Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina wielodzietna - definicja

edytowano sierpień 2007 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Quatromamo!dołączam do klubu.:shamed::swingin::jumping:
  • JUKO! ja musiałabym dodać jeszcze jedno ogłoszenie:mamusie które mają zbyt miękkie serca i czytają pomimo bałaganu dostaną kopa w zadek :shades::shamed:
  • Mario! odpuszczam z prostego powodu.jesli czasem nie odpuszczę to jak potem wytłumaczyć mam potomstwu,że Bóg nas kocha i wybacza nam pomimo wszystko?
    że wystarczy Go zawołać a on sie nie obraża tylko jest?
    poza tym myslę ,że obowiązki zwiększają się wraz z wiekiem.tak naturalnie.
    roczniak po sobie łóżeczka nie pościeli bo nie potrafi.ale od sześciolatka już tego mogę wymagać.ale nie za duzo .przecież dzieciaki i tak muszą się cały czas uczyć mnóstwa rzeczy,bo czego się Jaś nie nauczy tego Jan nie będzie umiał.a jeśli Jaś się nie nauczy ,że zdrowie-również psychiczne-jest czasem ważniejsze niż porządek to Jan może zostać dumnym posiadaczem nerwicy natręctw.:bigsmile:
  • JUKO!ja uwazam,że nam wybacza pomimo wszystko.a to,że nasze złe wybory ciążą nam jak wór kamieni który niesiemy i ciągle dorzucamy do niego kolejne kamulce to już nasz problem.i to my musimy pracować nad tym ,żeby chcieć Go zawołać na pomoc..ale to nie temat na ten wątek.przepraszam za ten dryf.:shamed:
  • Zainteresowanym polecam książkę pt. "Dziecko a potrzeba porządku". Ale nie pamiętam autora
  • Pusty czy pełny???
  • zgadzam się z opcją,iż to że człowiek w danym momencie jest czysty i schludny mówi o nim tyle i tylko tyle.że jest czysty tu i teraz.nigdy nie zapomnę odcinka któregoś reality show(Baru chyba)w którym pokazali wylansowaną Dodę(czyściutko,elegancko ubrana umalowana,wydepilowana -no śliczna zadbana dziewczyna)w studio i chlew, dosłownie chlew, w miejscu gdzie trzymała swoje rzeczy.na ,pod, przy, wokół łóżka panował taki syf ,że realizatorzy sami zwrócili na to uwagę.
    tak mną to wstrząsnęło ,że od tamtej pory przestałam zwracać uwagę na wygląd innych ludzi.
    oczywiście nie myślę o przykładach ekstremalnych-kloszardach,chociaż i wśród nich różnie bywa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.