Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nadchodzi Wojna. wybuchnie tego lata

Grzegorz Braun w radiu wnet. tak od 11 minuty na prawdę zaczyna być ciekawie i konkretne argumenty padaja
«1345

Komentarz

  • Słauchałaś? tylko pomiń pierwsze 10 minut, bo to auto-reklama. potem robi sie i ciekawie i konkretnie
  • nie zdziwię się wcale
  • @Jonnna gorzej, że jako jeden z punktów zapalnych dobrze poinformowani podaja Kraków (z powodu ŚDM)
  • Chyba odsłucham :|
  • Ja chyba też, ale jakoś mi się nie pali :-(
  • A ja chyba nie odslucham..
  • Wyłączyłem w połowie. Braun najpierw mówi, że funkcjonariusze tajnych służby rozpuszczają plotki o wojnie, a potem sam je powtarza.
  • @Maciek chyba nie dokładnie coś uslyszałeś.
  • Chyba jednak nie posłucham :|
    Data mi się nie podoba
    Akurat wtedy wybieram się daleko z najmłodszą, a reszta ma zostać z babcią.
  • A mój Maz chce na sdm jechać..
  • podsumuję: nie dać się namówić na wojnę z Ukrainą.
  • Wojna, o której mówi Pan Braun trwa już jakiś czas. Zamachy terrorystyczne o których mówi to nie jest jakieś odkrycie. W jego wypowiedzi nie dostrzegam straszenia. Jak ktoś trochę interesuje się polityką czy raczej geopolityka to wizja zmiany czy raczej przebudowy obecnego ładu jest zjawiskiem nieuchronnym. Pytanie jaka rolę odegra Polska. I czy obecny, powołujący się na patriotyczne wartości rząd, nie pójdzie za złymi podszeptami.
  • @Polina pójdzie. Duda finansuje gruubymi miliardami Ukraine. sprezentował to im.
  • będę w tym czasie w Dworku
  • Ale między kim, a kim ma byc ta wojna??
  • Jaka data dokladnie? Moze by w tym czasie pojechac do Tokio?
  • W Tokio będzie Godzilla wtedy.
  • posłuchajcie spokojnie.

    Greg trochę podbija emocje.

    Pan Braun mówi o KOLEJNYM ETAPIE tego, co już się dzieje.

    Poza tym, odrobina wiedzy o obecnej sytuacji Żydów w Europie wschodniej pokazuje jasno - prędzej staną po stronie Ukrainy, niż Rosji.
    Żydzi pompują gigantyczną kasę w obronę wschodu ukrainy.
  • Jak wprowadza podatek kastralny i zabiorą 500 to wierzę ze będzie wojna
  • I pan Braun nie wyjasnia jak ma (najpóźniej!!! do lata) dojść do tej wojny polsko-ukrainskiej.
  • Mój dziadek był z Chersonia..
  • Ale nie, powstrzymam się, żadnej wojny..
  • @chabrowa a co tu jest do wyjaśniania. obecnie u władzy na Ukrainie sa ludzie co otwarcie popierają hasło "rezać Lachów" oraz domagaj się Przemyśla.
  • kupuj, zwykłe ziemniaki też posadź!
  • Taaak? Ale są rządzący,tak???
    I zaczną z nami wojnę,mając rozorany wschód i południe?

    Greg... Ze tak powiem -nie ogarniam takiego spojrzenia na politykę wschodnia.

    Ale szanuje :)

    Poza tym p. Braun,którego polecasz,podkreśla Ze CHOĆBY NIE WIEM, CO mamy się w wojnę nie pchać.bo to gadanie nastawiające Pl przeciwko Ukr jest działaniem żydowskiej mafii,wiec trzy się zastanowić /:)
  • @chabrowa ale rzad PiS jest własnie na USRAelskiej smyczy wiec zrobi tak jak im mocodawca każe
  • edytowano luty 2016
    imageżeby ziemniaki sadzić?
    szkoda, ja będę miała uprawę w workach, bo tak mi się spodobała :)
    image
  • U mnie w ogrodzie spokojnie mogłyby się paść ze trzy kozy :bz
  • Dobra
    Czuje się zaproszona
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.