Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, rodzicielstwo bliskości od poczęcia do matury, wykład @Katarzyna, 07.10, g.10.30

1356

Komentarz

  • przełóż czwarty! idzie jesień, folijka się przyda ;)
  • @Aneczka08, tak środy.
    mam juz propozycje, na srode za dwa tyg, zupełnie inny temat :)

    Myślałam zeby tez jednak moze cos zaproponować na późniejsze popołudnie BEZ DZIECI;)
  • Ile to potrwa?
  • Ja chyba przyjadę tylko z małą jednak.
  • Zwykle same wykłady trwały ok 1h a potem pogaduchy do upadłego ;)
  • Bedzie tam rozłożony dywanik.

    I wszyscy ktorzy macie jakies pomysły na spotkanie, na przedstawienie swoich talentów itp zapraszam do współpracy. Chodzi o tworzenie wspólnej przestrzeni.

    Spędzicie tez wieczorne debaty. Warto przychodzić. Dzieci porzucić z mężem i samej wpaść.
  • Co do zajęcia dla starszych, to w biblioteczce mój 10-latek wyszperał ostatnio album o parkach narodowych Stanów Zjednoczonych i przewodnik po Meksyku - spędził cały wykład zatopiony w lekturze.
    Ja spróbuję dotrzeć sama, jak się wyleczę z przeziębienia i opieka się zgodzi przybyć. Bardzo bym chciała posłuchać.
  • Teraz chce mieć ranczo w Teksasie i hodować konie arabskie, dorabiając jako detektyw i poszukiwacz zaginionych skarbów.
  • Jest taki program o poszukiwaczach skarbów w USA. Mają wykrywacz metali i przeszukują ludziom działki, dzieląc się znaleziskiem z właścicielem.
  • W następną srode bedzie spotkanie podróżnicze, z samotnej wyprawy do Santiago de Compostela, prelegentka, fajna, młoda, opowiada z werwą, myslę ze z dużym zainteresowaniem wysłuchają tez nasi homeschoolersi.
    @Gosia5
    @Eleonora
    @Skatarzyna
  • Ja mam zamiar w srode byc, jak nic sie nie wydarzy, zgloszenie wysle po weekendzie.
  • Ja się bije z myślami. Jechać, nie jechać? I chciałabym i boję się.
    Nikogo nie znam, nie wiem czy odnajdę się w takiej grupie, gdzie wszyscy już się dobrze znają.
    Mąż wstępnie wyraził zgodę...
  • Ej tam, ja bylam do tej pory raz, rozmawialam z kilkoma osobami, ale to bylo dawno temu.... To tak jak bym na nowo jechala!!!
  • Byłam dwa razy ale mam taką słabą pamięć do twarzy, że wstyd. Wczoraj widziałam w sklepie brata mojej bratowej, i nie poznałam ani jego ani jego żony, a znam ich 10 lat, no wiedziałam, że skądś ich znam i tyle, jeszcze się oglądałam czy to do mnie mówią cześć...
  • edytowano październik 2015
    Tam jest dosc duze zamieszanie, wiec w sumie chyba latwiej wejść w grupę;).
    Nie wstydźcie się i podchodzicie.
    Ja to ta ktora zapowie i przywita, a @Katarzyna to ta co sie bedzie produkować ;). Jestesmy piękne, młode i mądre :)
    A @asiao np zawsze ma spdnicę, tyle ze nie zawsze brawarystyczną;)

    Daje taki opis, bo nie wszystkie uczestniczki spotkan są z forum.
  • A ja to ta co będzie z dzieckiem na rękach =))
    o ile się doczłapię - wczoraj wdzięcznie złaziłam z drabiny na dworzu i wpadłam nogą w dołek co to mi go dziecięta wykopały, @Basja telefonicznie świadkiem była bo akurat gadałyśmy :)) coś mi w nóżce "szczeliło" i tak sobie kuśtykam jak ranna łania. No ale do środy jeszcze trochę czasu więc sobie mam nadzieję nóżkę wyleczyć.
  • a ja to ta co przyniesie tarty i ciasto i zniknie, zegnaj AMR, do pracy się chciało iść. :-SS
  • Mnie się nie da pomylić =))
  • Nie doceniasz kobiecej inwencji :-D
  • Bo jedyny facet? Czy taki charakterystyczny?

    Chyba przyjedziemy: ja z mężem i Franusiem.
  • Jedno i drugie po trochu ;-)
  • @Anka

    A da rade nagrac jakos?
  • Nie będzie co nagrywać! To ma być szoł a nie prelekcja! ;-)
  • My będziemy- tzn ja i dwie Młode :)
  • @Katarzyna

    No to smuteczek.

    I troche zazdrosci ;)
  • Wysłałam zgłoszenie!
    bedę z dziećmi wszystkimi.
  • @Katarzyna
    Przyjedziesz z tym do nas?
    Bardzo zapraszam.
  • A jakiś tydzień bliskości się szykuje w Tczewie specjalny?
    Bo wiesz, temat miał być całkiem inny, ale Anka skonstatowała, że spotkanie wypada akurat w tygodniu bliskości, więc nie wypadało nie nawiązać...
    ;-)
    Zobaczymy, co mi z tego szoł wyjdzie, bo temat mam nieprzećwiczony przed publicznością, że tak oględnie powiem. No, premiera to będzie. Jeśli się uda, to mogę ruszyć w trasę ;-)
  • Dziękuję.
    Dzień bliskości da się zorganizować. 8-}
  • Zgłosiłam się ..Czas prać wózek :) I ciasto robić, i coś z włosami :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.