Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki toster - tzn. opiekacz?

edytowano listopad 2015 w Pomagajmy sobie
Jako że tosty rządzą w naszej kuchni, mam pytanie czy możecie polecić jakiś konkretny model ? Miałem już 4, z czego pierwszy się zepsuł, drugi miał taką moc że piekł tosta przez pół godziny, trzeci się zepsuł a z czwartego wycieka ser i się nie da go zakażdym razem doczyścić, cały teflon już zlazł poza tym. Mam teorię spiskową że w serach tostowych jest za dużo wody i ona wycieka. Możecie coś polecić? Oczywiście chodzi o takie zamykane a nie te co to z nich wyskakują grzenki.

Komentarz

  • Ja dostałam swój toster w prezencie. Gdybym sobie kupowała, to na pewno z wyciąganymi wkładami. Tego się domyć nie da :( I też teflon schodzi. Poza tym opieka dobrze. I nic mi nie wycieka. Kupujemy zazwyczaj ser Edam rycki lub odtłuszczony Hit z Ryk. Mam MPM 0 mocy 700 W.
  • Co do teflonu- to jakiś kijowy materiał na toster. Nie wiem jak u Was ale nasz chociaż ledwo używany jest przetarty a odpadające kawałki zostają w chlebie.
    To samo z każdym tosterem wśród znajomych (robienie tostów było nieodłącznym punktem spotkań) :)
    Nie ma jakiś ceramicznych albo coś w tym stylu? Chyba byłyby lepsze.
  • Mnie dzieci już od dawna męczą o toster. Ten ceramiczny jest niedrogi i wygląda nieźle.
  • Ja mam łucznika, nic się nie dzieje, robię w nim kanapki z czekoladą, dżemem, i czasem plastry bakłażanów :)
  • odkąd weszłam w posiadanie grilla elektrycznego, toster poszedł z domu ;)
  • U mnie teflon nie przywiera do kanapek, ale zdziera się przy myciu, o ile wcześniej się sera nie posprząta. A dzieci uwielbiają tosty, robią sobie same, ale o posprzątaniu już nikt nie pamięta :(
  • o ja też jestem w temacie kupna opiekacza...

    bo właśnie tradycyjny pionowy toster wywalił korki i się zepsuł jak moje sprytne dzieciątko spróbowało zrobić grzankę z serem w nim w pozycji leżącej b-(

    ceramiczna powłoka mówicie?
  • i jeszcze wymienne wkłady
    coś takiego było by fajne:
    image

    tylko w przystępnej cenie

    jaka firma?
  • moim zdaniem, ceramiczny lepiej sie czysci i mniej przywiera...
  • Mi marzy się taki na 4 kanapki i kiedyś taki kupię, bo stać i robić godzinę prawie to o pół godziny za dużo :)
    http://allegro.pl/botti-sandwich-toster-opiekacz-do-8-kanapek-pgt068-i5587668111.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.