Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowy konkurs Poznańskiej Archidiecezji -pralki :)

http://www.caritaspoznan.pl/aktualnosci.php/2/1174

W Gdańsku było dużo osób biorących udział i byli zadowoleni.
My w Gdańsku braliśmy udział, wygraliśmy i zachęcamy do udziału.
Kto chce niech skorzysta, kto nie chce to nie :)
«1

Komentarz

  • Co tu taki mały ruch? Prace wykonane? Bo to ostatnia chwila... Do dzieła Wielkopolsko!
  • się kurka zabieramy i nie mamy kiedy...pewnie będzie tak jak z poprzednim konkursem i na ostatnią chwilę kogoś z nas oświeci
  • A na mnie pralka się właśnie raczyła wypiąć i żałuję, że w Wlkp nie mieszkam...
    @anulaczarnula może faktycznie można dogadać jakąś mniejszą albo do góry otwieraną.
  • @anulaczarnula, u nas w konkursie można było wybrać czy chcesz zmywarke wolnostojaca czy do zabudowy. Może typ pralki też można wybrać. Narysujcie coś, wyślij bo czasu mało, a potem się będziesz dogadywać/ zastanawiać gdzie wstawić.
  • ja też tak myślę, że brać udział można....a potem się zobaczy.
    Doczytałam właśnie, że mam dodatkowe punkty za każde dziecko powyżej piątego :)
    czyli nieco faworyzuje się największe rodziny...jury ocenia pracę od 0-10 punktów a za ponad piątkę dzieci dopisuje się punkty :D


    nie wiem czy będzie wybór pralki. Z zastawami było tak, że Lubliana sprzedała archidiecezji po atrakcyjnej cenie 50 serwisów 12-sto osobowych - konkretnych...z pralkami może być podobnie...w sensie, że jakieś modele wyprzedają taniej albo co

  • edytowano wrzesień 2015
    oświadczam uroczyście iż prace konkursową ukończyłam....
    i już mi się marzy na nowe mieszkanie nowa praleczka :D

    @anulaczarnula jest podobno taka pralka:

    Model candy GV 138D3 - 8
    wymiary 52/60/85
  • bierz się bierz...
    na razie zgłoszeń mniej niż 50%
  • praca plastyczna płaska :) więc kolaż jak najbardziej...ja mam w połowie wyklejankę, w połowie rysunek ręczny :)
  • Gratulacje dla tej pani! :)
    A dla drugiej kop... ;)
  • nie wiem @anulaczarnula jaką masz łazienkę, ale my teraz mieliśmy taką, że nasza duża pralka weszła na styka...ale nie dałoby się jej otworzyć ( toaleta przeszkadzała) , gdybyśmy nie dokupili szuflady pod pralkę...dzięki temu otwierała się nad klapą toalety, bo zyskała 30 cm wysokości
  • No nie pogardzilabym taką praleczką...
  • no ja się martwiłam, że np z braku wyobraźni zaproponują wielodzietnym jakieś 5-cio kg pralki...dla nas to bez sensu...a ta niczego sobie ;)
    super fajna :)
  • @anulaczarnula będę o Tobie pamiętać po raz piąty zapuszczajac płukanie i wznosząc modły by moja raczyła odwirować... ;)
  • Jaka szkoda, że na Śląsku nie ma takich konkursów. Świetny pomysł.
  • masz głowę Lila !
  • dasz radę :D dawaj skorek dawaj!!!
  • Łuk brwiowy? 8-> ;))
  • nie wiem...nie było mowy...ja zrobiłam w formie komiksu, więc jest tekst i hasło też :D
    w sumie komiks, to praca plastyczna też, no nie?

    jutro wieczorem zdradzę Ci moje hasło z pracy ;) @anulaczarnula

    mi też łatwiej szło pisanie ;) ale tę pracę zrobiłam w niecałe 2 godziny :D
  • Kobity, a jak to działa?czy archidiecezja obejmuje diecezje w tym kaliska, czy to po prostu diecezja szumnej nazwana i kaliszanki nie maja sie co pchać?
  • mnie tam się podoba takie docenienie dzietności :D nawet na bardziej dzieciowe kryteria się łapie...no chyba, ze konkurs nazywałby się HIMALAJE...
  • No my tez w ostatniej chwili wskoczylismy. Tylko u nas pracę machnęła Tere. To chyba szans nie mamy przy dopracowanych pracach dojrzałych Artystek ;) ale radości było dużo.
  • oj tam oj tam
    niektóre dojrzałe artystki robiły "na szybko" i "po godzinach"
    myślę, że zbyt dużej konkurencji nie będzie...do 16 czasu niewiele i chyba niewielu szaleńców dostarczy pracę na ostatni gwizdek ( choć ostatnio w ostatni dzień przybyło 50% prac właśnie :D

    życzę wszystkim szczęścia!
  • Lila , ja o sobie nie myślę, ale matka6 zgadniecie, ile ma
  • mnie tym razem powaliło, że ja np mam 4 punkty w bonusie za dziecko 6 i 7 :D
    nie chcę Cię martwić @anulaczarnula...ale mogę mieć pracę słabszą od Ciebie o 4 punkty a i tak będziemy miały remis :D


    p.s
    jakie życie jest niesprawiedliwe :D :D :D
  • edytowano wrzesień 2015
    no to ja już mogę zdradzić moje hasło reklamowe

    "W dużej rodzinie się nie przelewa *... ( to na górze pracy)

    a na dole
    ...woda niepotrzebnie"

    Miałam do tego rymowany komiks o różnych sytuacjach oszczędzania wody...ale format A3 to niewiele wiec wybrałam dwie scenki o zbieraniu deszczówki na ogródku i podlewaniu roślinek oraz o wspólnej kąpieli maluchów pod prysznicem jako atrakcji wieczoru :D
    Więc mam trzy córki z tatusiem w ogródku ( na jednym obrazku)oraz czworo młodszych ze mną w łazience( na drugim) :) ( są w kąpielówkach - więc może caritas dopuści jako przyzwoite ;) )

    edit literówka
  • pisłałyśmy równocześnie chyba @anulaczarnula...hasło w poście powyżej :D
  • bomba :)
    :D

    no macie klasę!!!!
  • myślałam najpierw, że "wielodzietni maja kasę" :D
    małą kasę, dużą klasę :D
  • lubię gry słów :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.