Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

1456810

Komentarz

  • Zapowiedz dla fanow Maggi Smith - w listopadzie na ekrany kin w UK ( miejmy nadzieje, ze i w Polsce ) wejdzie film z nia w roli glownej - ' Lady in the van'

  • edytowano luty 2015
    Mam już wybrany pałac. niestety jest to obiekt o tzw. szerokich możliwościach adaptacyjnych...
    http://www.galeriawielkopolska.info/szkudla.html

    E. Lepszy link
  • Meggi Smith rzeczywiście wymiata w DA. Lubię ten serial. Bardzo lubię. W mega szybkim tempie dościgłam sezon 5. I aż mi szkoda oglądać dalej, bo zaraz się skończy to, co dostępne...
  • nasz internet strasznie szybko się wyczerpuje, sezon na miesiąc, więcej nie uciąga :(
  • @hipolit, to o której jutro ?
  • edytowano marzec 2015
    @matka6


    15:35 TVP1
    Downton Abbey
    s. 4 odc. 1 - serial, Wielka Brytania 2013
  • Sobota nabrała nowego wymiaru !
  • wczoraj próbowaliśmy obejrzeć ostatni odcinek, tam gdzie zwykle oglądaliśmy niestety była dostępna tylko wersja oryginalna, jak w końcu mąż znalazł z napisami, to przesuniętymi w czasie, uśmialiśmy się nieźle, ale wolałabym znaleźć taki link, że wszystko działa w swoim czasie ;)
  • Ja przez chwilę ogladalam takie mega duze tv co by" wejsc do wnętrza" pałacu >-)
  • No, skończyło się już, wstawać z kanapy:)
  • szkoda ! chociaż ja nie znam dokładnie przeszłości, więc nie wszystko "łapałam"
    np. dlaczego szofer ma dziecko , które wychowywane jest z dzieckiem Mary
    dlaczego szofer mieszka z państwem a nie ze służbą ?
  • Bo szofer był mężem jednej z córek (nie pamiętam jak się nazywała), zmarła przy porodzie.
  • Dzięki !
  • mojego też :))
  • Sybill, lady Sybill się nazywała :D
  • Dla fanow DA znalazlam cos w tych klimatach: “Parade's End“. Ogladam pietwszy odcinek, dobrze sie zapowiada :)
  • Nowy sezon się zaczął.
    Wie ktoś gdzie można w sieci obejrzeć?
  • a my Pannę Marple wykorzystujemy do umilenia wieczorów :)
  • Pochwalę się w tym wątku, że dostałam od Kuzynki DA sezony 1-5 z wszelkimi dodatkami :> Pierwsze 5 minut oglądania (nigdy wcześniej nie oglądałam, choć miałam zamiar) i uwielbiam :x
  • Na kinomanie jest juz pierwszy odcinek szostej serii. Po angielsku. Bez napisow.
  • Wciągnęłam się, oglądam od początku. Gdzie można oglądać po ang z ang napisami? :)
  • kinoman jest płatny ?
  • nie chce mi się uruchomić ...
  • oglądaj film z limitem ?
  • kinoman...mój koszmar... 30x klikniesz i jest nadzieja, że jednak się włączy... a ja zawsze się staram idealnie wycelować w nadziei, że to ma sens...
  • Ja mam zawsze stracha, że coś tam kliknę i będę maiął tysiąc wirusów od tego.
    matka6 , niech ci synowie Adblocka czy cóś zainstalują. Ponoć pomaga, tylko nie mam tak kompetentnych synów
  • a ja mam stracha, że to jednak płatne się okaże i karę dostanę
    ja jestem starsza pani z lękami i nieufnością wobec internetu :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.