Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

6 róża za naszych mężów pw św Józefa (zniknął mi stary wątek?)

edytowano grudzień 2015 w Arkan Noego
Dziewczyny zniknął mi stary wątek z naszą różą, nie mam go w moich, nie mam w zaznaczonych, jak próbowałam wejść z linku w powiadomieniach wyskakuje mi "page not found". Ktoś wie dlaczego?

W każdym razie dziś pierwszy grudnia, zmieniamy tajemnice:

Tajemnice Radosne

1. @Khaleese - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
2. @Predikata Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
3. @Patia- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
4. @Patinka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
5. @lea- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

Tajemnice Światła

1. @Agnieszka88 O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
2. @elladoc- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
3. @Kiwi- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
4. Dorota od Lila- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
5. @IzaK- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

Tajemnice Bolesne
1. @majolijka - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
2. @ania_m- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
3. @Joanka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
4. Katarzyna od Lila- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
5. @Tusia- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

Tajemnice Chwalebne

1. @marteczka- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
2. @krajrogalikow O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
3. @Isa7 O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
4. @Lila O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
5. @MamaWeroni Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
«13

Komentarz

  • @marteczka - sprostowanie - ja nie jestem w tej róży. Jak wymieniasz osoby spoza forum, to lepiej bez @ przed imieniem.
  • Przepraszam @Katarzyna, odruch pawłowa:)
  • spóźniona jestem
  • Jutro 1 styczeń, zmiana tajemnic:

    Tajemnice Radosne

    1. @MamaWeroni - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Khaleese Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Predikata- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Patia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Patinka- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @lea O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Agnieszka88- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @elladoc- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Kiwi- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. Dorota od Lila- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @IzaK - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @majolijka- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @ania_m - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Joanka- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Katarzyna od Lila- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Tusia- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @marteczka O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @krajrogalikow O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Isa7 O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Lila Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Dziewczyny, proszę dajcie znać, czy dotarła do was informacja o nowym wątku.

    Wszystkiego najlepszego w nowym roku:)
  • Jestem, trwam. Wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych Mezow. I owocnego trwania na modlitwie przez caly kolejny rok!
  • +
    Owoce są. Nie do opisania.
  • Pierwszy luty, zmiana tajemnic, rozpiska jutro, pozdrawiam:)
  • edytowano luty 2016
    +
  • edytowano marzec 2016
    Dziś pierwszy marca, zmiana tajemnic:

    Tajemnice Radosne

    1. @weronella - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Lila Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @MamaWeroni- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Khaleese- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Predikata- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Patia O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Patinka- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @lea- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Agnieszka88- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @elladoc- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Kiwi - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. Dorota od Lila- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @IzaK - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @majolijka- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @ania_m- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Joanka- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Katarzyna od Lila O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Tusia O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @marteczka O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @krajrogalikow Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Mam nadzieje, że się nie pomyliłam:)

    I prywatną intencję mam dziewczyny, w dniach 15-18 marca mój M. zdaje egzamin kończący aplikację, jeśli możecie westchnijcie, szczególnie o to żeby go stres nie pożarł...
  • + za Twojego męża @marteczka
  • dziękuję:)
  • Jutro pierwszy kwietnia, zmiana tajemnic:

    Tajemnice Radosne

    1. @krajrogalików - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @weronella Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Lila- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @MamaWeroni- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Khaleese- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Predikata O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Patia- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Patinka- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @lea- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Agnieszka88- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @elladoc - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Kiwi- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. Dorota od Lila - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @IzaK- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @majolijka- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @ania_m- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Joanka O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. Katarzyna od Lila O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Tusia O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @marteczka Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Jak pewnie zauważyłyście każda z nas przemodliła wszystkie tajemnice różańca, chciałam wam serdecznie podziękować za wspólną modlitwę, ale też poprosić o potwierdzenie czy chcecie modlić się dalej, może od przyszłego miesiąca chciałybyście dodać/zamienić jakąś intencję, będę wdzięczna za odpowiedzi:)
    Pozdrawiam
  • +
    Ja zostaję.
  • Ja też zostaję +++

    @marteczka gdyby ktoś chciał zrezygnować, czy na to miejsce mogłaby wejść moja koleżanka?
  • Kontynuuję +
  • Ja też chcę zostać +
  • Potwierdzam chęć modlitwy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.