Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1235776

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    @MonikaN - spakowałam dla Mamy Miki, będą to będę Ci brać, za dwie fajne pirackie wyspy z palmami może 5 zł zapłaciłam. Umówmy się, że jak nazbieram więcej to wyślę bo to lekkie jest i się nie opłaca małych ilości wysyłać.
  • a te little pipol to coś robią?
    czy to tylko takie małe zabaweczki?
    nigdy tego nie widziałam na żywo

    moje panny mają kupione od @balum PinyPony rozkładają się na części pierwsze i można je łączyć,
    nie wiem czy inwestować w nowy rodzaj czy tym coś dokupić
  • genialna zabawka to ta:


    Woodkins
    gdyby ktoś widział w PL to proszę dać znać
  • @Joanna36, super, polecam sie pamieci! Bardzo lubimy playmobila. Lego mniej, znaczy klocki spoko, a figurki slabsze sporo.
  • LP to po prostu zabawka, dajesz dzieciu i się bawi. Mojego poczucia estetyki nie razi, jest trwałe. A do tego, jak kto lubi są filmiki proste i miłe, cud miód, orzeszków nie stwierdziłam.
    Są zestawy babskie, chłopskie i obupłćne, dla każdego coś.
  • LP moi nie lykneli, ale LEGO! Duplo, system, friends, creator - ciagle. Nie wiem, po co nam inne zabawki. 2 pudeleczka i dzieci z glowy:-D
  • @Bea jesli chodzi o puzzle to ile elementow uklada? I jakie obrazki ja interesuja?
  • Na prezent, tak mniej więcej od dwóch lat, polecam skoczki, np takie jak ta w linku http://allegro.pl/mzk-skoczek-krowka-fioletowa-biale-laty-tootiny-i5747628543.html (mielismy). U nas nie ma dnia żeby córcia nie skakała, a ma krówkę już 3 lata. Jest to też zalecana zabawka dla dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym.
  • @MonikaM-zestawy Playmobil to ulubione zabawki moich dzieci. Poszperaj na eBay, a ja mogę Ci kupić. Z przesyłką do Polski też mogę pokombinować-znajomi zabrali do Polski autem(już tak robiłam 2 razy). U nas to kosztuje grosze.
  • @Bea a to lipa. Myslalam ze moglabym dla Ciebie cos miec ale jednak za trudne by bylo pewnie.
  • a jeszcze zapytam - mam kilka zestawow lego duplo nie mam jeszcze malego, zwyklego lego. Jak myslicie w co warto inwestowac? W duplo zeby bylo wiecej i dalo sie budowac kreatywnie czy jednak zwykle lego? ???
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Dla rocznika może jakiś pchacz, np. z fishera. U mnie się sprawdziło. Sortery i klocki też ok, ale u nas to było przydatne w wieku dwóch lat.Dla dwulatka, trzylatka polecam domek z Wadera (trzeba trochę poskładać) taki z farmą. Niedrogi.
    Polećcie mi, proszę, jakąś fajną grę dla dzieci takich 6 i 4 lata. (jakieś wyrywanie krokodylowi zębów, karmienie psa albo coś w tym stylu).
  • Wózek dla lalki-u nas hit od kiedy B. zaczęła chodzic. I podejrzewam, że długo będzie w użyciu.
  • Jeszcze coś do rysowania, zmazywania, malowania, projektowania dla dziewczynki (3,5 r.). Ewidentnie zacięcie plastyczne. Przychodzi i mówi: naucz mnie rysować to, naucz mnie rysować to. Jak dostanie białą kartkę to cała musi być zapełniona, nic nie może zostać białe.:) Co takiemu artyście polecicie?
  • Aqua doodle
  • @Aga85 podpytam o ta krówkę do skakania. Juz dawno juz wypatrzyłam i widziałam u dwóch koleżanek- chciałam moim kupić na święta- ale z tego co zaobserwowałam to ona trochę pochylała sie do przodu i dziecko sie przewracalo, wizualnie jest ona ładniejsza i tańsza od konika rody ale zastanawiam sie nad tym przewracaniem...

    U nas duplo rządzi od 6lat. Teraz bawi sie dwulatek z cztero i szesciolatkiem.

    Naszym HITEm są klocki Cliks. Często są one w przedszkolach, ale tam są zwykle kolorowe a lepsze są takie szare w kosmicznej oprawie. Młodzi dostali rok temu na Mikołajki.
    http://www.gandalf.mobi/p/klocki-clics-rollerbox-nitro/?gclid=CMKwvqTH_MgCFYXhcgodcawJxA&gclsrc=aw.ds

    Takie pudło z kołami kupiliśmy. Najpierw reakcja nie była pozytywna ;) Otworzyli pudło a tam nic ciekawego.. Trochę na początku pomagałam budować z instrukcji pojazdy. Jak sie wkręcili tak nie ma dnia zeby nie zbudowali pojazdu, tarczy, miecza, hełmu, karabinu, rakiety, domu, dywanika ;) , węża gaśniczego , pojemnika na skarby, teczki itd itd.. Genialne są te klocki. Bardzo polecam. Spokojnie dla trójki dzieci od 3- 7 conajmniej, 8 latka jeszcze nie mam ;)
  • @annabe a dają rady je sami rozdzielać?
    moje też mają clicksy brokatowe ;)
    ale jak zbudują kostki to je muszę łyżeczką otwierać tak mocno siedzą ;/
    trochę mnie to rozczarowuje bo ja chcę żeby dzieci się same bawiły o a nie przyłaziły do mnie co chwilę :D
  • Na samym początku przez pierwsze kilka dni trudniej chodziły, musiałam pomagać. Ale to tylko kilka dni, teraz są tak wyrobione ze bez problemu przyczepiają, odczepiają.
    Choć jak zrobią bomby- kostki to rzeczywiście trudniej- ale tez jakiś sposób juz opanowali bo przestali przychodzić z prośba o pomoc. :)
  • Piasek kinetyczny jest super ! widziałam go kiedyś na targach i w naszym przedszkolu chyba mają bo widziałam kiedyś rano cicho i grzecznie siedządze dzieci przy stolikach z piaskiem ;)
  • @annabe, troszke sie przechyla ale szybko dzieci ipanowuja jak rozlozyc ciezar, u nas nie bylo problemu. Teraz sa w promocji w akpolu:)
  • Wanda zaintrygowałas mnie..
  • Piasek kinetyczny super! Planuje na mikołaki dla 2, 5 latki. Zawsze można dorzucić jakie fajne foremki, zeby nie był sam piasek:)
  • @Wanda - mnie też zaciekawiła ta plastelina. Próbował ktoś? Hit czy kit?
  • Kiedyś kupiłam okazyjnie za jakieś grosze 2 kg piasku kinetycznego (nawet nie wiedziałam, ze to się tak nazywa). Cała poprzednia zima była pod znakiem tego piasku. moi bawili się na podłodze w mieszkaniu. bardzo relaksująca zabawa, także dla mnie ;)
    Ale trochę bałaganu z tym jest, nie wierzcie reklamom.
  • Jeśli ten piasek kinetyczny to to samo co piasek księżycowy który kiedyś ktoś nam oddał, a tak wyglada, to to nie dla mnie ;) Nasyfili mi tym strasznie i cieżko sie sprzątało. Chyba ze to jednak nie to ;)
    Ta sprytna plastelina bardziej mnie intryguje. Nie nabrudzi tak.
  • O woooow tez piasek super wyglada..

    A co z zeraniem takiego piachu :D ?
  • edytowano listopad 2015
    Mlodszy sprobowal, ale nie smakowalo

    @annabe, bo tym piaskiem da sie niezle nasyfic ;-) Moim zdaniem to nie jest zabawka dla maluchow calkowitych. Joziol mial 1.5 roku i dla niego zabawa to bylo robienie kulek i rzucanie nimi, kulki sie rozwalaly i bylo fajnie ;;) Starszy mial 3.5 roku budowal zamki i inne takie babki robił, piasku nie roznosil za bardzo, chyba ze woził wywrotką.
    zwinelam dywan, mebli w jednym pokoju nie mam, to sobie mogli syfic do woli. Jednak jak kogos balagan denerwuje to niech kupi dzieciom cos innego.
    @E.milia przywiozla kiedys moim pucholine - o, to fajna sprawa jest! tylko droga jak pierun.
    tym az tak bardzo sie nie nabalagani. przy stole sobie jakies ksztalty wytwarzaja i gites.
    pucholina - fajna sprawa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.