Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzicielskie przeprosiny - pomoc przy realizacji badań

Drodzy Wielodzietni,
jestem tutaj nowa, ale pozwoliłam sobie założyć ten wątek ;)
Chodzi o wypełnienie kwestionariusza - to fragment pracy badawczej, której częścią koordynuje mój znajomy (lider mojej wspólnoty ;) ). Badanie dotyczy skłonności do przepraszania, samokontroli i samowspółczucia u rodziców, którzy mają dzieci w wieku od 5 do 18 lat. Wypełnienie kwestionariusza powinno zająć ok. 10-15 min.
Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc :)

http://www.ebadania.pl/693e6ade402a7440
«1

Komentarz

• uuuu
    się zaczyna
    idę po czipsy
    :D
  • e, dawno tak ciekawej ankiety nie było, wypełniłam!
    ale kilka pytań poprawiłabym językowo.
  • Błędy są w tym kwestionariuszu - np. pyt. 28, 39, 47, 69, 70, oraz w kilku miejscach jest I zamiast i. Cokolwiek nieprofesjonalne. Może przekaż znajomemu, żeby to jeszcze raz dokładnie przeczytał i poprawił błędy. Jedno pytanie (chyba 28) było niezrozumiałe, chyba przez błąd właśnie. Obawiam się, że jeśli tak zostanie, to może to w istotny sposób rzutować na wynik badania.
  • 70 pytań, to wcale nie dużo, zważywszy, że masz tam dość rozbudowaną metryczkę i dwa kwestionariusze, z których jeden powtarza się dwukrotnie.
  • Nie znam Kamila Janowicza i nie mam przekonania, że koniecznie chcę poznać - nic mu nie ujmując. Błędy w badaniu, którego polską częścią kierują nie są moim problemem, tylko jego.
  • Ależ, to nie kwestia wolności, a raczej stopnia zaangażowania. Ja się w to badanie zaangażowana nie czuję, ani naukowo, ani osobiście i nie koniecznie mam ochotę do całkiem obcego człowieka maile pisać w związku z jakąś przypadkową ankietą.
    Za to po autorce wątka, jako po osobie znającej polskiego koordynatora projektu i występującej tu w jego imieniu, spodziewałabym się jednak jakiegoś nieco większego zaangażowania oraz większej swobody w kontakcie ze znajomym.
  • Ostatnio czytałem, że 70% wyników badań psychologicznych nie daje się powtórzyć.
  • A pozostałe 30% udaje się czasem powtórzyć? ;)
  • pytanie 3: jak to zrozumieć: liczba naszyvh dzieci?
  • Wypełniłam. :)
  • edytowano wrzesień 2015
    No ale cos sie stalo? Przeciez dobrze Ci Katarzyna odpowiedziala. Juz wypelnienie kwestionariusza jest pewna przysluga, ktorej przeciez Ci nie odmowiono, wrecz przeciwnie- dodatkowo jeszcze przedstawiono uwagi, ktore sa bonusem i znakiem, ze nie zostalas olana. Wiec sama tez nie olewaj i przeczytaj ankiete, skoro to tylko 15 minut.
    Lol.
    ;)
    ;)
    ;)
  • edytowano wrzesień 2015
    no kurcze, wymiękłem,
    jak zaczęło się wałkowanie miłości do samego siebie,
    jakaś paranoja
    :)
  • 15 minut mieli z taką ładną, amerykancką ankietą i zero wdzięczności - wstyt!
  • Ja wypełniłam, choć nie bardzo rozumiem w jakim celu jest ta ankieta. Sprawdzenia czy większość ludzi jest socjopatyczna ?
  • A temu forum potrzeba "rozruszania"? Nie zauwazylam takiej potrzeby.
  • prociem :)

a błędy w pisowni nadal są.
  • A tu http://www.ebadania.pl/09dbc0af5c8d26b9
    jest coś dla mnie ankieta dot. mopa automatycznego :)
  • Czy tradycyjny mop jest w stanie dostrzeć do wszystkich miejsc i zapewnić czystość, której Państwo oczekują?
  • Czy sprzątanie podłóg tradycyjnym mopem jest uciążliwe i zawiera wiele czasu?
    Tak!!!!
  • Czy koszty utrzymania tradycyjnego mopa (zmiana wiader, środki czyszczące, zmiana końcówek myjących) są duże?
    tak, ponieważ mop tradycyjny wykonany jest z plastiku i często ulega usterkom
  • Czy cena 1400 zł za mopa elektrycznego w pełni bezawaryjnego i wykorzystującego ekonomicznie płyny myjące, wodę oraz prąd jest duża?
    @-)
  • Ale ten bezawaryjny, to jeszcze wnukom w spadku zapiszesz... ;-)
  • Mój mop jeszcze nie uległ usterce ale to dlatego, że go oszczędzam :)
  • Jaka jest wiarygodność takiej ankiety? Przecież nie wiesz, kto to wypełnia, może te osoby wcale nie mają dzieci, nawet jeśli tak twierdzą. Takie pójście na łatwiznę, żeby nie spotykać się osobiście.
  • I potem mamy takie "naukowe" fakty.
  • No ja wypełniłam dwie ankiety :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.