Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1246776

Komentarz

  • My czytamy właśnie drugą część piaskowego wilka. Mamy z biblioteki. Również polecam.
  • @Aniuszka, zalezy co lubi Twoj syn.

    Moj zafascynowany lotnictwem dostal: samolot, ktory wydaje komendy: podwozie schowane itp.
    Kolejno: kilka malych, aczkoliwek metalowych i solidnych samolotow
    oraz zdalnie sterowany helikopter.


    Dodatkowo, fajny gadzet i duzo frajdy sprawia Mu taki graficzny tablet.

    podlacza sie do komputera taki podklad??? jakkolwiek by to nazwac, instaluje oprogramowanie i dziecko rysuje po tym jak po kartce papieru.

    Sporo kosztuje, ale dziadkowie sie uparli dac Mu duzo pieniedzy na urodziny.

    O i jeszcze sztaluge mielismy kupic, ale jeszcze nie zrealizowalismy.
  • Podbijam, Mikołaj się zbliża :D i święta i urodziny u nas zima to mnóstwo okazji do obdarowywania.

    Szukam prezentów dla swoich dziewczyn 4 i 2 latka dla starszej na pewno będzie sklep, kasa fiskalna, jakies produkty, koszyki itp. dla młodszej nie mam pomysłu, podrzućcie jakiś :)

    i dla Chrześniaków 10 lat chłopiec i 9 lat dziewczynka - i tu nie mam w ogóle pomysłu, nie znam się na takich dużych dzieciach :D
  • Młodsza moja lubi little people zabawki, ma po chłopakach, z tego co widzę można potem odsprzedać/oddać bo się nie niszczą. Są do tego filmy bardzo spokojne plastelinowe ludziki takie, na razie nie ogląda ale jak będzie starsza może. Bawi się też zestawem Barbie z noworodkiem i kołyską i wanienką do kąpieli, ja kupiłam używaną.
  • Chłopcy moi 7 i 9 lat już zabawek nie chcą, młodszy w liście do Mikołaja zapisał okularki basenowe.
  • Dla dziewczynek tak 3-5 mogę polecić książeczkę psi domek. Rozklada sie ja jak domek, w środku sa postacie i naklejki do ozdobienia domku no i zabawy w nim.
    generalnie super zabawa
    mi się udalo kupic za 5 zl w świecie książki outlet
  • polecam serię Little People jak @Joanna36
    Fela ma fazę na księżniczki - bawi się od zeszłych Świąt karocą kopciuszka

    image

    karoca gada
  • a główna bohaterka wygląda jak 40ka w staniku...
  • se wypraszam!
    ludziki lubimy, Jajo się bawi tymi, które kupiłam Zosi naście lat temu :)
  • mamy kopciuszka z duplo...sama figurke (ladniejsza ;) no i palac...ale karocy nie bardzo....fa chcialaby dom ze swiatlem...sylvanian..masakra jakas cenowa wiec odpada...ale ostatniozoaczyla pianinko i by chciala pianinko...demyt.. ;) bedzie halas...oczywiscie jesli dostanie
  • no ale kopciuszek miała z 15 lat, a do karocy wsiadła jej macocha
  • zasadzamy się na Święta na używany keyboard
  • Sylvanian polecam zamówić na alliexpres.com idzie to ponad moesiac ale cenowo da się znales zwierzaka z 1 dolara. I trzeba.szukac opcji free shopping.
  • U mnie dziś w ciuchlandzie był little people budynek z koparką - taki techniczny i męski, prawdopodobnie gadający bo moja stajnia i zoo robiły ihaha oraz wrrr. Nie brałam jakby ktoś chciał to mogę się na niego czaić.
  • Dobra to będę się czaić, zajrzę jutro.
  • @Haku, mam do sprzedania keybord Casio, całkiem porządny, tylko dostawa z Rzeszowa. Byłabyś zainteresowana?
  • Szukam fajnego zegara na ścianę dla mojej 10-letniej corki. Chce na Mikołaja. Jakby ktos cos...to dac znac proszę. Bo na allegro nie ma nic ladnego, same kicze .

    Edit. kocha konie i zwierzaki alechce juz troche taki mlodziezowy pokoj
  • @Quintana, te mi sie podobają, kupiłam od nich krzyż z ceramiki na ścianę, tez bardzo starannie i niebanalnie zrobiony, przy okazji patrzyłam na inne przedmioty, zapamietałam te zegary: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40879013&order=m&string=zegar*&search_scope=userItems-40879013&bmatch=s0-col-1-4-0907
  • Ja wszystko kupuję dla dzieci do pokoju dorosłe, może dlatego, że brak mi rzeczy, które były od "zawsze" .
  • sport uprawia?
  • @Skatarzyna, Eee ładne te zegary. Dzięki! !!!
    @Elunia a ten samolotowy też cudo. Teraz nie wiem co wybrać. Spróbuję zamówić od @Agax4
  • @Skatarzyna , kupiłam to coś (zdjęcie z neta):
    image koło 15zł chcesz?
    Działa dzwięk, i no mogę wysłać, tylko bym nie myła bo się nie klei a i tak pewno będzie u Ciebie miał kwarantannę i deratyzację.
  • chcę, super, dzięki!
  • Playmobila nie zbieracie, jeszcze zapytam?
  • @Joanna36, my jestesmy wielkimi fanami palymobila. Masz w lumpku jakieś playmobile?
  • @Elunia juz zlożylam zamowienie na zegar u Agax4 . Bdzie z motywem konia ;-) Dzieki .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.