Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale.Gdzie oglądacie?

edytowano listopad 2013 w Ogólna
Kiedyś oglądałam na IITv,teraz trzeba wykupić jakiegoś smsa,żeby mieć pin.
Znacie jakieś inne portale,gdzie mogę oglądać Dextera?
«1

Komentarz

  • Kiedyś oglądałam na IITv,teraz trzeba wykupić jakiegoś smsa,żeby mieć pin.

    nie trzeba. na dole strony jest przycisk "przejdz do starej wersji" czy jakoś tak i można oglądac po staremu. wiem bo właśie oglądam:)

  • oo sorry. pomyliłam strony. Ja oglądam na iitv.info

  • Ale nowa seria Dowton Abby się na darmowym IITV.info nie otwiera. Mika, jak ty potrafisz Dexyera w ciąży oglądać,to ty normalinie komandosem jesteś.
  • kinomaniak.tv

    syn ostatnio wciągnął mnie w breaking bad, świetny ;)
  • Dzięki za info o kinomaniaku :)
  • Ja też kinomaniak
    wystarczy się zarejestrować i potem oglądać bez jakichkolwiek opłat
    kinomaniak.tv

    syn ostatnio wciągnął mnie w breaking bad, świetny ;)
    A widziałeś "Banshee"?

  • Dla mnie ten brak opłat jest najważniejszy. Nie żebym miała taką anakondę w kieszeni, ale nie mam komórki, a to chyba głównie tak się płaci.

    Forum rządzi! Tfu, żondzi! W każdej dziedzinie życia oraz rzyci, pardon maj frencz :D
  • .....................oglądam na TVP Seriale.
    polskie i w kółko te same.
    Lecą w tle.
    :))
  • Ale na kinomaniaku trzeba podać nr telefonu. Czy znacie jakiś portal, gdzie można nawet zapłacić abonament, ale bez podawania czegokolwiek poza mailem?
  • Nie trzeba.
  • Może coś się ostatnio zmieniło - rejestrowałam się wczoraj i nie trzeba było.
  • Chyba czas się brać za Pompę dzisiejszą, zaczynam mówić mową wiązaną :-S
  • Ale na kinomaniaku trzeba podać nr telefonu. Czy znacie jakiś portal, gdzie można nawet zapłacić abonament, ale bez podawania czegokolwiek poza mailem?
    nr telefonu, jak np. chcesz smsem zapłacić za dostęp bez rejestracji na jeden, dwa (chyba) dni
    rejestrując się trzeba tylko adres mailowy podać, bez żadnych danych
  • Ja oglądam w salonie, na kanapie, ale muszę ją wyprać, bo Aśka poplamiła czekoladą  :-?
  • Ja oglądam w salonie, na kanapie, ale muszę ją wyprać, bo Aśka poplamiła czekoladą  :-?
    Ha,ha,dobre!
    :))
  • No niestety. Założyłam konto na jakimś swoim mailu "śmieciowym", chcę obejrzeć House'a, ale pojawia się komunikat o podaniu nr telefonu, a z tyłu drobnym druczkiem info o opłatach...
  • Ooo? To może te b-j popularne seriale są tak obwarowane :(
  • @Ergo
    Załóż konto na zalukaj, ja tam darmo oglądam
  • @jukaa, gdzie?Bo od jakiegoś czasu mnie na ten serial nachodzi.
  • mnie na kinomanie bombarduje reklamami powiększenia części ciała, której nie posiadam, a odpalać się nic nie chce :(
  • Nie oglądałam tego serialu. Tylko książkę czytałam i chyba nie chcę sobie psuć wrażenia. Poza tym w ciąży jestem, co innego o czymś czytać, a co innego zobaczyć.
  • A ja powoli nadrabiam (na cda) "American Horror Story", i to dopiero hardcore :P

  • @Predikata zainstaluj sobie Adblock taki program do blokowania wyskakujacych reklam. U mnie zadziałało.
  • @Odrobinka Adblock jest passe. teraz jest lepszy: uBlock origin (https://github.com/gorhill/uBlock)
  • @Gregorius u mnie działa bez zarzutu. Ale może dlatego że tu Szwajcaria i mniej reklam ?
  • Odrobinka owszem Adblock działa, ale nie działa wydajnie.
  • A to się nie znam. Tego drugiego i tak nie zainstaluję póki nie naprawie laptopa. A tu o to trudno. Bo tu się wymienia na nowy a nie naprawia. A mi "tylko" klapa odpadła z ekranem. Pewnie trzeba przylutowac dwa kabelki.
  • A nie lepiej nie oglądać wcale? Szkoda czasu. Lepiej przeznaczyć go na czytanie książek czy rozmowę z dziećmi. Seriale bardzo wciągają, bo przecież trzeba wiedzieć co będzie się działo dalej. A nasze życie jest o wiele ciekawsze od jakiegokolwiek serialu :-)
    J.
  • Maura - książki też trzeba umieć wybrać, bo mogą być taką samą stratą czasu, jak filmy czy seriale.
    Ja oglądam średnio 3-4 filmy na rok. A może i to nie...
    Nawet do dobrego filmu musiałabym się przymusić, bo generalnie nie lubię takiej formy.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.