Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, rodzicielstwo bliskości od poczęcia do matury, wykład @Katarzyna, 07.10, g.10.30

edytowano wrzesień 2015 w Ogólna
Moi drodzy,
Juz w środę 07.10 o godz. 10.30 spotkanie w Cafe Niespodzianka, AKADEMIA MAMY RÓŻY i wykład naszej @Katarzyny - rodzicielstwo bliskości od poczęcia do matury!
Czy bliskość to tylko naturalny poród, karmienie, chustowanie? Co oznacza przy starszych dzieciach, czy równoznaczna jest z bezstresowym wychowaniem? (Ten kto zna Katarzynę, to wie;))), jak ma sie do tego edukacja domowa?

Zgłoszenia akademia@mamaroza.pl
Opieka dla dzieci przewidziana

Prosimy o przyniesienie skakanek, gumy do skakania itp

Wejście za ciastko i kawę :)

«13456

Komentarz

  • Super! Jako ze skonczylam 32tc to temat w sam raz dla mnie! Jak nikt sie nie pochoruje to bedziemy!
  • Jak się w końcu już wykurujemy na co się szczęśliwie zanosi to przybędziemy :-) nawet gumę do skakania wezmę :D
  • Przepraszam za pomyłle. Spotkanie z Katarzyną jest ZA DWA TYGODNIE!
  • To może nawet i lepiej :-) oby nie padało, to dojedziemy.
  • oby tym razem nam się udało
  • edytowano wrzesień 2015
    Sroda wiec 7.10 :)
  • edytowano wrzesień 2015
    @Anka - dobra, nie sieję zamętu - pierwsza środa października.
    Jak ktoś ma pytania, które mogą wymagać ode mnie szczególnego przygotowania się, to niech śle. Żebym się tam nie skompromitowała przed Wami :-D
  • edytowano wrzesień 2015
    Proszę zeedytujcie swoje wpisy, Oczywisice sroda, 07.10
    Teraz jest chyba dobrze?

    Sroda!!!!
  • to jest szansa, bo we wtorki siedzę w domu, dzieci mają angielski :)
  • Spotykamy sie juz za 6 dni!
  • Namyślam się bo i tak 10-tego jadę do Wawy, tylko musiałabym chłopcom zrobić 3 dni wolnego od szkoły.
  • Ból, że środa, ból :(
  • @Joanna36, szkoła jest przereklamowana ;)
  • Mąż musiałby mnie zawieźć we wtorek, no pogadam z nim. Temat ciekawy.
  • @Joanna36, @Kalinosia, bądźcie, to Wam wezmę to co dla Was mam. :)
    @Anka, czy jakbym przyjechała z Dużą, to mogłaby pomagać opiekunkom w ramach wolontariatu? wtedy mogłabym wziąć też Kajtka, a mąż mógłby zająć się różnymi pracami, zamiast mieć go cały czas na oku.
  • Jeśli się nic nie wydarzy to będziemy :-)
  • @Skatarzyna, super pomysł.
    Niestety reszta 12+ ma zajęcia z informatyki zupełnie gdzie indziej.

    Jakby miało byc wiecej dzieci 8-11 lat, to dajcie znać. Ale chyba jednak bedą musieli włączyć sie w zajęcia plastyczne;)
  • Świetnie, to planujemy być. :)
  • Zmienił sie temat? B-)
  • @asiao, uściślił:)
  • Dla tych, co już niemowląt nie mają i nie będą miały też zachęcający, wcześniej myślałam się raczej towarzysko wybrać :)
  • Czyli mozna pominąć etap poczecia, ciazy, karmienia i przybyc na watek przedszkolny..super :D tylko czy dziecko w przedszkolu nie kłóci sie z rodzicielstwem bliskosci.. ;)
  • @Asiao trzeba iść, żeby móc się potem na spokojnie dołować w domu jakie błędy się popełniło.
  • Bedzie nagrywanie ??
  • edytowano październik 2015
    Edit - głupi żart skasowałam.
    Chyba przedawkowalam rodzicielską bliskość :P
  • @Skatarzyna, kurcze...nie sądzę, żeby mi się udało, bo tego dnia mam szczepienie Zuzki :(
    Zawsze coś musi wypaść. Jak nie praca, to choroba, jak nie choroba to dół, jak nie dół to szczepienie. A raz, to było nawet czyste, szczere lenistwo :P

    Cóż...
  • edytowano wrzesień 2015
    A gdzie to jest dokładnie? Dzieci w jakim wieku maja zapewniona opiekę? Są jakieś opłaty? Od jakiegoś czasu myślę o wybraniu się na Akademię, ale jakoś tematy ostatnio mi nie pasowały, a tu temat, no i Prelegentka zachęcają... 8->
    Może się wybiorę, ale mam 6 w wieku od 7mies do 12 lat, których nie mam gdzie zostawić.
  • @Gosia5 - myślę, że wszystkie dzieci znajdą zajęcie.
  • metro politechnika najbliżej?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.