Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, rodzicielstwo bliskości od poczęcia do matury, wykład @Katarzyna, 07.10, g.10.30

2456

Komentarz

  • Chyba pociągiem pojadę i wrócę, bo chłopcy mają piłkę środa, czwartek, piątek, sobota.
  • Myślałam, że to gdzieś na Żoliborzu, a tu proszę - ścisłe centrum, zero parkingu :( Chyba jednak pomyślę, gdzie upchnę chociaż część dzieci. Boję się, że tam nie zaparkuję, a komunikacją się nie piszę. Dobrze, że mam jeszcze tydzień.
  • Było na Żoliborzu, blisko placu Wilsona.
  • @Gosia5 na Zoli tez nie było jak zaparkować, tutaj jest wjazd od E.Zoli (mała uliczka, często jest miejsce), albo na POlnej lub Oleandrów.
    No i bardzo dobry dojazd kominikacją miejską, blisko tramwaju i niedaleko metra Politechnika
  • @Gosia5 dasz radę komunikacją :D to pisałam ja co się pierwszy raz na AMR wybrałam pociągiem i tramwajem z 6 dzieci :-)
    wybieramy się 7.10 w tym samym składzie i też komunikacją
    Ho, dasz radę :-)
  • Ostatnio zaparkowałam niemal pod kawiarnia, choc fakt faktem, ze najpierw zrobiłam kółko o okoliczych uliczkach. Kolo 10-tej zwykle nawet w centrum mozna znaleźc jeszcze jakies miejsca. A na Żoliborzu zawsze mialam kilka kólek, zanim cos znalazłam.
  • Jechałam też pociągiem raz i generalnie na AMR dojazd ok, tylko potem do mamy jak chciałam dotrzeć zaczęły się schody :)
  • Jak się zapisać? i co będą dzieci robić? Mają coś przynieść? Jakieś zabawki?
  • Moi się będą tłuc , to chyba rękawice :)
  • edytowano październik 2015
    @Gosia5 w jakim wieku masz dzieci?

    Jakby uzbierała sie grupa 8 plus mogłabym zorganizowac wycieczkę z p. Rafałem, koszt 15 zł od dziecka, przy dwójce po 10

    A dla młodszych jest opieka, malowanie, lepienie, skakanie itp:)
  • 12, 10, 6, 4.5, 3, 7 mies :)
    Ile to trwa? Wycieczka dokąd? Bo moi legitymacji podpitych nie mają :( Więc muszę samochodem przyjechać X_X
  • aqqaqq
    edytowano październik 2015
    To ja sie tez dopytam - z niespełna dwulatkiem nieoddawalnym da rade? będzie jakaś przestrzeń w miejscu wykładowym na takie maluchy?
  • jedna litera i inne znaczenie od razu :)
    Wkręciłam męża. Zawiezie nas i spóźni się do pracy. Z powrotem już dam radę. Także zgłaszam siebie i sześcioro dzieci.
  • lo matko
    ja bym te starsze zostawila w domu ....z mlodszymi
    i wziela tylko niemowlaka >:)
  • Jak jeszcze będę w Warszawie to się pewnie tez przyturlamy. Mua +3
  • @asiao, serio mówisz? Ja bym tam tylko myślała, co się w domu dzieje :-O
    A poza tym chcę towarzystwo z domu wyprowadzić, do ludzi. Niech się socjalizują :)
  • i zapoznają, no wiecie, matrymonialnie ;)
  • no troche zartuje ;))
  • Może my się w końcu wykurujemy... zapowiada się że tak :) to bylabym z połowa składu czyli sztuk dwie :) Dwulatek i półroczniak.
  • @Kalinosia weź daruj sobie to szczepienie ;) albo zmien termin, podjechalabym po Ciebie :)
  • edytowano październik 2015
    a legitymacje do pociągu muszą być czy wystarczą dowody osobiste dzieci?
    E, Na stronie piszą legitymacje.
  • Czy muszę się gdzieś zapisać, czy zgłoszenie na forum wystarczy?
  • tak jak pisaalam akademia@mamaroza.pl
    Albo na stronie wydarzenia na fb
    Starsi mogą sie troche nudzić, ale moze po prostu podminują młodsze ;)
  • Nasze, tzn moje, Katarzyny i aggi pojawia sie dopiero ok 13
  • @efka przekladalam już 3 razy :P mam mega zaległe ;)
  • no niestety mamy wtedy lekarza wyczekanego od dawna.

    ale generalnie środy są bardzo ok dla nas @Anka w jakie dni zwykle będą akademie, czy to ruchome będzie. Bo czwartki nam zdecydowanie odpadają w tym roku
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.