzisiaj to jednak rzadko można spotkać życzliwych ludzi ale to forum to jakiś wyjątek. Pozdrawiam.
  • Do stycznia moje wrześniowe (oby szczęśliwie urodzić!) już powyrasta z tych pierwszych,to też mogę wspomóc :)
    A płeć już znana? Bo będę miała przewagę różowego ;)
  • Ja? A to różnie. Kilka rzeczy na 56 (niewiele,bo i tak szybko wyrośnie,a poza tym zawsze ktoś coś dodaje,jak z wizytą przychodzi ;) ) i większe mam też,ale także na start niedużo. Nauczona doświadczeniem i zdecydowanie mniej spięta w temacie wyprawki ;)
  • Jak w styczniu rodzisz, to mój "maluszek" tez już zdąży wyrosnąć.
    Podzielę sie tym, co mam
  • Na wyprzedażach w sklepie H&M można całkiem fajne nabyć - ładne wzory, dobre materiały, cena przystępna.
    Oraz koniecznie przeceny w Tape-a-loleil (TAO) - mają sliczne, - ale tylko i wyłącznie na obniżkach warto.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.