Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

drugi teledysk mojej Zuzy

chwalę się
moja córka dostała drugie zlecenie i po raz drugi wyreżyserowała i zrealizowała teledysk ( tym razem animacja poklatkowa)
do piosenki Remigiusza Szumana, niewidomego barda.
Lajknijcie proszę - to radość i dla młodego i dla dojrzałego twórcy
Można znaleźć go też na FB na profilu "Szumni"

Gdybyście widzieli jaką minę miał Remigiusz, gdy Zuza podarowała mu lalkę z teledysku ( w kontekście tego, że On sam nie może teledysku zobaczyć...zatwierdził go menager...)

«1

Komentarz

  • napracowała się!
  • tydzień zdjęć, tydzień montażu...plus czas twórczego wymyślania , szkicowania...rozpisywania scenariusza...na strychu w upale przy halogenowej lampie...

    poświęcenie artysty... B-)
  • zupełnie inny klimat niż poprzedni teledysk...moje wrażenie pierwsze było tez że "ostre"
    schizowe takie...
  • Ile córka, ma lat? Całkiem sporo, chyba?
  • no w lutym będzie pełnoletnia...@MartynaN
  • To idealny wiek na schizolskie klimaty:-)
  • Super, Sylwia!
    Pogratuluj Zuzce.
    Remigiusza znam. Nie wiedziałam, ze tak ostro gra...
  • ja też znałam Go jako spokojnego refleksyjnego barda...a teraz wrócił podobno do swoich dawnych klimatów i ...gra ostrzej ;)
  • tylko to schizolstwo to było tak na zamówienie :D @MartynaN
  • brawa dla córki:)
  • brawo
    do takiej muzy, to nie mogło być mniej schizolskie

    podziwiam podwójnie, że potrafiła dopasować się do życzeń klienta,
    bo podejrzewam, że to nie są tak do końca klimaty Twojej Zuzy
  • Fajne :)

    Zdolna! Kreatywna jest.
  • Ogromne gratulacje, naprawde kawalndobrej roboty. Warto pielegnowac ten talent. Moja kuzynka zajmije sie teledyskami i reklama multimedialna. Bardzo zadowolona z zajecia. Bardzo fajne studia ksztalcace w tym kierunki sa w Toruniu.
  • Rewelacja! niesamowita jest!
  • Teledysk robi wrażenie. To niesamowicie pracochłonne. Ciekawe ile zajęło czasu.
  • @wielorybek...tak jak pisałam...

    tydzień zdjęć ( robiła to z pomocą swojego lubego ;) ), tydzień montażu - to już samodzielnie...plus czas twórczego wymyślania , szkicowania...rozpisywania scenariusza...rozmów z zespołem
  • @andora
    dzięki za podpowiedź...na razie córka od 2 lat mówi o filmówce w Łodzi ( dość szybko sprecyzowała swoje plany)...ale o Toruniu nie słyszałam - może to jakaś alternatywa - podpowiem jej, niech wybada sprawę...przed Nią jeszcze dwa lata LO :D
  • @jukaa
    przeczytam Jej Twój komentarz :D - obiecuję!!! :D
  • No to jeszcze ma czas do namyslu. Filmpwka super ale to niestety takie studia ze mozna nigdy sie nie dostac mimo talentu. Oczywisci tego wam nie zycze ale zawsze fajnie moec alternatywe. Moja kuzynka przez dwa lata probowala na ASP w gdansku. W koncu poszla tam i z perspektywy czasu batdzo sie cieszy bo ma naprawde fajna prace.
  • Niewiarygodne..Jakoś przegapiłam ten wątek, aby odnaleźć go dzisiaj - w najlepszym momencie, bo idealnie trafia w mój nastrój w ostatnim czasie.
    @sylwia1974 wielki szacunek dla Córki. Praca, która pozwala odbiorcy się z nią identyfikować to coś wielkiego. Super, gratulacje :)
  • @sylwia1974 pogratuluj koniecznie. Super niech próbuje na filmówkę, lepiej jak kilka razy podejdzie niż jakby miała potem żałować że nawet nie spróbowała :)
  • Pewnie że niech próbuje - nieraz jest tak, że wszyscy straszą, jak trudno się dostać... a potem się okazuje, że nie było aż tak trudno.
  • jak sprawdzała w tym roku co trzeba dostarczyć w tzw "teczce" na rozmowę kwalifikacyjną to się okazało, że ma już komplet prac na dzień dzisiejszy i w dziedzinie filmu i fotografii oraz wygrane konkursy w tych dziedzinach...trudno stwierdzić jaka jest konkurencja...ale bardzo wierzę, że nie jest przeciętniakiem...na razie zastanawiam się jak podołamy organizacyjnie i finansowo... :-?
  • no na razie daje ;)
    i stypendia i nagrody...
    dziecko z potencjałem też łatwo dorobić sobie może ...poczekamy, zobaczymy
  • @anulaczarnula Ty to się wyłącznie do chóru niebiańskiego nadajesz.... 8->
    cudnie śpiewasz :x
  • w Niebie nie będzie alergii :D
  • @anulaczarnula prosim informację o blokadzie na strunach. Jak to wygląda, jak się nabywa? Ja mam coś takiego że nie mogę krzyczeć, znaczy mogę ot 2 -3 zdania i zaczynam kasłać bo mnie dusi. W domu to może i dobrze, ale czasem potrzeba zawołać kogoś a nie nakasłać :).
  • Anula, a gdzie Cię można usłyszeć dziewczyno? :)

    Ah, jestę wieeeeelką fanką talentów :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.