Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ogrody zoologiczne.

Tak sobie pomyślałam, że temat się przewija tu i tam, a warto może w jednym wątku napisać co w którym zoo ciekawego, gdzie tanio, gdzie drogo, gdzie najwspanialsze akwarium, a gdzie najwięcej gadów.
Osobiście mam wielki sentyment do płockiego - byliśmy nie raz i nie raz wrócimy, przebierając nogami czekamy na otwarcie nowego akwarium, Kajtek uwielbia przyglądać się rybom.

Komentarz

  • Lubie nowe Zoo w Poznaniu. Duza przestrzen i kolejka za darmo sie podjezdza do zwierzat, mozna pieszo, ale lepiej sobie podjezdzac.

    Do Zoo z Malty podjezdza kolejka waskotorowa jest klimatycznie.

    Lubie Zoo w Zamosciu, male, tanio i przyjemne calkiem.

    Nie lubie Zoo w Warszawie.
  • Od tych wakacji nasze ulubione zoo w małej niepozornej wsi pod Lublinem :
    http://www.zoowojciechow.pl/
  • edytowano sierpień 2015
    oj tak zoo safarii robi wrażenie
    nam wielbłąd usiadł na środku przejazdu...a że trąbić nie wolno i zwierzęta rządzą...czekaliśmy 20 min aż zmieni zdanie
    suuuuuper

    a że Poznanianką jestem nie mogę nie zapunktować zoo w Poznaniu
    :x

    berlińskie tez mi się podoba :)
  • Poznańskie jest bardzo fajne i niedrogie( 35 zł bilet rodzinny)
  • Moja córka zakochała sie w motylach po zoo w Poznaniu! Cenie tez tzw stare zoo w Poznaniu bo dla maluchów do 4 lat jest w sam raz! I dla dorosłych doskonale bo mozna odpocząć. Na Malcie mnie wkurzają te odległości! Bez kolejki to mordęga! :(
  • Huehue.
    W starym jestem prawie codziennie( jak mam siłę), bo to bardzo blisko mnie
  • Znam tylko gdańskie, ale piękne !!!!!!!!!!!
  • niedługo ja będę stałym bywalcem Starego Zoo :D
  • zwłaszcza, że teraz się za nie nie płaci :D
  • Sezon się zaczął, co nowego w zoologach?
  • Ja mam blisko ZOO w Zamościu ale najbardziej podoba mi się Leśne Zoo http://www.slonecznakraina.com/lesne-mini-zoo-w-lisznej-kcisnej/ można zwierzątka karmić :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Elunia powiedział(a):
    No Wrocław naj naj ale tylko w tygodniui do południa.Można też skoczyć z Wro.na jeden dzień do ZOO safari do Czech.
    Będziemy w czwartek, o której najlepiej tam przyjechać?
  • Z zagranicznych to londyńskie akwarium jest świetne. To w Gdyni sie nie umywa. Ogromny zbiornik z rekinami plaszczkami i zolwiami morskimi z tunelem, mozna je od dolu i z boku ogladac. Super. Tylko drogie. 
  • Polecam serdecznie poznańskie zoo, w którym jestem wolontariuszem.
    Trzeba na bieżaco śledzić na fb, bo co weekend są rozmaite atrakcje, jak np karmienie pokazowe zwierząt, treningi zwierząt, opowiesci opiekunów.
    Polecam fanpage na fb, codziennie newsy, zdjęcia, ciekawostki

    Z nowości to mamy azyl wilczy (4 wilki), już 7 niedźwiedzi, w tym gwiazdora Baloo, który uwielbia ludzi i popisywać się przed nimi. Trochę nowych kopytnych, wielbładziątko ma już 1,5miesiąca. 
    Sporo atrakcji w mini zoo, gdzie od niedawna mamy młode alpaki (będą spacerować pomiędzy alejkami). Ciągle się nam coś na dziecięcym rodzi-a to osiołek, a to kózki, a to kucyki. 
    Fajny, duży wybieg afrykański (zebry, jakieś inne kopytne, co to ich nie ogarniam, żyrafy)-zwierzaki podchodzą blisko.
    Tapiry  <3 <3 <3 - często są pokazowe karmienia i można oglądać, jak pan Edzio się z tapirami mizia i przytula.

    Dwa lwiątka z interwencji, ale na razie na kwarantannie i w trakcie leczenia i rehabilitacji, więc nie wiadomo, kiedy będzie je można oglądać (i czy w ogóle)

    Słonie są już razem, a nie jak do niedawna byk osobno i dziewczyny osobno.
    Jak mi się jeszcze coś przypomni, to napiszę.

    Jeszcze  w tym roku, ale to już blizej jesieni będą lamparty perskie i irbisy (pantery śnieżne)

    W starym fajne zajecia dla dzieci i rodziców, w weekendy spotkania z opiekunami gadów/płazów-ciekawe rozmowy, karmienie piranii bananami, obserwacje karmienia np krokodyli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.