Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suwalszczyzna noclegi wakacje /ew. Mazury

edytowano maj 2016 w Ogólna
Szukam miejscówki na wakacje - może macie coś sprawdzonego? ;-)

Komentarz

  • Miodoborze
    http://www.miodoborze.pl/
    pisałam milion razy, ale naprawdę polecam! nie zawiedziecie się :)
  • Becejły, Jeleniewo
  • edytowano luty 2016
    nie jest nad samym jeziorem, trzeba dojeżdżać, ale jest kilka jezior w okolicy co daje urozmaicenie
    jest przepyszne, domowe jedzenie
    mięso, jaja, przetwory owocowe - własne
    jest spokój, cisza
    i ludzie są bardzo mili, wierzący itd.
    i mają dzieci


  • jest też czysto
  • Przyłączam się do pytania, chociaż z tego co kojarzę, to jakiś czas temu był podobny temat - nie mogę go jednak wyciągnąć.
    @Aneczka08 wołam Cię, bo pamiętam, ze sie w nim dużo udzielałaś.

    Suwalszczyzna, podlasie - prosiłabym również o wpisywanie sprawdzonych miejscówek. Nigdy w tych rejonach nie byłam, a w tym roku w końcu są plany na to :)
  • Można działkę nad Rospudą ustrzelić ;) Moi rodzice sprzedają :p
  • up
    w podanych przez Was miejscach zaklepane :-(
  • Mogę zareklamować Olecko ( jeszcze warmińsko -mazurskie,ale na pograniczu). Cisza,spokój. Jezioro. Kino-jak czegoś nie widzieliście, to jest szansa że tam dopiero wyświetlają :D
    Nie wiem jak z noclegami, bo nocujemy u rodziny.
    Z patentem żeglarskim bardzo tanio można wynająć coś do popływania ( my płaciliśmy na cały sezon 140 zł (?) ale co to za bolid wodny nie wiem.
  • Jest nad Sumowem-jezioro przepływowe Rospudy, taka miejscowość jak Bakałarzewo.
  • znalazłam jakiś ośrodek Hartek - mają jeszcze jeden wolny domek w terminie, który mnie interesuje
  • No właśnie my wybieramy się pod koniec czerwca do Miodoborza....oj,będzie się działo...nic-cisza, spokój. :)
  • miłego pobytu
    na pewno będziecie zadowoleni :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.