Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupujecie córkom gaz pieprzowy?

jak w temacie.
«13

Komentarz

  • nie, a może jeszcze nie?
  • szczerze nie zastanawiałam się żeby coś takiego kupić ,a w jakim celu? i czemu tylko córom ? synowie też są narażeni na niebezpieczeństwo ,
  • Nas tata wyposażał ;)
  • Jako corka mialam.

    Jako zona tez :)
  • Ja nie miałam nigdy.
    Ale pewnie lepiej mieć niż nie mieć go w torebce ;)
  • i w damskiej torebce zdążysz go znaleźć na czas?
  • portfel, telefon, gaz?
    raz-dwa-trzy?
  • tak malo masz w torebce @Skatarzyna?
  • nie mam gazu, portfel, telefon, chusteczki ;)
  • a pampers, majtki dla 3 latki, klucze, chusteczki wilgotne, kasztany, różaniec, spinki do włosów, itd. mogę tak długo ;)
  • Jak pampers z zawartością to gazu chyba nie trzeba ;)
  • pampersa w torebce? no wezcie :) zara watek zaloze
  • różaniec mam w kieszeni :)
    dzieci do torebki programowo nie wkładam, żadnych pampków i chusteczek do dupy, jak pakujemy z dzieciem, to w plecak :)
  • dziwne jesteście :P:P
    chyba bym zwariowała jakbym miała mieć i plecak i torebkę :D
    ale to ja zazwyczaj sama a dziećmi i pampera gdzieś wcisnąć trzeba o ! ;) ale to nie ten wątek ;)
  • jak jest dziecko "dziecko" to ma wózek, wózek wszystko zmieści, większe dzieci mają torebki, torby, plecaki, plecaczki, gazu pieprzowego nie mają, inne gazy bojowe miewają....
  • Gaz bralam w reke jak wracalam pozno po zajeciach z tramwaju lub poznym wieczorem sama psa wyprowadzalam.
  • Nosiłam gaz w czasach studiowania,gdy wracałam w ciemności przez wieś :) (dojeżdżałam). Mąż, wtedy narzeczony, zaopatrzył mnie w ten gadżet. A córek u nas dostatek, pewnie tatuś im też sprezentuje,jak podrosną :)
  • Nie rozumiem pytań: po co gaz?...

  • Moje corki za male jeszcze, ale z jedna bym sie bala, ze psiknie sobie, ona nie ma czasu patrzec, gdzie jest dziurka, a o druga bym sie bala, ze ja uczuli. A trzecia, najmlodsza, to ma gaz w pieluszce...
    Ale kto wie, czy nie zmienie zdania kiedys, jak im w ogole pozwole z domu samym wychodzic ;)

    A ja sama nigdy nie mialam, czesto po nocy do domu wracalam, ale mialam obcykane gdzie jak szybko mam biec i perfekcyjnie po ciemku trafialam kluczem w dziurke w drzwiach, z predkoscia swiatla.
    A ja z tych bojazliwych, balam sie za okno spojrzec w nocy :D
  • Pieprz jest nie tylko na ludzi.
    Ja użyłam raz na psa.
    Inaczej by mnie ugryzł, z resztą drugi już raz.
  • Średniej córce nie muszę, jest bardzo niebezpieczną bronią sama w sobie :)
    Młodsza sama nie łazi, to i nie potrzebuje. Ja nigdy nie miałem, żona też nie. Ale siostra swoje dzieci zaopatrzyła, bo miała już niebezpieczną przygodę i było o włos od tragedii.
  • Jesli napastnik bedzie mial gaz albo paralizator to i tak dziewczyny będą bez szans... On jest o trzy myśli do przodu.
  • Nie gaz pieprzowy, ale żel pieprzowy w sprayu. Mam ze dwa do dziś. Nie miałem przyjemności skorzystać.

    Gaz leci z wiatrem, żel się przykleja do oczu i wyżera dziury aż do mózgu ;-) więc żel lepszy. Ale najlepiej to chyba ćwiczyć sprint...

  • Gazu użyłem 3 razy na psy. Zawsze działał szybko i skutecznie. Ponoć (nie znam się na psach) pewne problemy pojawić się mogą przy psach ras bojowych jeśli wpadną już w szał.
    Gaz pieprzowy jest skuteczną i tak naprawdę bezpieczną bronią. W przeciwieństwie do innch gazów działa też na osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.
  • A córki mają ojca i braci. Mam nadzieję, że to wystarczy.
  • W życiu nie przyszłoby mi to do głowy @-)
  • Moi synowie opracowali system anty-psowy. Bo u nas to cale watahy biegają. Prosza Aniola Stróża o pomoc i ZAWSZE psy sie odwracają i idą w druga stronę.
  • Dlatego prócz sprayu trzeba nosić przy sobie nóż. Jeśli już pies złapie za lewy rękaw, prawą ręką ładujemy mu kosę w żebra.

    :D kocham takie scenariusze
  • no gaz w żelu jeśli już.
    Na psa może pomóc
    A na człowieka polecam publikację "100 najniebezpieczniejszych technik karate" (http://files.comunidades.net/fckte/100.Deadliest.Karate.Moves.by.aldarhawk.www.therebels.biz.pdf); perfekcyjne opanowane 5 z nich a także szybkie buty oraz unikanie zagrożenia

    Do rozważenia jest breloczek do kluczy - kubotan https://pl.wikipedia.org/wiki/Kubotan

    image
  • A jak kobieta z dzieckiem jest, albo z dwojka to juz tylko Opatrzność. :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.