Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Downton Abbey

145679

Komentarz

  • Mi w dzień śmiga,gorzej wieczorem.
  • ale po angielsku
  • edytowano październik 2015
    a kto szybko streści sezon 5? bo ja już nic nie pamiętam :)
  • edytowano październik 2015
    Na chomiku sa juz oba odcinki z napisami.
  • Oglądam. Na anglojęzycznych jest już do 5 odcinka. :)
    Dwa razy się już pobeczałam. Albo i trzy. :\">
  • "Does it ever get chilly on the moral highground?" - pyta babcia Grantham.
    Fantastyczne w warstwie dialogowej, jakby scenarzyści na koniec się chcieli maksymalnie pobawić formułą.
  • Na Kinomanie do 4 odcinka z napisami. Tylko trzeba odklikiwać reklamy na początku i mówić, że się chce film z limitem i watch as free user. Potem hula.
  • To w klimacie alw nieco innym polecam:
    http://m.imdb.com/title/tt0758790/
    Tudorowie- ojca Anny gra nasz sąsiad;-)Anglik ale mieszkający juz bardzo długo tutaj:-)i jeszcze pojawia sie Mark na chwile -klient mojego męża:-)
  • Musze Wikingów kiedyś obejrzeć bo kilku znajomych było statystami i polecali, około 40 min jazdy od nas kręcili:-)
  • Tudorowie też w tv są jeśli ktoś ma i lubi :)
  • edytowano październik 2015
    Odkryłam sposób na oglądanie na bieżąco.
    Dla anglojęzycznych - tu jest link do portalu przez który można oglądać angielską telewizję poza granicami UK. Wybieramy darmową subskrypcję i hula.
    https://www.filmon.com/subscriptions

    Właśnie na ITV leci Dr. Jekyll i Mr Hyde a za niecałe dwie godziny Downton Abbey odcinek 6 \:D/
  • A ja jakoś straciłam zapał, obejrzałam 2 nowej serii i więcej mi niw wchodzi.
  • ps.Może dlatego,że te kobiety takie piękne,szczupłe i eleganckie i jakoś mnie to boli w końcówce ciąży,nie odnajduję się w tych klimatach :D
  • Przemogłam się-oglądam :)

    marzy mi się teraz smukła figura i bluzka z żabotem :D
  • Padłam:
    babcia G.rozmawia z Isabel

    schodzą na dół,do kuchni, pogratulować służbie-nowożencom:
    Lady G.:I havent been to the kitchen for 20 years!
    Lady Isabel:Have you got your passport?

    =))
  • Wciągnęłam się, obejrzałam, skończyło się i co teraz... Co jeszcze fajnego polecacie? Please ;;)
  • Na kinoman.tv jest, przynajmniej pierwsze 6 odcinków z napisami, teraz tłumaczą kolejne.
  • Czy DA było emitowane w telewizji?
    Chciałam kupić mamie pod choinkę, ale nie wiem, czy przypadkiem nie oglądała.
  • Nie wiem.....

    A ja nie mogę się napodziwiać tych strojów, nawet te kuchenne i uboższe są jakieś takie kobiece..
  • Chyba bylo... Ale nie wiem, na jakim kanale.
    Stroje sa swietne:)
  • u mnie nic sie nie włącza
  • Podpowiedz @Agnicha jak przebrnęłaś, bo ja się zniechęciłam...
  • Nie mam premium na kinomanie i nic mi nie skacze. Nie wiem,od czego to zależy.
  • Nie będzie. Ten jest ostatni. Liczę na spektakularny odcinek świąteczny.
  • Dokładnie - będzie jeszcze tylko jeden długi odcinek na Boże Narodzenie i koniec.

    A Turki tłuką to wspaniałe stulecie hurtowo. Pff.
  • No mi właśnie też nie wchodzi, jaranie się intrygami w haremie mnie mierzi. A tego jest pełno, ponad setka odcinków, kiedy Downtonów marne osiem na sezon.
  • Ja próbowałam WS , ale ani jako obraz, ani jako prawda historyczna sie nie broni. A gdy wziąć pod uwagę, jak wyglądała tamta rzeczywistość :-&
  • christmas special !
  • @joanna_91 , jest na kinoman.tv ! Jestem ci niesamowicie wdzięczna z podpowiedź, obejrzę !
    Ja zaś polecam podpowiedziany przez draconesse serial Wolf Hall. Pomijając walory historyczne, świetny dramat psychologiczny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.