Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży - KATOWICE - już w piątek gościmy Katarzynę :)

Zapraszamy Śląskie Mamy na inauguracyjne spotkanie w ramach AMR.

Gościem spotkania będzie nasza forumowa Katarzyna, z którą porozmawiamy o macierzyństwie, o jej doświadczeniu Edukacji Domowej i towarzyszeniu dzieciom w ich rozwoju.

Będziemy miały również czas i okazję, by zaplanować cykl spotkań na najbliższe miesiące.

Miejsce spotkania: Parafia oo.Dominikanów w Katowicach pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Sokolska 12
Czas: 10:00-13:00 w najbliższy piątek 8 stycznia 2016


«134

Komentarz

  • Ale fajnie, fajnie, że to rusza. @ MonikaMa- wielki szacun za to, że podjęłaś to trudne słodkie jarzmo:)
    Ja niestety już pracuję i chociaż bardzo bym chciała to jednak na to spotkanie nie uda mi się dotrzeć. Ale mam nadzieję, że dalej jakoś się uda wyrwać.
  • O świetnie! Myślę, że uda mi się dotrzeć. Można dziecko zabrać?
  • Jak najbardziej! Maluchy tymczasowo mogą być przy mamach, starsze dzieci na razie bez zorganizowanej opieki, więc mogą zabrać ze sobą książkę, szachy lub inne gry planszowe.

  • Super! Ny będziemy:)
  • No! A po piątku - poniedziałek, Ziemkiewicz na AMR w Krakowie :)
  • @manna - tak, to właśnie o. Przemysław nam kibicuje i chce tu rozwijać spotkania dla mam :) Przyjedź!
  • edytowano styczeń 2016
    Przy okazji przekaż o. Przemkowi pozdrowienia od nas. Gdyby nie kojarzył osób, to wspomnij o paralotniach :)
  • manna, troche od nas do Ktw daleko i tylko autem, ale jak by co na nocleg serdecznie zapraszamy! :-)
  • Pozwolę sobie na autoreklamę: Przybywajcie tłumnie, bo nie wiadomo, kiedy znów mnie na Śląsk przyniesie! Będzie możliwość zapytania mnie o wszystko (związane z tematem i całkiem niezwiązane), co Wam w duszy zagra! :-D
    ;-)
  • =D> =D> =D>
  • Cieszę się
  • No jasne. Jak byś zmieniła plany - to jesteśmy. My wprawdzie nie jedziemy, ale Kasia_ się wybiera, więc miałybyście towarzystwo.
  • No to może wreszcie uda mi się poznać więcej forumowych twarzy. Pomyślę jak sprzedać dzieci i się wyrwać :D A jak nie sprzedam, to napiszę prośbę o modlitwę, żebym dojechała cała z moimi łobuzami!
  • edytowano styczeń 2016
    O rany, to u nas AMR jest?? :O

    A ja nie mogię..... :( :((
  • @Nika76 - uuuuu, podpadziocha...
    ;-)
  • "No to może wreszcie uda mi się poznać więcej forumowych twarzy."

    Czasem lepiej zachować piękne iluzje...
  • Nie mogło to być w listopadzie ur.? :-L
  • Nie wiem czemu tak piszesz Joanna i Bronisław?

    Mnie się wydaje , że kontakt bezpośredni powinien być zawsze wazniejszy niż tenm wirtualny.
  • Wydaje mi się, że dobrze poznać ludzi o podobnym podejściu do życia, o wspólnych wartościach. Jakoś nie wyobrażam sobie forumowiczek jak gwiazdy Hollywood ;)
  • Jeszcze jedno, czy tam się da gdzieś zaparkować, @MonikaMa?
  • "Jakoś nie wyobrażam sobie forumowiczek jak gwiazdy Hollywood"

    Czy Ty tu nie chciałaś aby kogo obrazić?
  • Czasem lepiej zachować piękne iluzje...
    A wy tu nie chcieliście przypadkiem kogoś obrazić?
  • można zaparkować obok kina Katowice punkt 44 (załęże)ok 10/15 min do celu
  • E tam, ja tam widziałam na żywo parę gwiazd:)
    Do teraz nie mogę wyjść z wrażenia na widok np Małgorzaty i Anki na 5 tygodni po porodzie:)
  • Czy jakaś aluzja
    może obrazić iluzję,
    przy podniesionych żaluzjach,
    nawet jeśli jest na luzzje?
  • edytowano styczeń 2016


    W zaznaczonych miejscach zielonymi krzyżykami są parkingi - górny krzyżyk to zaraz obok kościoła płatny i strzeżony parking, bezpłatny do 3 godzin parkowania jest ten na dole, w Galerii Katowickiej. Galeria Katowicka jest doklejona do Dworca Autobusowego i PKP więc pieszo to kilka minut spacerkiem.

    Wejście do salek - schody w dół są po lewej stronie kościoła.
  • A tak się przypomnę :)
  • Jest szansa, żeby kolejne spotkania były w sobotę, albo w tygodniu, ale w godzinach późno popołudniowych?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.